Home / Твоя краса / Обличчя / Мезонитки для обличчя: новітня методика омолодження

Мезонитки для обличчя: новітня методика омолодження

Кожна жінка хоче бути красивою і затребуваною у протилежної статі. Це настільки зрозуміла всім аксіома, що навіть не потребує обговорення.

Точно також вірна інша аксіома: з часом жінки не стають красивішими. Тобто, звичайно, до 30 – 35 може бути і гарнішими, але потім починається зворотний процес.

На виручку прийшла медицина і технології. З’явилися пластичні хірурги і косметичні операції.

Технологічний процес не стоїть на місці, і для продовження молодості фахівці в галузі експериментальної медицини постійно наповнюють ринок все новими способами перемогти зморшки, підтягнути шкіру, і взагалі стати «ягідкою знову».

Завдяки цьому вартість послуг з омолоджування значно знизилися. І якщо 5 – 10 років тому свіже і молоде обличчя за 35 було розкішшю, то тепер перетворилося на повсякденне явище. Простіше кажучи: стало всім доступним.

Правда тепер з’явилася нова проблема: що ж краще вибрати?

Будь-який фахівець з омолодження впевнено рекламує той продукт, який він надає. Але тіло, а особливо обличчя, не те місце, де можна експериментувати.

Та й взагалі «під скальпель» погодьтеся лягти хоче далеко не кожна жінка, навіть щоб бути красивою. Одним з ефективних варіантів омолодження без скальпеля називають мезонитки для обличчя. Розглянемо, чи правда це.

Що таке мезонитки для обличчя?

Назва «мезонитки» пішло від мезотерапії і нитки, так що замість скальпеля будуть голки.

Виготовлені з високоміцної сталі, голки вводять прямо в шкіру спеціальні нитки, виготовлені з полімолочної кислоти. Вона настільки тонка, що практично невидима.

Така нитка застосовується на всіх «проблемних» ділянках шкіри. Маючи високу пружність, нитка виступає в ролі стрижня, на якому шкіра буде тримати необхідну форму.

Дана нитка не вічна, і вона розсмоктується за 6 – 8 місяців. А на тому місці, де була нитка, утворюється сполучна тканина з феромонів. Ось саме вона і буде тримати шкіру, розпрямляючи зморшки, і не даючи утворюватися новим.

Така сполучна тканина буде триматися 18 – 24 місяці, після чого почне розпадатися. Коли це відбудеться, процедуру можна провести повторно.

Важливо тільки знати, що сама по собі операція практично безболісна і не потребує анестезії. Але потім настає період реабілітації, який може тривати 7 – 10 днів. В цей час можливі больові відчуття.

Мезонитки для підтяжки обличчя: результати

Так як мезонитки підтягують шкіру, то головний їх ефект – усунення зморшок.

Але також даний метод використовується для додання обличчю необхідних рис. Тобто можна змінити положення брів, куточків рота, середньої третини обличчя і шиї. Також надати певної овальної форми.

Особливість ниток полягає в тому, що вони не просвічуються навіть на найтоньшій шкірі. Моделювати обличчя можна на свій розсуд абсолютно безпечно, так як матеріал ниток легко приживається і абсолютно не викликає алергії.

Але ось що важливо знати: мезонитки можуть застосовуватися тільки при незначних змінах.

Тобто нитки допомагають «виправити» невеликі дефекти. Тому звертатися до даної процедури можуть, в основному, лише молоді жінки. В інших випадках, коли необхідні кардинальні заходи, мезонитки для обличчя теж застосовуються, але вже після пластичної хірургії – для зміцнення результату.

Побічні явища

Як і у будь-якій інший операції, у використання мезониток для підтяжки обличчя також можуть бути протипоказання. Але якщо говорити про алергію, то це настільки рідкісне явище, що його зазвичай навіть не враховують.

До того ж перед процедурою лікарі повинні провести всі необхідні аналізи.

Всі інші побічні можуть виникнути через роботу недосвідчених лікарів або при використанні неякісного матеріалу.

У такій ситуації операція дасть зворотний ефект, тобто зіпсує обличчя, і пощастить, якщо тільки на той час, поки нитки не розсмокчуться.

Тому, щоб не грати в лотерею і не доводилося дізнаватися, що ж поганого може статися від застосування мезониток, краще звертатися тільки до перевірених людей і часом лікарів.

Звичайно, наявність репутації підвищує вартість послуги, але набагато дорожче обійдеться усунення дефектів, якщо взагалі це буде можливо. В іншому ж операція безпечна і ефективна, просто потрібно бути обережною, і тоді все буде добре.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *