Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Мезотерапія для волосся

Мезотерапія для волосся

Жінки мріють про пишне укладання, чоловікам же зовсім не подобаються залисини. І все зводиться до одного – випадіння волосся. Впливає на нього багато факторів, і всіх їх навіть безглуздо намагатися розглянути. У будь-якому випадку важливий факт нестачі вітамінів. І подолати цю проблему допоможе мезотерапія для волосся.

Мезотерапія для волосся – що це таке?

Мезотерапія для волоссяМезотерапія відноситься вона до альтернативної медицини, але сьогодні застосовується в основному в косметології. Ця процедура передбачає не хірургічне втручання, за допомогою якого можна виправити деякі косметичні і естетичні недоліки. Хоча вона й існує з 1958 року, її популярність сильно виросла саме останнім часом.

Якщо говорити виключно про мезотерапії для волосся, то лікувальний курс передбачає введення прямо в шкіру голови (в глибокі її шари – мезодерму) лікарських препаратів. У їх число входять всі ті мікроелементи та поживні речовини, які так необхідні волоссю для правильного і здорового зростання.

Сьогодні існує безліч шампунів, бальзамів, вітамінних комплексів, а також народних рецептів, що обіцяють нам вражаючий результат – густоту і припинення випадіння волосся. Але якщо останні ще хоч якось можуть впоратися з таким завданням, то косметичні засоби часто бувають суцільним розчаруванням. Мезотерапія ж є одним з найдієвіших способів повернути здоров’я шевелюрі. Завдяки введенню корисних речовин під шкіру чиниться потужний вплив на фолікули, що приводить до ідеального співвідношення якості і кількості зростаючого волосся.

Є обов’язкова умова, при якій мезотерапія для волосся буде можлива й ефективна. Волосяні фолікули повинні бути живими, нехай і дуже ослабленими. Якщо таких немає або в наявності давно сформована лисина, мезотерапія буде неефективна.

Мезотерапія для волосся: різновиди процедури

Вибір виду мезотерапії залежить виключно від того, що саме турбує пацієнта. У шкіру вводять своєрідний коктейль – суміш необхідних речовин, які допоможуть впоратися з тією чи іншою проблемою. Вони бувають:

  1. мультикомпонентними;
  2. кисневими;
  3. гомеопатичними;
  4. мікроелементними.

Компоненти можуть бути наступними:

  1. мідь;
  2. цинк;
  3. магній;
  4. селен;
  5. вітаміни декількох груп;
  6. амінокислоти;
  7. гіалуронова кислота;
  8. ферменти;
  9. жирні кислоти.

До складу «зілля» також можуть входити препарати, що роблять протизапальну, антисеборейну, антиандрогенну дію. При певних показаннях можливе додавання лікарських засобів, що впливають на судини (буфломеділа, гінкго білоба, міноксиділа) і стимулюючі фолікули (це амінокислоти і органічний кремній).

Важливо, що пацієнт не може самостійно вибрати склад рідини: необхідні компоненти за показаннями індивідуально підбирає фахівець.

Кому потрібна мезотерапія для волосся, а кому не можна?

Мезотерапія для волосся поряд з показаннями має і протипоказання, до яких потрібно поставитися з особливою серйозністю. Ефективна мезотерапія для волосся може бути при таких проблемах:

себорея;

пошкодження структури волосся;

андрогенна очагова алопеція;

лупа;

майбутня пересадка волосся;

шкірний свербіж;

роздвоєння кінчиків волосся;

посилена втрата волосся впісляродовий період.

Ін’єкції стають табу, якщо мають місце:

епілепсія, а також психічні відхилення;

вагітність і корміння грудьми;

рак;

алергічні реакції на компоненти коктейлю;

прийом антикоагулянтів;

хвороби імунного характеру;

діабет;

захворювання органів кровотворення;

жовчнокам’яна хвороба;

запалення на шкірних покривах і слизових;

інфекції різного походження.

Мезотерапія для волосся: коли чекати результатів?

Безумовно, коктейлі дуже корисні для волосся. Плюсом даного методу лікування є і те, що воно впливає на організм в цілому, причому з позитивного боку. Але не розраховуйте побачити результат вже після 2 процедур: його все одно не буде.

Компоненти в рідкій формі, проникаючи в шари шкіри, починають впливати на волосяні цибулини. Щоб поліпшити їх стан, одного місяця не вистачить, а в деяких випадках і року буде мало.

Однак, хоч і не надто швидко, але в підсумку ви отримаєте приголомшливий результат. Це не тільки припинення випадіння волосся, але і повне їх оновлення та поліпшення структури. Фахівці рекомендують проходити курс – з 8-10 сеансів. У деяких випадках може знадобитися регулярне проходження. Але якщо ви подивитеся результат мезотерапії волосся на фото до і після, то зрозумієте, що ефект є, і дуже істотний. Щоб його посилити, фахівці рекомендують проходити таке лікування в осінньо-весняні періоди.

Мезотерапія для волосся заслужила безліч позитивних відгуків. Зокрема, вона виявляється досить результативною в разі відновлення шевелюри, помітно (до утворення залисин) поріділої після пологів. Випадіння волосся скоротилося до норми, з’явився колишній об’єм, волосся стали слухняними, блискучими, тобто очевидно більш здоровими. Як про ефективну процедуру, про мезотерапію волосся відгукуються і власниці шевелюр, що стали млявими внаслідок втоми і стресу. Поліпшення, причому різке, було помітно приблизно після 8 сеансів ін’єкцій. Таким чином, зростаюча популярність «частування» шкіри голови коктейлями дійсно має під собою підставу.

Мезотерапія для волосся: порядок проведення

Кожна процедура займає приблизно 40 хв. і починається з підготовки.

За тиждень до початку курсу ви не повинні приймати ібупрофен і аспірин.

Безпосередньо перед лікуванням (за 1-2 години) на волосяну частину голови наноситься крем, що володіє аналгетичними властивостями.

Після цього шкіра знезаражується.

Виконується мезотерапія для волосся 2 способами: шприцом і спеціальним пістолетом, на кінці якого знаходиться найтонша голка, яка вводить розчин. Його склад підбирається завчасно.

Пацієнт лягає на спеціальну кушетку на спину або розташовується напівлежачи. Ін’єкції потрапляють в мезодерму на глибину приблизно в 2-3 мм. Уколи ж виконуються в 1,5 або 2 см один від одного. По завершенні шкіру обробляють спиртом.

Мезотерапія для волосся: догляд за волоссям після «уколів краси»

Зверніть увагу на те, чого не можна робити відразу після процедури:

Протягом 2 наступних діб не ходіть в солярій, не допускайте безпосереднього попадання променів сонця на голову;

протягом 8-10 годин не купайтеся (як в душі, так і у ванній);

не мийте волосся і не користуйтеся доглядаючими засобами як мінімум 12 годин.

Далі догляд належить той же, що і був до початку лікування. Якщо будуть якісь зауваження, фахівець обов’язково дасть декілька порад щодо шампунів та іншої косметики.

Підводячи підсумок вищесказаного, можна зробити висновок, що мезотерапія для волосся – вельми результативна процедура для відновлення пошкодженого волосся, боротьби з лупою і облисінню різного походження. Вона ефективна для всіх типів волосся, які стають помітно густішими, красивими і здоровими за рахунок попадання в глибокі шари шкіри голови вітамінів і лікарських засобів.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *