Home / Здоров'я / Кому і навіщо потрібен масажер Ляпко?

Кому і навіщо потрібен масажер Ляпко?

Методика рефлекторного впливу вважається однією з найпоширеніших варіантів немедикаментозного лікування найрізноманітніших захворювань. Вважається, що цілеспрямований вплив на конкретні точки допомагає знизити больові відчуття, зняти м’язові спазми, привести в норму діяльність нервової системи та багато іншого. З усім цим повною мірою справляється масажер Ляпко, про можливі модифікації і принципи впливу на людське тіло і піде мова в даній статті.

Масажер Ляпко: аплікатори

За своїм зовнішнім виглядом масажер Ляпко під назвою аплікатор схожий з не менш відомим аплікатором Кузнецова, ось тільки голки зроблені з металу, скомпонованого в біоелектричні пари. Останні створюють між собою гальванічну взаємодію, тим самим посилюючи рефлекторний позитивний вплив на тіло. Завдяки таким конструктивним особливостям аплікатор допустимо використовувати по відношенню до людей з чутливим шкірним покривом.

Кому і навіщо потрібен масажер ЛяпкоКоли використовується масажер Ляпко, то між ним і шкірою прокладається тонка тканина, яка не перешкоджає впливу струмів. Принцип впливу аплікаторів не змінюється від їх форми і розмірів. Приміром, вони можуть бути плоскими килимками, валиками для масажу або лежання, і навіть виробами у вигляді ромашки.

Останні стали особливо затребуваними кінцевими споживачами, оскільки дуже комфортні у використанні і можуть одночасно впливати на всі енергетичні меридіани. Інструкція таких пристосувань містить наступні показання до використання:

больові синдроми в спині;

дегенеративні зміни, що відбуваються в хребті;

болі нейропатичного характеру, що залишилися після перенесеної гострої форми герпесу;

відновний період після інсульту.

До речі, аплікатор знайшов своє застосування і в косметології, не кажучи вже про ревматології та всіх залишених медичних сферах. З протипоказань варто виділити наступні:

патології онкологічного походження;

ненормальне згортання крові;

хвороби шкірного покриву, що знаходяться на етапі загострення;

важкі серцеві і судинні захворювання;

вагітність, а 2-й і 3-й триместри – особливо.

Масажер Ляпко: валик

Масажер Ляпко під назвою валик являє собою подобу малярного валика, основа якого виконана з медичної гуми. На ній у певному порядку розташовані м’ячики, пластини або валики, що несуть на собі систематично розташовані голки. Останні фіксуються обмежувачами, і зроблені з металів, в певній кількості присутніх в людському тілі: нікелю, міді, заліза.

Даний масажер Ляпко працює за таким принципом: голки впливають на рецептори і рефлекторні області, які транспортують сигнали до нейронів мозку спини. Попутно відбувається активація кровообігу, і кров приливає туди, де конкретним внутрішнім органом випробовується брак кисню або поживних речовин.

До всього іншого, голки, які обробляють ту чи іншу ділянку шкіри, піддаються окисленню, покриваються невидимою плівкою, і надають біоелектричний вплив на оброблювані тканини. Як підсумок, відбувається активація регенеруючих і обмінних процесів, прискорюється передача нервових сигналів і імпульсів.

Масажер Ляпко застосовується в таких випадках:

Остеопороз та інші психічні процеси, що відбуваються в суглобах і кістковому апараті;

Суглобові і спинні болі;

Хвороби практично всіх життєво важливих систем, починаючи з статевої, і завершуючи дихальною;

Шкірні патології та проблеми стоматологічного характеру;

Абстинентний синдром у пацієнтів, які намагаються вилікуватися від алкогольної або тютюнової залежності.

Протипоказаннями вважаються наступні нездорові стани

 організму: патології крові та органів, які зайняті її утворенням;

інфекції в гострій або хронічній формі;

недостатня робота серця, судин або дихальної системи;

пухлини добро- і злоякісного походження;

4-й і більше місяць вагітності;

підвищений тиск крові;

різке сильне виснаження.

Масажер Ляпко: різновид

Масажер під назвою «Фараон» виробництва Ляпко являє собою експериментальну фігурку з полімеру, що не електризується в процесі застосування, і має кришталеву чистоту в плані екологічності та нешкідливості для здоров’я. Масажні поверхні забезпечені додатковими опуклостями, що збільшують ефективність процедури.

Самі виступи – це тандеми зі складних лінз, які спрямовують сфокусоване світлоенергетичне випромінювання на пацієнт ділянку. «Фараон» дозволяє проводити 5 різновидів точкового, і 4 види точкового масажу, не кажучи вже про загальні процедури. Подібне пристосування позитивно позначається на енергетичному здоров’ї людини, її імунній системі і здоров’я в цілому.

Якщо почати вивчати відгуки користувачів, можна побачити, наскільки вони суперечливі. Усі негативні моменти використання пов’язані, як правило, з неправильною експлуатацією пристосування, ігноруванням його протипоказань та інструкції.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *