Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Глянцювання волосся

Глянцювання волосся

Чи можна проводити глянцювання волосся вдома? Щоб відповісти на це запитання, потрібно розібратися, що це таке – глянцювання волосся, які потрібні процедури і препарати для його виконання і в чому взагалі полягає процес глянцювання?

Отже, глянцювання волосся є методом лікування і відновлення волосся за допомогою впливу на них особливими лікувальними препаратами на молекулярному рівні. Завдяки молекулярному глянцюванню волосся знаходять блиск, до них повертається доглянутий, здоровий вигляд і краса.

В основі глянцювання волосся лежить метод впливу на них високих температур, що дозволяє розкрити структуру волосся і впливати на них зсередини. Препаратами для глянцювання виступають спеціальні цілющі масла, що наносяться на волосся. Дані масла містять мікроелементи і вітаміни, які потрібні для відновлення волосся.

Глянцювання волосся вдома

Глянцювання волосся

Переходимо до процесу глянцювання. Перед процедурою потрібно змочити волосся, щоб вони були вологими. Далі нанести на волосся спеціальні маслаю. Тепер волосся потрібно нагріти утюжком до 180 градусів. Завдяки цьому всі вмістимі в маслах корисні речовини проникають всередину волосся. Більш відчутного ефекту від глянцювання сприяють зміцнюючі бальзами та шампуні, якими миють волосся. Ви зможете милуватися чудовим ефектом молекулярного глянцювання протягом місяця, далі процедуру можна повторювати.

Крім цього, є кутикулярне глянцювання волосся, особливу увагу при якому приділяється кутикулі волосся, шляхом ретельного втирання цілющих масел в прикореневу зону, що дозволяє підсилювати ефект лікування волосся зсередини. Як видно, процедура ця вельми проста, так що, глянцювання волосся вдомаможна проводити.

Далі ми розберемося, що необхідно придбати для проведення глянцювання волосся вдома

Щоб впливати на волосся високими температурами, вам знадобиться спеціальний утюжок, який можна купити в магазині побутової техніки, адже віднедавна вони користуються величезною популярністю. Підберіть для себе відповідний варіант, який буде надійним і відповідає всім умовам безпеки.

Також будуть потрібні цілющі масла, бальзами-ополіскувачі і зміцнюючі шампуні. Краще, якщо все це буде з професійної серії магазинів професійних засобів догляду за волоссям або ж перукарні магазини. У цих закладах можна проконсультуватися з продавцем, пояснити йому, для чого ви хочете це купити, а потім зробити потрібні придбання.

Придбавши масло для глянцювання волосся, потрібно ретельно вивчити інструкцію із застосування, приділивши особливу увагу часу його впливу на волосся. Пам’ятайте, це дуже важливий пункт, адже якщо ви недотримаєте масло на волоссі, ефект буде слабким, а якщо перетримаєте, то можете завдати волоссю шкоди. Потрібно бути обережними з утюжком і не пересушувати волосся. Глянцювання волосся не варто робити протягом пари тижнів після їх фарбування, так як волоссю потрібен відпочинок і вони ще занадто слабкі.

Тепер вам відомі секрети глянцюванняя волосся. Бажаємо вам удачі в даній процедурі, а також краси і здоров’я вашому волоссю!


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *