Головна » Здоров'я » Кому і навіщо потрібен масажер Ляпко?

Кому і навіщо потрібен масажер Ляпко?

Методика рефлекторного впливу вважається однією з найпоширеніших варіантів немедикаментозного лікування найрізноманітніших захворювань. Вважається, що цілеспрямований вплив на конкретні точки допомагає знизити больові відчуття, зняти м’язові спазми, привести в норму діяльність нервової системи та багато іншого. З усім цим повною мірою справляється масажер Ляпко, про можливі модифікації і принципи впливу на людське тіло і піде мова в даній статті.

Масажер Ляпко: аплікатори

За своїм зовнішнім виглядом масажер Ляпко під назвою аплікатор схожий з не менш відомим аплікатором Кузнецова, ось тільки голки зроблені з металу, скомпонованого в біоелектричні пари. Останні створюють між собою гальванічну взаємодію, тим самим посилюючи рефлекторний позитивний вплив на тіло. Завдяки таким конструктивним особливостям аплікатор допустимо використовувати по відношенню до людей з чутливим шкірним покривом.

Кому і навіщо потрібен масажер ЛяпкоКоли використовується масажер Ляпко, то між ним і шкірою прокладається тонка тканина, яка не перешкоджає впливу струмів. Принцип впливу аплікаторів не змінюється від їх форми і розмірів. Приміром, вони можуть бути плоскими килимками, валиками для масажу або лежання, і навіть виробами у вигляді ромашки.

Останні стали особливо затребуваними кінцевими споживачами, оскільки дуже комфортні у використанні і можуть одночасно впливати на всі енергетичні меридіани. Інструкція таких пристосувань містить наступні показання до використання:

больові синдроми в спині;

дегенеративні зміни, що відбуваються в хребті;

болі нейропатичного характеру, що залишилися після перенесеної гострої форми герпесу;

відновний період після інсульту.

До речі, аплікатор знайшов своє застосування і в косметології, не кажучи вже про ревматології та всіх залишених медичних сферах. З протипоказань варто виділити наступні:

патології онкологічного походження;

ненормальне згортання крові;

хвороби шкірного покриву, що знаходяться на етапі загострення;

важкі серцеві і судинні захворювання;

вагітність, а 2-й і 3-й триместри – особливо.

Масажер Ляпко: валик

Масажер Ляпко під назвою валик являє собою подобу малярного валика, основа якого виконана з медичної гуми. На ній у певному порядку розташовані м’ячики, пластини або валики, що несуть на собі систематично розташовані голки. Останні фіксуються обмежувачами, і зроблені з металів, в певній кількості присутніх в людському тілі: нікелю, міді, заліза.

Даний масажер Ляпко працює за таким принципом: голки впливають на рецептори і рефлекторні області, які транспортують сигнали до нейронів мозку спини. Попутно відбувається активація кровообігу, і кров приливає туди, де конкретним внутрішнім органом випробовується брак кисню або поживних речовин.

До всього іншого, голки, які обробляють ту чи іншу ділянку шкіри, піддаються окисленню, покриваються невидимою плівкою, і надають біоелектричний вплив на оброблювані тканини. Як підсумок, відбувається активація регенеруючих і обмінних процесів, прискорюється передача нервових сигналів і імпульсів.

Масажер Ляпко застосовується в таких випадках:

Остеопороз та інші психічні процеси, що відбуваються в суглобах і кістковому апараті;

Суглобові і спинні болі;

Хвороби практично всіх життєво важливих систем, починаючи з статевої, і завершуючи дихальною;

Шкірні патології та проблеми стоматологічного характеру;

Абстинентний синдром у пацієнтів, які намагаються вилікуватися від алкогольної або тютюнової залежності.

Протипоказаннями вважаються наступні нездорові стани

 організму: патології крові та органів, які зайняті її утворенням;

інфекції в гострій або хронічній формі;

недостатня робота серця, судин або дихальної системи;

пухлини добро- і злоякісного походження;

4-й і більше місяць вагітності;

підвищений тиск крові;

різке сильне виснаження.

Масажер Ляпко: різновид

Масажер під назвою «Фараон» виробництва Ляпко являє собою експериментальну фігурку з полімеру, що не електризується в процесі застосування, і має кришталеву чистоту в плані екологічності та нешкідливості для здоров’я. Масажні поверхні забезпечені додатковими опуклостями, що збільшують ефективність процедури.

Самі виступи – це тандеми зі складних лінз, які спрямовують сфокусоване світлоенергетичне випромінювання на пацієнт ділянку. «Фараон» дозволяє проводити 5 різновидів точкового, і 4 види точкового масажу, не кажучи вже про загальні процедури. Подібне пристосування позитивно позначається на енергетичному здоров’ї людини, її імунній системі і здоров’я в цілому.

Якщо почати вивчати відгуки користувачів, можна побачити, наскільки вони суперечливі. Усі негативні моменти використання пов’язані, як правило, з неправильною експлуатацією пристосування, ігноруванням його протипоказань та інструкції.

Check Also

Місячний календар на березень 2018 року. Підбірка

Місячний календар на березень 2018 року. Підбірка

Так вже влаштований цей світ, що навіть рух місяця здатний вплинути на хід розвитку подій …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *