Home / Твоя краса / Обличчя / Комбінована шкіра: секрети догляду

Комбінована шкіра: секрети догляду

Комбінована шкіра вимагає особливої до себе уваги. У людей з цим типом шкіри найбільш проблемними вважаються Т-зонові ділянки обличчя, саме на них ми спостерігаємо появу чорних цяток камедонів. Тому догляд за комбінованою шкірою обличчя в першу чергу повинен бути правильним.

Коли ж у вас все-таки є сумніви, краще зверніться до косметолога, він або підтвердить або спростує ваші припущення.

У будь-якому випадку незайвим буде підстрахуватися, адже в разі неправильного використання кремів, масок, тональної основи ви не замаскуєте наявні недоліки, а тільки погіршите ситуацію.

Загальні рекомендації по догляду

Комбінована шкіра, в різний час року, потребує особливого догляду. У літній період, коли посилюється робота сальних залоз на проблемних ділянках, до неї варто ставитися як до жирної: обов’язкове скрабування раз на тиждень, гель для вмивання і легкий крем з протизапальними компонентами, ось ваші літні помічники.

Взимку – все по-іншому, тепер вона вимагає догляду як суха: скраб не частіше двох разів на тиждень, гель замініть молочком, і обов’язково наносите крем, в основі якого присутні віск або жири рослинного походження. Перед виходом на вулицю в зимовий період не полінуйтеся і нанесіть зволожуючий крем за 10-15 хвилин до виходу, щоб дати можливість шкірі максимально увібрати його в себе.

Наводимо чистоту

Перше правило косметології – перш ніж наносити крем або проводити будь-які інші маніпуляції з шкірою, її потрібно як слід очистити. Як правильно очищати комбіновану шкіру? Насамперед, очищення має бути делікатним і дуже точним. Необхідно позбутися, від непотрібного нам жиру і не пересушити при цьому сухі ділянки на обличчі.

Очищення повинно проходити регулярно вранці і ввечері. У цьому вам допоможуть косметичне молочко, пінка або гель. Після того як ви нанесли засіб на вологу шкіру, влаштуйте собі легкий 3-5 хвилинний масаж. Після вмивайтеся водичкою.

У засобах для очищення у вашому випадку не повинні бути присутні такі компоненти: масло мигдалю; персикове масло (кісточки); олеїнової спирт; кокосове масло; ізостеаріновий спирт; ацетильований ланолін;

Комбіновану шкіру вкрай не бажано вмивати гарячою водою або милом, так ви спровокуєте ще більш активну роботу сальних залоз.

Глибоке очищення

Один раз в тиждень ви повинні робити «генеральне прибирання» на своєму обличчі. Для цього знадобитися скраб пілінг, який містить в собі тверді частинки (тільки за умови, якщо у вас відсутні запальні процеси на обличчі).

М’якими рухами масажуєте особа, ні в якому разі не застосовуйте силу. Пам’ятайте, все добре, але тільки в міру. Звільнивши її від усього зайвого і розкривши пори, саме час побалувати себе маскою.

Одягніть маски

Як у випадку з комбінованою шкірою використовувати маски для обличчя?

Отже, правила маскараду. Якщо ви плануєте нанести маску на всю поверхню обличчя цілком, виберіть для цієї мети кремообразную маску, що не висохне на обличчі. Перевірте, чи не містить вона фруктові кислоти і масла.

Це може призвести до пересушування і без того не особливо жирних ділянок на вашому обличчі. Плівкові маски це ті, які з часом висихають і перетворюються на плівку. Ось вони будуть сприйняті вашої Т-зоною на «ура».

Пам’ятайте: живильну маску можна використовувати 1 раз на тиждень, але тільки на сухих ділянках обличчя. Ось, мабуть, і все.

Маски

Очищаюча. У 1 столову ложку вівсяної попередньо просіяного борошна, додайте невелику кількість молока, щоб в результаті у вас вийшла кашоподібна суміш. Якщо немає молока, можна додати кефір або відвар з ромашки і подорожника. Все це нанести на особа не товстим шаром. Залишити хвилин на 20, потім змити теплою водою.

Поживна. Візьміть натерту середню сиру картоплину і додайте трохи молока. Кашку нанесіть на обличчя. Уникайте потрапляння на область навколо ока.

Відновлююча. Візьміть нежирний сир приблизно 1 ст. ложку додайте молоко, все добре перемішайте – маска готова!

Комбінована шкіра: секрети догляду

Всі маски рекомендовано тримати на обличчі не більше 15-20 хвилин, далі обов’язково потрібно їх добре змити за допомогою теплої води і ватного диска або м’якої серветки. Завершальний акорд будь-якої косметичної процедури – це крем.

Креми

Найголовніша умова – крем не повинен бути жирним! Якщо до складу входять шавлія, ромашка, подорожник, не сумніваємося – це те, що нам потрібно. Врахуйте, чим натуральніше буде ваш крем, тим більше позитивний ефект матиме його дію на вашу шкіру.

Говорячи про натуральність, я маю на увазі, що для комбінованої шкіри підійдуть масла макадемеі, сердечника лугового, масло сезам, масло ши. Не використовуйте мінеральні масла, вони сприяють закупорювання пор і в результаті на обличчі буде буять активний запальний процес. Крему діляться на два види: денні та нічні.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *