Home / Твоя краса / Догляд за ногами / Лікування грибка перекисом водню самостійно

Лікування грибка перекисом водню самостійно

Грибок нігтів може бути пов’язаний із зростанням грибів в нігтьовому ложі. Це зазвичай відбувається під впливом теплого, вологого середовища. Спочатку грибок може з’явитися у вигляді білої або жовтої плями на нігті і потім перерости в більш серйозне захворювання, яке зачіпає весь ніготь. Нігті шаруються, тріскаються і навіть змінюють колір. Під впливом холоду або спеки дотик до ураженого нігтя іноді викликає біль. В особливо важких випадках лікарям доводиться вдаватися до видалення нігтів, уражених грибком. Як проводити лікування грибка перекисом водню дізнаєтесь із даної статті.

Перекис водню – блакитна рідина з сильними окисними властивостями. На рівні молекул вона складається з двох атомів водню і двох атомів кисню. Перекис водню має безліч застосувань, у тому числі в якості дезинфікуючого засобу, плямовивідника і навіть ракетного палива. Вона використовується в медицині для стерилізації порізів, подряпин і ран, а в домашніх умовах допомагає боротися з грибковими інфекціями нігтів.

Немає прямих клінічних досліджень з вивчення ефективності перекису водню в якості домашнього засобу для грибкових інфекцій. Тим не менш, одне дослідження, проведене в Торонто, виявило, що перекис водню (Н2О2) зіграло важливу роль у запобіганні проникнення грибка через клітинні стінки рослин.

Грибок нігтів легко піддається лікуванню. Проблема, однак, полягає в доставці ліків в постраждалу область. Краще всього використовувати перекис водню на вологий ніготь, тому що це дозволить речовині проникати в ніготь, щоб убити грибок, який ховається під ним.

Лікування грибка перекисом водню: важливо знати

Лікування грибка перекисом водню самостійноДля лікування підходить тільки 3% перекис водню від грибка нігтів. Будь-яка інша викличе роздратування шкіри.

Народний рецепт, лікування грибка перекисом водню:

Обріжте ніготь якомога коротше.

Очистіть ніготь від бруду.

Змішайте рівні частини теплої водички і перекису водню.

Замочіть уражений палець в розчині протягом, щонайменше, 30 хв. Не опускайте в перекис всю стопу щоб уникнути роздратування шкіри.

Ретельно висушіть ніготь.

Після використання перекису водню від грибка нігтів не надягайте шкарпетки і взуття як можна довше. Якщо ви виходите з будинку, надіньте відкриті сандалі.

Не використовуйте лак, так як це може погіршити стан нігтя.

Ця процедура повинна виконуватися на щоденній основі. Процедура, лікування грибка перекисом водню займе від декількох тижнів до декількох місяців. Якщо інфекція прогресує або ви відчуваєте роздратування дерми, то потрібно припинити лікування.

Лікування грибка перекисом водню і оцтом

Розчин перекису водню фармацевтичної якості містить різні стабілізатори, тому він не повинен надходити всередину організму, але може бути використаний місцево для лікування різних захворювань.

Білий дистильований оцет або яблучний оцет – це, мабуть, найдешевший і простий побутовий засіб для боротьби з грибком нігтиків. Оцет пригнічує ріст грибків і дає відмінні результати, поки ви використовуєте його, хоча б один раз на день до тих пір, поки на місці зараженого нігтя не почне рости здоровий.

Лікування грибка  перекисом водню і оцтом: рецепт

Вам будуть потрібні 5% оцет і 2% перекис водню.

Замочіть хворий ніготь в оцті і потримайте протягом 5 хв.

Наступного дня використовуйте 3% перекис водню, розбавивши його до 2% шляхом добавляння дистильованої водички, так, щоб зробити розчин менш каустичним. Час замочування нігтя в перекису – 5 хв.

Повторюйте таку процедуру протягом 3 тижнів.

Якщо ви відчули печіння на ділянці дерми, то лікування грибка перекисом водню та оцтом краще припинити.

За яких умов ефективне лікування грибка перекисом водню

Ефективне лікування грибка перекисом водню тоді, коли він проникне в щільні шари нігтьової пластини і нігтьового ложа там, де зароджується і розмножується грибок. Ось чому так важливо розпарити нігті перед тим, як обробити їх перекисом.

При нігтьовому грибку на ногах ватний диск, змочений перекисом, слід тримати хоча б 30 хв. Кожного дня протягом місяця, щоб гарантувати, що засіб впорається з інфекцією.

Також можна налити перекис водню в пляшку з розпилювачем і розпорошувати його на заражені ділянки. Нехай рідина висохне на повітрі, перш ніж ви надягнете панчохи або шкарпетки.

Лікування перекисом від грибка нігтів вимагає часу, хоча деякі люди знаходять цей метод занадто трудомістким і довгим. У цьому випадку краще проконсультуватися з дерматологом, який запропонує більш швидку медикаментозну альтернативу лікуванню перекисом.

Є кілька інших природних методів, лікування грибка перекисом водню. Одним з них є масло чайного дерева від грибка нігтів, яке володіє антибактеріальними, противірусними та протигрибковими властивостями. Його можна наносити в чистому вигляді на заражений ніготь, доповнюючи лікування перекисом.


Check Also

Місячний календар краси на вересень 2018 року

Кожна жінка хоче бути гарною. Тому вона повинна стежити за своїм зовнішнім виглядом, правильно харчуватися …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.