Home / Твоя краса / Обличчя / Кавітація обличчя

Кавітація обличчя

Догляд за своїм тілом і підтримання природної краси – це дуже серйозне заняття, яке не може обмежитися одним використанням косметологічних засобів або тільки заняттям фізичними вправами. Щоб завжди виглядати добре, необхідно з усією серйозністю підійти до підбору косметичних процедур, кремів, правильного живлення і необхідних спортивних вправ. Ще однією важливою частиною догляду за своїм тілом є вживання протягом дня необхідної кількості води, що доведено науково.

 Здавна жінки вивчали різні методики по підтримці природної молодості і краси. Вони намагалися підтримувати їх за допомогою різних масок і пілінгів на основі натуральних продуктів. Наприклад, глина та фрукти користувалися особливою популярністю. Кілька тисячоліть тому вже були створені різні рецепти по збереженню свіжості і краси шкіри обличчя. Але у зв’язку з розвитком сучасних технологій такі методи втратили свою актуальність. Процедури догляду за своїм тілом стали більш результативними і різноманітними. Адже в наш час вже не використовуються тільки такі методи, наукові досягнення дозволили створити радикальні апарати, що здатні надати обличчю нового сяючого вигляду. Практично в кожному салоні краси надають послуги з очищення шкіри від огрубілого верхнього шару, що допомагає візуально скинути кілька років.

 Кавітація  обличчя – унікальність методики:

 Однією з популярних методик очищення контурів обличчя є процедура кавітації. Ця методика прекрасно підходить для тих, хто боїться операцій.

 Ще однією перевагою такої методики є її безболісність. Ультразвукова кавітація  обличчя часто використовується для видалення локальних жирових накопичень. Тому її часто застосовують при видаленні другого підборіддя. Щоб пройти таку процедуру, вам не доведеться лягати в лікарню, проходити курс реабілітації і відволікатися від роботи. Після неї не залишається рубців і синців на тілі.

 В основі цієї технології лежить використання ультразвукових хвиль, під інтенсивним впливом яких руйнуються жирові накопичення. Розкладеніі жирові клітини вбираються крізь стінки судин в кров і лімфу, далі природним шляхом виводяться з організму. У зруйнованих клітинах більше ніколи не будуть утворюватися жирові накопичення. Таким чином, ви маєте можливість назавжди позбутися небажаних утворень, які псують ваш зовнішній вигляд. Ця процедура є доступною і легкою. Ви не відчуєте ніякого дискомфорту. Адже вона безболісна, а після неї не залишається ніяких шрамів і набряків. Тому це кращий варіант для усунення різних вад, який підходить для всіх типів шкіри.

 Плюси і мінуси сучасної кавітації обличчя:

 Кавітація  є локальним методом усунення жирових накопичень. Тому її не можна застосовувати для загального схуднення. Чудово підходить для зменшення жирових накопичень в області шиї.

 Щоб поліпшити і прискорити результат, необхідно поєднувати процедуру кавітації з ручним масажем і лімфодренажем. Саме таку пораду дають фахівці.

 Для того, щоб отримати очікуваний результат від кавітації, необхідно вибирати тільки кращі салони і клініки з якісним обладнанням. Дешеві салонні процедури можуть не надати того впливу на жирові відкладення, на які ви розраховуєте.

При серйозних проблемах виникає необхідність у проведенні декількох процедур. Однієї може виявитися мало.

Кавітація  обличчя підходить для тих, хто не хоче виснажувати себе дієтами і заняттями в спортивному залі. Крім того, на обличчя такі методи можуть взагалі не вплинути.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *