Головна » Твоя краса » Обличчя » Кавітація обличчя

Кавітація обличчя

Догляд за своїм тілом і підтримання природної краси – це дуже серйозне заняття, яке не може обмежитися одним використанням косметологічних засобів або тільки заняттям фізичними вправами. Щоб завжди виглядати добре, необхідно з усією серйозністю підійти до підбору косметичних процедур, кремів, правильного живлення і необхідних спортивних вправ. Ще однією важливою частиною догляду за своїм тілом є вживання протягом дня необхідної кількості води, що доведено науково.

 Здавна жінки вивчали різні методики по підтримці природної молодості і краси. Вони намагалися підтримувати їх за допомогою різних масок і пілінгів на основі натуральних продуктів. Наприклад, глина та фрукти користувалися особливою популярністю. Кілька тисячоліть тому вже були створені різні рецепти по збереженню свіжості і краси шкіри обличчя. Але у зв’язку з розвитком сучасних технологій такі методи втратили свою актуальність. Процедури догляду за своїм тілом стали більш результативними і різноманітними. Адже в наш час вже не використовуються тільки такі методи, наукові досягнення дозволили створити радикальні апарати, що здатні надати обличчю нового сяючого вигляду. Практично в кожному салоні краси надають послуги з очищення шкіри від огрубілого верхнього шару, що допомагає візуально скинути кілька років.

 Кавітація  обличчя – унікальність методики:

 Однією з популярних методик очищення контурів обличчя є процедура кавітації. Ця методика прекрасно підходить для тих, хто боїться операцій.

 Ще однією перевагою такої методики є її безболісність. Ультразвукова кавітація  обличчя часто використовується для видалення локальних жирових накопичень. Тому її часто застосовують при видаленні другого підборіддя. Щоб пройти таку процедуру, вам не доведеться лягати в лікарню, проходити курс реабілітації і відволікатися від роботи. Після неї не залишається рубців і синців на тілі.

 В основі цієї технології лежить використання ультразвукових хвиль, під інтенсивним впливом яких руйнуються жирові накопичення. Розкладеніі жирові клітини вбираються крізь стінки судин в кров і лімфу, далі природним шляхом виводяться з організму. У зруйнованих клітинах більше ніколи не будуть утворюватися жирові накопичення. Таким чином, ви маєте можливість назавжди позбутися небажаних утворень, які псують ваш зовнішній вигляд. Ця процедура є доступною і легкою. Ви не відчуєте ніякого дискомфорту. Адже вона безболісна, а після неї не залишається ніяких шрамів і набряків. Тому це кращий варіант для усунення різних вад, який підходить для всіх типів шкіри.

 Плюси і мінуси сучасної кавітації обличчя:

 Кавітація  є локальним методом усунення жирових накопичень. Тому її не можна застосовувати для загального схуднення. Чудово підходить для зменшення жирових накопичень в області шиї.

 Щоб поліпшити і прискорити результат, необхідно поєднувати процедуру кавітації з ручним масажем і лімфодренажем. Саме таку пораду дають фахівці.

 Для того, щоб отримати очікуваний результат від кавітації, необхідно вибирати тільки кращі салони і клініки з якісним обладнанням. Дешеві салонні процедури можуть не надати того впливу на жирові відкладення, на які ви розраховуєте.

При серйозних проблемах виникає необхідність у проведенні декількох процедур. Однієї може виявитися мало.

Кавітація  обличчя підходить для тих, хто не хоче виснажувати себе дієтами і заняттями в спортивному залі. Крім того, на обличчя такі методи можуть взагалі не вплинути.

Check Also

Місячний календар краси на березень 2018 року

Місячний календар краси на березень 2018 року

Нарешті настала весна, за якою ми всі скучили. Зима вже порядком набридла, хочеться нарешті зняти …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *