Home / Твоя краса / Нігті / Манікюр з сердечками в незвичайному стилі

Манікюр з сердечками в незвичайному стилі

Манікюр із зображенням символічних сердечок дуже популярний у молодих модниць. Романтично налаштовані дівчата роблять його до Дня святого Валентина чи просто до чергового побачення. Зазвичай самі сердечка зображують так, щоб вони виглядали відповідно дівочим уявленням про кохання: милими, трепетними, наївними. Але ж можна поставити їм зовсім інший «характер» – наприклад, кожному сердечку підмалювати бешкетну і досить зухвалу пику, причому малюнок виконати в прикольному стилі популярних молодіжних мемів і коміксів. Такий манікюр вже точно не залишиться непоміченим.

Отже, приступаємо до рішучих дій:

Для манікюру знадобиться:

базове покриття для нігтів, яке буде накладатися під лак (відновник із серії «Розумна емаль»);
закріплювач лаку (діамантове покриття із серії «Розумна еіаль»);
різнокольорові акрилові фарби (червона, чорна, синя, біла);
тонка кисть з довгим ворсом.

Манікюр з сердечками в незвичайному стилі 1

Перед тим, як виконувати декоративний манікюр, подбайте про підготовку нігтів до нанесення лаку: зробіть манікюр, масаж, ванночки, і тільки після комплексу цих заходів можна приступати до наступного кроку. На недоглянутих нігтях навіть найшикарніший малюнок, зроблений найдорожчими лаками, буде виглядати жалюгідно.

Покрийте нігті базовим покриттям, нанесіть його всього в один шар. Він забезпечить захисний «кордон» між поверхнею нігтя і декоративним лаком, а також трохи вирівняє поверхню нігтьової пластини.

Тепер, не поспішаючи, фарбуємо всі нігтики білим лаком, відступаючи трохи від кутикули – так манікюр буде більш акуратно виглядати.

Манікюр з сердечками в незвичайному стилі 2

Далі малюємо основу наших сердець. Червоною фарбою в довільному стилі зображуємо традиційні контури сердечок і профарбовуємо їх усередині. На кожному сердечку малюнок буде особливим, заздалегідь продумайте його розташування на нігті. Десь можна підмалювати «хвости», десь – краплі «крові», що стікає з серця.

Манікюр з сердечками в незвичайному стилі 3

Беремо білу акрилову фарбу і з її допомогою робимо на сердечках кілька «відблисків». Цією ж фарбою малюємо основу майбутнього «ока», а на мізинчику зображуємо болтик.

Манікюр з сердечками в незвичайному стилі 4

Акуратно тонким пензлем, на який набирається трохи чорної фарби, робимо окантовку наших сердець. Намагайтеся провести її максимально тоненькими лініями.

Манікюр з сердечками в незвичайному стилі 5

Продовжуємо працювати чорною фарбою. Малюємо на кожному сердечку «обличчя» і за допомогою дрібних штрихів домальовуємо болтик.

Манікюр з сердечками в незвичайному стилі 6

Робимо героям нашого манікюру «живі» очі, використовуючи крапельку блакитної фарби (синя + біла) і домальовуємо імітацію крил.

Манікюр з сердечками в незвичайному стилі 7

Серця на вказівному і середньому пальці «вкутуємо» в колючий дріт (це теж виконується чорною фарбою).

Манікюр з сердечками в незвичайному стилі 8

Покриваємо всі нігті закріплювачем.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *