Головна » Твоя краса » Догляд за волоссям » Календар стрижок на серпень 2016

Календар стрижок на серпень 2016

Знаменита Софі Лорен була права, коли стверджувала, що зачіска впливає на те, як складається день, а згодом – життя. Кращий час для стрижки відповідає за вашу привабливість, красу, неповторність. Не тільки зовнішні дані підвладні впливу Місяця. Від його фази залежить ваше благополуччя, багатство, успіх. Комусь здасться дивним, але місячний календар стрижок на серпень  2016 дійсно підкаже вам сприятливі дні для стрижечки волоссячка. Дізнайтеся, коли краще стригти волоссячко, щоб привернути до себе прихильність долі.

Календар стрижок на серпень 2016

Календар стрижок на серпень 2016

1 серпня. Суперечливий час для відвідування перукаря: період Місяця в Раку, укладання швидко втрачають свою форму після підстригання. Для здоров’я пасом подібні дні стрижечки за місячним календарем сприятливі – вони набираються сили, блиску, міцності. Якщо ви хочете  позбутися надмірної опіки близьких людей, то сміливо зістригайте волосся. Однак пам’ятайте: локони після цього можуть стати неслухняними і жорсткими. Краще заплануйте звичайну процедуру по догляду за волоссям, яка спрямована на проведення оздоровчих та поживних маніпуляцій.

2 серпня. Зміна способу тягне за собою неприємності, небезпечні ситуації, конфлікти, особливо якщо справи йдуть не дуже добре. Фарбування вкрай небажане, у пасом зменшуться сила, міцність, блиск.

Check Also

Місячний календар стрижки на серпень 2018 року

Місячний календар стрижки на серпень 2018 року

Щоб простіше було користуватися місячним календарем стрижок, треба хоча б в загальних рисах уявляти які …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *