Home / Дозвілля / Гороскоп на травень 2020 року для знаків зодіаку: Діва, Терези

Гороскоп на травень 2020 року для знаків зодіаку: Діва, Терези

У травні з підтримкою Сонця у Дів багато буде виходити легко і просто. Покращаться результати в професійній діяльності. До вас прийде спокій і життєва енергія, достатня для активного руху вгору до кар’єрного успіху. Також це допоможе в пошуках точок взаєморозуміння з керівництвом. Про детальний гороскоп на травень 2020 року поговоримо далі.

Гороскоп на травень 2020 року

Гороскоп на травень 2020 року для знаків зодіаку Діва, Терези

Дів публічних, творчих і соціальних професій буде підтримувати Плутон. Представникам 2 і 3 декади зірки обіцяють успіх в особистому житті. Вони без проблем будуть спілкуватися з протилежною статтю. Швидше за все, познайомляться з людиною, з якою захочуть пов’язати своє життя в майбутньому.

Сприятливим зараз буде і вплив Юпітера. Він допоможе вашому успішному розвитку і досягненню обраної мети. Отриманий цінний досвід також позитивно позначиться на внутрішній самооцінці Діви.

Гороскоп на травень 2020 року  Дівам радить активно братися за втілення планів у життя. Не упускайте  можливості, що з’являються і зможете досягти великих успіхів. Щоб усе встигнути, доведеться зайнятися регулярним складанням плану на день. Заповнити сили і зберегти душевний спокій допоможуть асани, йоги або плавання.

Гороскоп для жінки-Діва

Перша декада травня видасться клопіткою. Доведеться братися за кілька справ одночасно. Але, не дивлячись на труднощі, підопічна Меркурія з усім впорається, здивувавши навіть скептиків. Запорука успіху – концентрація.

Зосередьтеся на поставленому завданню і не відволікайтеся на сторонні дрібниці. Зірки рекомендують 7-8 травня відключити мобільний, попередньо попередивши близьких. В іншому випадку знайомі будуть безкінечно смикати представниць земного знаку.

В середині місяця зверніть увагу, що і кому ви говорите. Намагайтеся чіткіше і ясно висловлювати свої думки. Якщо жінці-Діві запропонують виступити на сцені, потрібно погоджуватися.

19-20 травня – підходящий момент для глобальних придбань. Припустимо при необхідності оформлення кредиту. Зірки обіцяють, що представниці земної стихії зуміють швидко розрахуватися з банком.

В кінці травня, особливо 24 числа, дотримуйтесь обачності в спілкуванні зі знайомими. Під впливом планет навколишні почнуть сприймати вас спотворено. Радам слідувати не стануть, а навпаки, звинуватять в зарозумілості, неосудності, пихатості.

Зачекайте, коли попросять допомоги, тоді ваші зусилля не пропадуть марно і будуть прийняті з вдячністю.

Гороскоп для чоловіка-Діви

Нудьгувати в першій декаді травня 2020 року ніколи. На вас повісять нові обов’язки і доручать додаткові завдання. Досить імовірно, доведеться їхати в термінове відрядження і вести складні переговори з компаньйонами. Швидкий темп життя не виснажить підопічних Меркурія, а навпаки зарядить енергією.

У другій декаді зіткнетеся з труднощами. Спілкуючись з начальством, потрібно стежити за словами. Існує ймовірність, що вас неправильно зрозуміють. В результаті почнеться конфлікт, який негативно позначиться на кар’єрі. Тому в травні уникайте натяків, двозначності, зауважень.

Збираючись в поїздку 15 числа, проявіть пильність, підвищиться ризик забути вдома важливі документи. Не намагайтеся почати щось нове. Даний період підходить для завершення розпочатих проектів.

Кінець травня виявиться найбільш продуктивним. Все, що Діва запланує, вдасться здійснити. Начальник гідно оцінить вашу діяльність, тому чекайте додаткову премію 28 числа.

Любовний гороскоп

Рекомендація не допускати двозначності в травні 2020 року актуальна і в особистому житті. Все, що можуть зрозуміти неправильно, зрозуміють неправильно. Спілкуючись з близькими, намагайтеся не зачіпати їх больові точки. В іншому випадку можете спровокувати конфлікт.

Самотні підопічні Меркурія 19 числа отримають шанс зустрітися з судженим. Ви відразу зрозумієте, що ця людина вам близька, так як під час спілкування виникне внутрішня спорідненість. Створиться враження, що ви давно одне одного знаєте. Після знайомства чоловіки-Діви відкриють в собі багато цікавого. Вони зрозуміють, що є неординарною особистістю. Але врахуйте, до третьої декади травня не варто виходити за рамки дружніх відносин.

В кінці місяця особливе значення придбають сімейні зв’язки. Зараз близькі потрібні представникам земного знака як ніколи. Робота в даний момент відійде на другий план. Якщо начальство дозволить, постарайтеся домовитися про більш ранній прихід додому.

Гороскоп сумісності на травень

Мужніх Дів потягне підкорювати гірські вершини. Зірки рекомендують взяти в компанію представників знаків Терези, Рак, Водолій. Разом ви весело проведете час.

Прекрасні представниці земного знаку зацікавляться шопінгом в Італії та на Кіпрі. Планети рекомендують поїхати одній, тим самим підвищити ймовірність багатообіцяючої зустрічі. Але не варто надмірно близько знайомитися з бельгійцями, швейцарцями і греками.

Гороскоп кар’єри і фінансів

В першій декаді травня 2020 року в справах Дів супроводжує повний успіх. Активно дійте, удача на вашому боці. 4-го числа не виключені відрядження, в тому числі і зарубіжні. Під час поїздок приділіть особливу увагу переговорам.

Від їх результату залежить подальший розвиток кар’єри. Планети рекомендують домовлятися, шукати компроміси, ставити себе на місце опонента – тоді досягти мети стане легше. Пропозиції, що надійшли 8 травня, перед тим як приймати, вивчіть з особливою ретельністю. Швидше за все, підопічних Меркурія годують порожніми обіцянками. Якщо підете на поводу – вас чекають збитки, оговтатися від яких швидко не вийде.

Гороскоп на травень 2020 року  Діві радить частіше відвідувати виставки, семінари, конференції. На них ви дізнаєтеся багато цікавого і зможете розкрити свої таланти.

У другій декаді місяця додаткову інформацію доведеться посилено добувати. Інтенсивно працюйте з новими проектами, не відволікаючись на сторонні речі. 11-12 травня представникам земної стихії можна звалювати на свої плечі завдання будь-якої складності та обсягу.

В даний період перевтома не загрожує. 19 числа вам, можливо, запропонують відправитися в ділову поїздку. Погоджуйтеся, відрядження допоможе поліпшити фінансове становище.

В кінці місяця в спілкуванні з колегами намітяться складнощі. 23 травня з’ясується, що люди, яким підопічні Меркурія цілком довіряли, зайняли позиції, протилежні початковим обіцянкам. Не губіться, організовуючи свою діяльність, а якщо виникнуть складності – консультуйтеся з юристом.

Бізнесменам рекомендується проявити пильність, можливі збитки в результаті дрібних помилок, допущених 24 і 31 числа. В цілому місяць сприятливий. Те, що запланували, вдасться втілити в життя, якщо не станете надмірно поспішати.

Гороскоп здоров’я

На початку травня 2020 року приділіть увагу своїй шкірі. Придбайте зволожуючу косметику. Якщо з’явилися подразнення, лущення, запалення – не відкладайте візит до дерматолога.

У другій декаді зросте навантаження на нервову систему. Заняття спортом, особливо йогою і цигун, допоможуть заспокоїтися. Ймовірно, 11 числа підопічним Меркурія запропонують поїхати в санаторій. Скористайтеся нагодою добре відпочити.

В кінці травня самопочуття значно покращиться. Представники земного знака будуть активними і веселими. Єдине – 24, можливо, почнеться мігрень. Головний біль вказує на брак кисню. Почніть більше гуляти на свіжому повітрі, і напади пройдуть безслідно.

Гороскоп на травень 2020 року. Сприятливі і несприятливі дні

В особистому житті у Дів 2-3 декади очікується запаморочливий успіх. 4 і 20 є можливість зустріти людину, з якою захочуть пов’язати своє життя. Позитивний вплив Юпітера підтримає в складній ситуації і створить умови для перемоги 12 і 28 числа. Ви не тільки досягнете свого, але і збагатитеся корисним досвідом. Але незважаючи на такий сприятливий прогноз, небажано планувати відповідальні справи на 8, 16, 24 і 31.

Підопічні Меркурія першої декади схильні до впливу Сонця, тому місяць буде легким і продуктивним. Гороскоп на травень 2020 року  Дівам рекомендує 3, 17 і 19 поспілкуватися з керівництвом з приводу підвищення зарплати і нової посади. Начальник піде вам назустріч. Але уникайте проявляти ініціативу 7, 15 і 23.

Представників соціальних, суспільних, творчих професій очікує беззаперечний успіх 11 і 27 числа. Просування по кар’єрних сходах буде стрімким. А в особистому житті партнер, ймовірно, зробить пропозицію.

Вдалі числа травня: 3, 4, 11, 12, 19, 20, 27 і 28.

Невдалі дні: 7, 8, 15, 16, 23, 24 31.

Гороскоп на травень 2020 року: Терези

Терезам в травні слід набиратися знань і досвіду. Це потрібно їм в подальшому при русі до поставленої мети. Основні сили потрібно витрачати на отримання знань і сферу туризму. Вдало все буде складатися в професійній області. Людям творчих професій зірки обіцяють грандіозний успіх. На них чекають привабливі пропозиції від керівництва і людей, які планують старт великих проектів.

Гороскоп на травень 2020 року  сповіщає про позитивний вплив Юпітера, який проявиться в різних можливостях досягнення перемог у житті. Вони гарантовані вам навіть всупереч непередбачуваним поворотам на життєвому шляху.

Підтримку вам будуть надавати шанувальники, які мають вагу в суспільстві знайомі, а також батьки. Цей період підходить для поліпшення матеріального становища. Отриманий прибуток зараз доцільно вкладати в придбання нерухомості.

Гороскоп на травень 2020 року  Терезам рекомендує почати обмежувати свої бажання. Слідкуйте за витратами і намагайтеся витрачати менше, ніж заробили. Здавалося б, дотримання даного правила природно. Але підопічні Венери в травні, заохочуючи своїм примхам, забудуть про це. Якщо вчасно не зупинити, то залишитеся з абсолютно порожнім гаманцем.

Гороскоп для жінки-Терези

З самого початку місяця стрімко рухайтеся до мети. Не бійтеся йти на ризик, підкоряючись інтуїції і поривам душі. При цьому представницям повітряної стихії доведеться проявити гнучкість, поступливість і винахідливість. Якщо 3-4 травня почнете зволікати, роздумувати або прораховувати кожен крок, то пропустите чудову можливість досягти успіху.

Друга декада підходить для отримання нових знань і відточування існуючих навичок. Для цього читайте спеціалізовану літературу. Ознайомтеся з відеороликами на ютубі, запишіться на відповідні курси.

Після 15 травня у жінок-Терезів виникне відчуття, що час ледве тягнеться, і бажані події ніколи не настануть. Це позначається несприятливим впливом планет. Замість того щоб скаржитися, спробуйте пристосуватися до нового ритму. 19 числа ви зможете насолодитися розміреністю, що відбувається, адже стільки можна встигнути зробити.

В останню декаду травня обстановка загостриться. Якщо підопічна Венери постарається, то зможе уникнути конфліктів, але цілком можливо, вона стане свідком багатьох сварок. Мало приємного спостерігати, як близькі люди скандалять. Щоб примирити ворогуючі сторони, сходіть з ними в кіно на пригодницьку сімейну комедію. Запланувати спільний перегляд краще на 24 або 31 травня.

Гороскоп для чоловіка-Терези

В першу половину місяця рекомендується приділити увагу фінансовим питанням. Вивчіть квитанції та рахунки за цей і минулий період, проаналізуйте статистику доходів і витрат. Досить імовірно, представники повітряної стихії виявлять деякі неточності. У травні 2020 року їх можна виправити без наслідків. Крім того, зіставивши інформацію, ви зрозумієте на чому заощадити, щоб зменшити витрати.

Враховуйте, гроші будуть надходити не регулярно. Ймовірна затримка виплат: гонорарів за підробіток, пенсії, боргів, заробітної плати з офіційного місця працевлаштування.

Хороша новина в тому, що в травні відкриються несподівані джерела фінансування.

Четвертого числа чоловіки-Терези зможуть отримати важливу інформацію. Врахуйте, крім вас про події, що відбуваються майже нікому не відомо. Якщо поставите мету, то в травні зумієте застосувати дані відомості з вигодою для себе.

Кінець місяця виявиться насиченим. Кількість справ, якими необхідно терміново зайнятися, багаторазово зростуть. Підопічним Венери доведеться багато спілкуватися з партнерами і їздити у відрядження.

Любовний гороскоп

Якщо хочете завоювати прихильність вподобаної людини, доведеться діяти активно. Зірки наділили представників повітряного знака чарівністю і шармом. Ви почнете притягувати погляди, а коли заговорите, встояти перед чарівністю Терезів буде практично неможливо.

Гороскоп на травень 2020 року  радить, що у вас проявиться ораторський талант. Вам стане легко знайти спільні теми для спілкування з найрізноманітнішими особистостями. Заручитися підтримкою опонента, достукатися не тільки до його розуму, а й до серця.

Зізнайтеся коханій людині в своїх почуттях 19 або 27 числа, і він не зможе відповісти відмовою. Однак гороскоп на травень 2020 року  Терезам не радить повідомляти оточуючим, що ви почали зустрічатися до 20-го числа. В іншому випадку є ризик розлучитися через інтриги недоброзичливців.

У сімейних представників повітряного знака виникне питання розподілу бюджету. Особливо це стосується пар, які в травні тільки починали жити разом. Зірки рекомендують: перш ніж робити дорогу покупку, узгодьте витрати з партнером. Врахуйте, що основна причина прийдешніх сварок – гроші. Але конфліктів можна уникнути, якщо навчитеся слухати і чути, що говорить друга половинка.

Гороскоп сумісності на травень

Протягом місяця Телець буде грати в житті підопічних Венери вирішальну роль. Всі глобальні зміни, так чи інакше, пов’язані з даним знаком. Крім того, посилиться вплив на вас Козерога. Однак варто враховувати, що представники земної стихії в травні 2020 року відчутно знизять самооцінку Терезів.

Якщо ви задумали відкрити свій бізнес, пов’язаний зі сферою послуг, беріть в компаньйони Стрільця. Він попередить про можливі проблеми і допоможе виплутатися зі складної ситуації.

В особистому житті зірки обіцяють затишшя. Хіба що невгамовні Овни не залишать спроб привернути увагу представників повітряного знака.

Гороскоп кар’єри і фінансів

У першій декаді уникайте йти на принцип – все або нічого. Вільний час витратьте на організацію робочого процесу. Якщо Терези в травні все зроблять правильно, то питання, пов’язані з продажем нерухомості. Оормленням документів, придбанням квартири, вступом у спадщину вирішаться самі собою. Не знадобиться навіть додаткових фінансових вкладень.

В середині травня підопічні Венери будуть стурбовані спілкуванням з компаньйонами і розробкою нового проекту. Доведеться придумувати щось нестандартне, щоб вразити майбутніх інвесторів. Не варто інтригувати і надавати невірну інформацію, – попереджає гороскоп на травень 2020 року Терезів. Це не допоможе вирішити поставлені завдання, а навпаки, ускладнить ваше становище.

З конкурентами прагнете вести себе коректно, уникаючи різких висловлювань на їх сторону 16 числа. В іншому випадку велика ймовірність звинувачень у наклепі, від яких доведеться довго очищати репутацію.

Представникам повітряної стихії, яка займає керівну посаду, у другій декаді травня доведеться екстрено міняти плани. Досить імовірно, до вас нагряне податкова. Тому в першу чергу наведіть зразковий порядок в документах. Переживши перевірку, можете злегка розслабитися – найважче залишиться позаду.

Найманих підопічних Венери в травні чекає багато монотонної і важкої роботи. Зберіться і 27-28 числа отримаєте нагороду.

Фінансова сфера стабільна. Якщо зумієте обернути ситуацію на свою користь, то добре заробите, навчитеся економити і зберете пристойну суму.

Гороскоп здоров’я

Настрій Терезів на початку травня 2020 року буде нестійким. Не намагайтеся самостійно розібратися в причинах. Правильніше буде звернутися до психолога. Можливо, вистачить одного сеансу, щоб вирішити проблему.

3-4 числа приділіть увагу дітям. Безтурботні і веселі ігри наповнять підопічних Венери енергією і бажанням рухатися далі.

У другій декаді під ударом знаходиться печінка. Щоб не довелося звертатися до лікаря, обмежте вживання спиртних напоїв. Виключіть гостре і смажене з раціону, їжте овочеві салати, заправлені оливковою олією.

В останню декаду травня самопочуття буде чудовим. Заняття спортом, розпочаті в даний період, дадуть швидкий і стійкий результат.

Гороскоп на травень 2020 року.  Сприятливі і несприятливі дні

Прийшов час отримання додаткових знань. Старанно засвоюйте всю інформацію. Не завадить піти на курси підвищення кваліфікації. Але не поспішайте застосовувати нові навички на практиці, активність 7, 15, 23 і 31 травня принесе невдачу.

Творчих і публічних підопічних Венери чекають приємні сюрпризи 4, 12,20 і 28. Швидше за все, хороші новини будуть пов’язані з кар’єрою і фінансами.

Під дією Юпітера народжені в 1-й декаді отримають підтримку у всіх починаннях від друзів і знайомих 3, 11, 19 і 27 числа. У ці дні добре купувати нерухомість. Іншим підопічним Венери не так пощастить. Гороскоп на травень 2020 року   Терезам радить бути обережними 8, 16 і 24.

Вдалі дні: 3, 4, 11, 12, 19, 20, 27 і 28.

Невдалі: 7, 8, 15, 16, 23, 24 і 31.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *