Home / Твоя краса / Обличчя / Крем Ахромін від пігментних плям

Крем Ахромін від пігментних плям

Ніхто не стане сперечатися, що застосування крему або мазі дуже зручно: намазав і чекай ефект. Головне, знати, чим намазати, адже тільки зручності мало, потрібен дієвий результат. Якщо виникла така проблема, як пігментація, то одним з кращих помічників стане крем Ахромін від пігментних плям, який виробляється в Болгарії. Познайомимося з ним ближче, він цього гідний.

 Знайомтеся, крем Ахромін від пігментних плям

Крем Ахромін від пігментних плям  Крем Ахромін відноситься до категорії лікувально-профілактичної косметики. Йому притаманні здатності вибілювати і захищати шкіру від дії ультрафіолету сонячних променів, пригнічуючи при цьому синтез меланіну. Активним компонентом крему є речовина гідрохінон, яке дуже ефективне, але й не завжди нешкідливе. Є креми, які містять відбілюючу речовину арбутин, але їх дія багато слабша. Крім гідрохінону до складу крему включені вітаміни групи С і речовини, що допомагають захищати шкіру від канцерогенного впливу сонця. Це ланолін, натрію хлорид, кислота молочна, гліцерин, трилон В, метабісульфіт натрію і ряд інших компонентів. Крем має білий колір і дуже приємний запах троянди.

 Для отримання результату, крем Ахромін наносять на обличчя, залишають на годину, а далі видаляють залишки серветкою. Бажано цю процедуру виконувати не менше двох разів за день.

 Крем Ахромін допоможе, якщо потрібно:

    позбавлення пігментних плям хлоазми, які бувають через надлишок фарбувального пігменту меланіну;

   провести профілактичні дії проти гіперпігментації шкірного покриву і видалити гіперпігментацію;

   видалити веснянки і виключити їх появу надалі;

   позбавитися від вікових пігментованих ділянок – лентіго;

   допомогти в освітленні плям, що залишилися після вагітності;

   захистити шкіру від сонячної радіації.

 Крем Ахромін від пігментних плям: результати застосування

 Крем Ахромін   не дарма вважається високоефективним препаратом, який активно відбілює шкіру, запобігає гіперпігментації і впливає на утворення пігментних плям на будь-яких стадіях їх появи.

 Перші результати від застосування крему Ахромін зазвичай можна спостерігатичерез пару тижнів, якщо регулярно його використовувати, вранці і ввечері. Практично повне зникнення пігментних плям можливе через місяць після застосування.

 Важко назвати, який крем від пігментних плям може похвалитися такими результатами? Хоча, є один засіб. Це інноваційна розробка – освітлююча косметика Elure. До речі, активна складова Elure – фермент меланоз, який абсолютно безпечний для здоров’я, а крем Ахромін від пігментних плям, як ми вже знаємо, містить гідрохінон, вкрай небезпечну речовину.

 Крем Ахромін від пігментних плям не можна застосовувати:

    тим, кому менше дванадцяти років;

   в періоди вагітності та годування груддю;

   якщо є індивідуальна непереносимість крему або його складових;

   після першого застосування виникає різка алергічна реакція;

   менш ніж за дві години до виходу на сонце.

 Зовсім не часто, але можуть проявитися у тих, хто застосовує цей крем, побічні ефекти: поява шкірного висипу, на місці нанесення з’являється набряк, виникає відчуття свербіння, поява локальних ділянок гіперемії та розвиток алергічних реакцій.

 Рішення застосовувати чи ні крем Ахромін від пігментних плям кожен приймає самостійно, хоча, інформація про цей засіб, в більшості випадків, позитивна. Якщо у вас чутлива шкіра і ви схильні до алергії, то не забудьте перед початком застосування крему проконсультуватися у лікаря, це не буде зайвим, повірте.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *