Home / Твоя краса / Обличчя / Магнітна маска для обличчя. Принцип дії і спосіб застосування.

Магнітна маска для обличчя. Принцип дії і спосіб застосування.

Магнітна маска для обличчя – нове слово в сучасній косметології.
Її поява стала справжнім подарунком для жінок, чий вік змушує шукати все нові засоби боротьби зі старінням шкіри.
Існує безліч різновидів масок для обличчя, якими користуються жінки. Це – очищаючі, зволожуючі, живильні маски, склад яких підбирається індивідуально для кожного типу шкіри.

Однак відомо, що маски, приготовані в домашніх умовах, виробляють поверхневий ефект, тому що молекули речовин, що входять до їх складу досить великі, щоб проникнути глибоко в шкіру.

Саме тому, для досягнення позитивного результату такі маски вимагають регулярного частого застосування.

Але є одна маска, яка підходить для всіх типів шкіри без винятку і при регулярному її застосуванні є прекрасним омолоджуючим засобом. Це – магнітна маска, яка користується сьогодні величезною популярністю.

Принцип її дії заснований на рефлексології, тобто впливі на активні точки обличчя. Поєднавши традиційну китайську медицину з сучасними технологіями, і вийшов такий унікальний продукт як магнітна маска для обличчя, яку по праву називають «магнітною маскою молодості».

Принцип дії магнітної маски

Що ж являє собою магнітна маска? Це маска для обличчя, виконана з тканини і має прорізи для носа і очей. В неї вшиті м’які магніти в кількості 11 штук, які розташовуються навколо очей. Коли ця маска накладається на обличчя, то магнітні пластинки розташовуються якраз на рівні акупунктурних точок і біологічно діють на них. Все відбувається відповідно до законів фізики.
Особливо ця маска корисна для області навколо очей. Вона не тільки розгладжує зморшки, але і попереджає їх появу, тому що завдяки їй прискорюється процес утворення колагену і еластину.

З її допомогою можна зменшити набряклість під очима і позбутися від синців і темних кіл. Це особливо важливо, тому що саме очі видають справжній вік жінки, а усунувши зморшки навколо них, обличчя стає набагато молодшим.

Магнітна маска надає не тільки косметологічний ефект. Вона екологічна, корисна для здоров’я і благотворно впливає на весь організм в цілому – усуває головний біль, знімає втому, покращує зір і допомагає більш активному постачанню клітин киснем.

Отже, якого результату можна очікувати:
• Абсолютно всі зморшки в куточках ваших очей будуть розгладжені, а поява нових відбудеться ще не скоро.
• Шкіра вік придбає пружність і еластичність.
• Зникнуть темні кола під очима.
• Використання такої магнітної маски для омолодження може істотно підвищити ефективність від використання абсолютно будь-яких косметичних кремів.

Необхідно відзначити, що буде активізований не тільки кровообіг поверхневих шкірних покривів в області очей, але і кровообіг голови. І тому крім косметичного ефекту ви купуєте ще й оздоровчий ефект:
• Активізація постачання головного мозку киснем викличе у вас істотне поліпшення пам’яті та уваги.
• Можуть зменшитися або ж взагалі зникнути головний біль.
• Ви зможете забути, як почуваються втомлені і стомлені очі.
• А стан вашої нервової системи стане більш стійким і рівним.
• А також вас супроводжуватиме істотне поліпшення настрою.

Показання і протипоказання магнітної маски для обличчя

В основному така маска застосовується жінками зі зрілою, в’янучою шкірою. Показана вона також і тим, хто з ранку прокидається з темними колами під очима і набряклими повіками.

Однак поряд з усуненням вже наявних зморшок та інших проблем шкіри, її можна використовувати і як профілактичний засіб.

Що стосується недоліків, то магнітну маску не рекомендується використовувати тим, у кого є проблеми з тиском. Причому це стосується як підвищеного, так і зниженого тиску.

Магнітна маска для обличчя: спосіб застосування

Для того, щоб отримати найбільший ефект від магнітної маски, нею необхідно правильно користуватися.

Насамперед потрібно очистити обличчя і видалити косметику. Зробити це можна за допомогою очищувального молочка або лосьйону.

Потім на обличчя знизу вгору накладається маска. При цьому її потрібно ретельно розправити, правильно поєднавши прорізи з відповідними зонами на обличчі.

Ззаду на потилиці маска застібається на спеціальні застібки. Якщо використовувати магнітну маску щодня, час прийняття процедури повинно бути не менше години. Таку маску можна залишити навіть на ніч, тільки в цьому випадку її слід робити через день. Це принесе тільки ще більшу користь.

Дія магнітної маски ідентична дії омолоджувального точкового масажу, тому завдяки їй відвідування салонів краси стануть більш рідкісними.

Термін придатності маски – 7 років. Саме протягом цього часу зберігається позитивний вплив магнітних пластин на активні точки.
Доглядати за маскою дуже просто. Після застосування її слід помити у теплій воді з застосуванням мила і висушити за допомогою рушника.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *