Home / Твоя краса / Обличчя / Клей для вій для створення густих і красивих вій

Клей для вій для створення густих і красивих вій

Однак, не всіх природа нагородила подібною гідністю. Тому тим, кому пощастило трохи менше, на допомогу можуть прийти сучасні методи нарощування вій. Щоб штучні вії добре трималися певний час, а також не викликали подразнення слизової очей, що нерідко буває, важливо правильно підібрати клей для вій.

Яким повинен бути клей для вій?

Сучасний клей для вій значно відрізняється від тих складів, які використовувалися ще за часів появи самої технології. Раніше клей для вій виготовлявся на основі смоли, яка відмінно маскувала переходи між натуральними і штучними пучками. При цьому, смола дуже часто ставала причиною виникнення алергічної реакції, тому нарощування вій довгий час було протипоказано жінкам з високочутливими очима.

  Прагнучи позбутися від подібного недоліку, виробники активно займалися розробкою нового удосконаленого клеючого складу. Саме таким чином з’явився клей для вій на основі більш нешкідливої речовини гумової пудри. І хоча такий клей не викликав алергії очей, а також мав чудові клейкість, тим не менш, він мав малий термін придатності.

  Нині клей для нарощування вій готується з так званої косметичної сажі, яка відрізняється високою клейкістю. Сучасні склади, як правило, мають рідку консистенцію, що не тягнеться, не залишаючи грудочок і не мають запаху. Завдяки їх застосуванню не потрібно приклеєні вії додатково просушувати, що значно скорочує час нарощування, при цьому, забезпечується надійна фіксація.

Види клею для вій

Як правило, купуючи накладні вії, з ними в комплекті йде і спеціальний клей. Однак, він не завжди відповідає тим якісним характеристикам, які ми до нього висуваємо. Тому краще купувати клей для вій окремо. Експертами в цьому питанні прийнято виділяти три типи клеючих складів для нарощування вій. Розглянемо більш детально кожен з них.

Білий клей для вій

Це звичайний клей для вій, який продається у флаконах і має білий колір. При нанесенні він швидко застигає і стає абсолютно прозорим і не помітним на віях. Саме такий склад найчастіше застосовується як вдома, так і досвідченими фахівцями.

Чорний клей для фіксації вій

Клей для вій, який має чорний колір, рекомендують використовувати тільки тоді, коли його можна замаскувати за допомогою рідкої чорної підводки або димчастого макіяжу. Інакше він буде помітний на віях.

Водостійкий клей

Це клей, який має суперфіксуючий ефект і найбільше підходить для важких вій. Візуально він схожий на звичайний білий клей.

Найпопулярніші торгові марки виробники клею для вій

ULTRA POWER GLOVA INTERNATIOANАL – це професійний швидкосохнучий клей для вій, який не викликає алергії слизової очей і не має запаху. Завдяки рідкій консистенції даного складу він швидко і без особливих проблем розчиняється в процесі зняття вій.

  Клей для вій Dolce Vita – це клей чорного кольору, який виготовляється на основі натуральних смол. Він відрізняється високою стійкістю і надійною фіксацією. Цей засіб абсолютно безпечний, не токсичний, не викликає роздратування очей. Після його нанесення виробники рекомендують витримати не менше трьох хвилин із заплющеними очима до повного його висихання. У продажу можна зустріти кілька різновидів клеїв для нарощування вій Dolce Vita різної стійкості В, S, D, С, LC.

Ultra Plus – це стійкий швидкосохнучий клей, який має низьку в’язкість. Даний тип клею більше підходить професіоналам, так як при неакуратному використанні він може потрапити в очі і викликати подразнення слизової оболонки.

  УЛЬТРА BONDING – це схожий за якістю з Ultra Plus клей, який випускає компанія BlinkLash Stylist. Він так само рекомендований до використання досвідченими фахівцями. Так дуже швидко сохне.

  Лади Victory – клей для нарощування вій, який ідеально підійде непрофесіоналам для домашнього використання. Він являє собою гіпоалергенну смолу, яка швидко приблизно за 7 хвилин і тримається близько 3-х тижнів.

  Для нарощування окремих пучків краще вибрати клей GLOVA International Rrime 6, яка не скріплює між собою вії, зберігається тривалий проміжок часу, не утворює грудок і дозволяє приклеювати навіть стрази.

  Таким чином, на сьогоднішній день виробники пропонують великий вибір різних клеючих складів для нарощування вій, які володіють різними властивостями і використовується як професіоналами, так і вдома.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *