Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Маска-пілінг з сіллю

Маска-пілінг з сіллю

Хто чесно причісується по науці: 25 раз проводячи масажною щіткою по волоссю в декількох напрямках?
Тим часом  саме це дуже важливо для хорошого росту волосся, тому що шкірний жир постійно виділяється, яке необхідно розподіляти практично по всій довжині вашого волосся . Якщо цього не робити , то особливо взимку під шапками, волосяні цибулини закупорюються .

Також в нашому сучасному житті ми постійно користуємося засобами для укладки , які поступово « осідають » на волоссі , обтяжуючи його , позбавляючи блиску.

Тому важливо не лише постійно живити , а й очищати волосся , щоб воно краще росло і вбирало корисні речовини з засобів по догляду. Маска-пілінг з сіллю  це відмінний засіб щоб  вирішити усі з перерхованих  проблеми!

Маска-пілінг з сіллю

Маска-пілінг з сіллюОтже беремо сіль від двох до п’яти столових ложок ( в залежності від довжини вашого волосся)
краще брати сіль  йодовану та  дрібну тому що дрібна краща для пілінгу , а йод  додатково підживлює волосся )
залити все в посудині  двома/п’ятьма  столовими ложками підігрітої води.

Намочити голову  і  втирати сіль (інтенсивно) в шкіру голови. Після масажувати голову кінчиками  пальців на протязі 10 хвилин. Сіль слід залишити на волоссі приблизно ще на 10 хвилин. Обережно змити теплою водою, після чого промити голову шампунем.

Тільки після цього волосся стане м’яким та слухняним!  Після такої маски корисним буде на волосся нанести  живильну готову маску  або ж за тими рецептами які ми пропонуємо. Після чудового пілінгу волосся значно краще вбирає такі важливі для нього поживні речовини.

При сухій шкірі голови пілінг сіллю  не слід робити частіше а ніж один раз на тиждень. А коли у вас  жирна шкіра голови то цю маску можна  застосовувати двічі на тиждень. Також чистка шкіри голови призводить до того , що ваше волосся стає не тільки здоровим та блискучим, але й росте швидше.

Щоб значно пришвидшити ріст вашого волосся та зупинити його випадіння необхідно застосовувати маску – пілінг з сіллю, що найменше один раз на тиждень на протязі 6 тижнів, і тільки потім робити перерву на декілька місяців.

Я дуже рекомендую !


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *