Home / Здоров'я / Колір посуду і схуднення

Колір посуду і схуднення

Виявляється, що колір здатний вплинути не тільки на настрій, але і на апетит. Особливо якщо це колір посуду. Якщо знати кілька секретів в оформленні колірної гами, то можна схуднути і стримати свій апетит за допомогою посуду. Як же це зробити?

Як впливають кольори посуду під час схуднення

Колір посуду і схуднення

Жовтий колір посуду

Суперечливий колір, який може і підвищувати апетит і прискорювати відчуття насичення їжею. Тому тарілки жовтого кольору треба подавати з першими стравами, тобто з супом. Цей прийом допоможе з апетитом з’їсти корисний і суп і, можливо, ним насититися.

Білий колір посуду

Цей колір стимулює апетит, так як на білому тлі тарілки їжа здається привабливіше і смачніше. Її хочеться з’їсти більше!

Червоний колір посуду

Цей колір, як відомо, надає збудливу дію на нервову систему. Коли ми їмо з червоного посуду або з посуду з червоним декором, то наші емоції ( і відчуття голоду в тому числі ) нам не підвладні, і ми можемо з’їсти скільки завгодно. Такий посуд не потрібний на кухні, для тих хто худне.

Помаранчевий (рожевий, фісташковий) посуд

Такі кольори стимулюють апетит.

Чорний (бузковий, синій ) посуд

Посуд цих квітів зменшує апетит, так як їжа на ньому виглядає не дуже привабливо. Зате сам посуд таких кольорів прикрасить вашу кухню.

Блакитний колір посуду

Можна сказати, що цей колір нейтральний для нашого апетиту. Але якщо подивитися глибше, то зазвичай – це колір незадоволеності чим-небудь, і якщо пиріжки або булочки на вашій кухні лежать на блакитний тарілочці, то з’ївши один, і не задовольнившись ним, ви підходите до блакитний тарілочці і з’їдаєте ще і ще.

Болотний колір посуду

Ну нарешті ми знайшли ідеальний варіант для кухні того хто худне – це посуд болотного кольору. Чому, запитаєте ви? І їжа на цій тарілці виглядає непоказно, і на апетит цей колір не впливає. Ось і худніть на здоров’я з такою посудом!
Звичайно, один лише посуд потрібного кольору нам ледь допоможе, але якщо підключити його до вибраного вами методу схуднення, то результат прийде швидше.


Check Also

Що таке коронавірус – ознаки захворювання, ефективні рекомендації

Коронавіруси – це родина  вірусів, які можуть викликати звичайну застуду, важкий гострий респіраторний синдром (SARS) …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *