Головна » Твоя краса » Обличчя » Мезонитки для обличчя: новітня методика омолодження

Мезонитки для обличчя: новітня методика омолодження

Кожна жінка хоче бути красивою і затребуваною у протилежної статі. Це настільки зрозуміла всім аксіома, що навіть не потребує обговорення.

Точно також вірна інша аксіома: з часом жінки не стають красивішими. Тобто, звичайно, до 30 – 35 може бути і гарнішими, але потім починається зворотний процес.

На виручку прийшла медицина і технології. З’явилися пластичні хірурги і косметичні операції.

Технологічний процес не стоїть на місці, і для продовження молодості фахівці в галузі експериментальної медицини постійно наповнюють ринок все новими способами перемогти зморшки, підтягнути шкіру, і взагалі стати «ягідкою знову».

Завдяки цьому вартість послуг з омолоджування значно знизилися. І якщо 5 – 10 років тому свіже і молоде обличчя за 35 було розкішшю, то тепер перетворилося на повсякденне явище. Простіше кажучи: стало всім доступним.

Правда тепер з’явилася нова проблема: що ж краще вибрати?

Будь-який фахівець з омолодження впевнено рекламує той продукт, який він надає. Але тіло, а особливо обличчя, не те місце, де можна експериментувати.

Та й взагалі «під скальпель» погодьтеся лягти хоче далеко не кожна жінка, навіть щоб бути красивою. Одним з ефективних варіантів омолодження без скальпеля називають мезонитки для обличчя. Розглянемо, чи правда це.

Що таке мезонитки для обличчя?

Назва «мезонитки» пішло від мезотерапії і нитки, так що замість скальпеля будуть голки.

Виготовлені з високоміцної сталі, голки вводять прямо в шкіру спеціальні нитки, виготовлені з полімолочної кислоти. Вона настільки тонка, що практично невидима.

Така нитка застосовується на всіх «проблемних» ділянках шкіри. Маючи високу пружність, нитка виступає в ролі стрижня, на якому шкіра буде тримати необхідну форму.

Дана нитка не вічна, і вона розсмоктується за 6 – 8 місяців. А на тому місці, де була нитка, утворюється сполучна тканина з феромонів. Ось саме вона і буде тримати шкіру, розпрямляючи зморшки, і не даючи утворюватися новим.

Така сполучна тканина буде триматися 18 – 24 місяці, після чого почне розпадатися. Коли це відбудеться, процедуру можна провести повторно.

Важливо тільки знати, що сама по собі операція практично безболісна і не потребує анестезії. Але потім настає період реабілітації, який може тривати 7 – 10 днів. В цей час можливі больові відчуття.

Мезонитки для підтяжки обличчя: результати

Так як мезонитки підтягують шкіру, то головний їх ефект – усунення зморшок.

Але також даний метод використовується для додання обличчю необхідних рис. Тобто можна змінити положення брів, куточків рота, середньої третини обличчя і шиї. Також надати певної овальної форми.

Особливість ниток полягає в тому, що вони не просвічуються навіть на найтоньшій шкірі. Моделювати обличчя можна на свій розсуд абсолютно безпечно, так як матеріал ниток легко приживається і абсолютно не викликає алергії.

Але ось що важливо знати: мезонитки можуть застосовуватися тільки при незначних змінах.

Тобто нитки допомагають «виправити» невеликі дефекти. Тому звертатися до даної процедури можуть, в основному, лише молоді жінки. В інших випадках, коли необхідні кардинальні заходи, мезонитки для обличчя теж застосовуються, але вже після пластичної хірургії – для зміцнення результату.

Побічні явища

Як і у будь-якій інший операції, у використання мезониток для підтяжки обличчя також можуть бути протипоказання. Але якщо говорити про алергію, то це настільки рідкісне явище, що його зазвичай навіть не враховують.

До того ж перед процедурою лікарі повинні провести всі необхідні аналізи.

Всі інші побічні можуть виникнути через роботу недосвідчених лікарів або при використанні неякісного матеріалу.

У такій ситуації операція дасть зворотний ефект, тобто зіпсує обличчя, і пощастить, якщо тільки на той час, поки нитки не розсмокчуться.

Тому, щоб не грати в лотерею і не доводилося дізнаватися, що ж поганого може статися від застосування мезониток, краще звертатися тільки до перевірених людей і часом лікарів.

Звичайно, наявність репутації підвищує вартість послуги, але набагато дорожче обійдеться усунення дефектів, якщо взагалі це буде можливо. В іншому ж операція безпечна і ефективна, просто потрібно бути обережною, і тоді все буде добре.

Check Also

Місячний календар краси на березень 2018 року

Місячний календар краси на березень 2018 року

Нарешті настала весна, за якою ми всі скучили. Зима вже порядком набридла, хочеться нарешті зняти …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *