Home / Дозвілля / Гороскоп на травень 2020 року для знаків: Козеріг, Водолій, Риби

Гороскоп на травень 2020 року для знаків: Козеріг, Водолій, Риби

Гороскоп на травень 2020 року – відбудеться трин (тригон) Сонця і Юпітера. І відбудеться це в земних знаках (наприклад, в Тельці). Це явище називається аспектом щастя.

Гороскоп на травень 2020 року: Козері

Гороскоп на травень 2020 року для знаків Козеріг, Водолій, Риби

Всі знаки Зодіаку стануть набагато впевненішими в собі.

А ще травень 2020 подарує нам приємні відчуття. По-перше, радують досягнення. По-друге, хочеться більшого.

Деяким представникам знака хочеться демонструвати. І свій статус. І дохід.

Козероги, що представляють громадські й креативні професії, а також працівники соціальної сфери, в останньому весняному місяці впевнено підуть вгору в кар’єрі. Однак, незважаючи на ці привабливі перспективи, втрачати почуття реальності зірки все ж не радять. Удача в кар’єрі буде зіпсована втратою емоційного комфорту.

Підтримку в досягненні успіху буде надавати Меркурій. Ви відчуєте це через колег і керівництво, яке буде приємно вражене вашим умінням генерувати численні чудові ідеї.

Гороскоп на кінець весни 2020 року віщує перемоги тим, хто займається інтелектуальною діяльністю або часто виступає перед великою кількістю слухачів. Представникам знака варто витратити час на підтримку свого здоров’я та іміджу.

Незайвим буде відвідування студії краси або фітнес-залу. Оновлення іміджу принесе вам виключно позитивні емоціі. Гороскоп на травень 2020 року  Козерогу рекомендує підлаштовуватися під обставини, що стрімко змінюються.

Не намагайтеся інтригувати і рухатися до мети по головах. Планети наполягають, щоб в поточному місяці дотримувалися всіх правил і розпорядку. Почнете викручуватися, спровокуєте неприємності. Всю отриману інформацію перевіряйте, перш ніж використовувати.

Гороскоп для жінки-Козеріг

В першій декаді травня підопічна Сатурна розчарується у своїх вміннях і здібностях. Зірки радять не звертати увагу на невдачі і страхи. Не замикайтеся в собі, будьте відкриті до навколишнього світу, беріть участь в соціальних проектах, спілкуйтеся з близькими і друзями, тоді поступово настрій покращиться.

Якщо хочете домогтися успіху, в другій декаді травня враховуйте всі нюанси. Майте на увазі, у важливій справі немає дрібниць, якими можна знехтувати. Жінкам-Козерогам варто відповідально підійти до складання планів на день. Це допоможе встигнути набагато більше, ніж здається на перший погляд. Концентруйтеся на поставленому завданню, відволічетеся – допустите помилку, усунути яку буде складно.

14-15 травня уникайте зустрічей з батьками. Несприятливий вплив планет може спровокувати серйозну сварку. Примирення виявиться проблемним.

В кінці місяця представниць земного знака очікують знайомства з творчими особистостями, психологами і філософами, впливовими людьми.

Спілкування з новими приятелями допоможе розвинутися духовно, вийти на більш високий рівень сприйняття, зрозуміти суть того, що відбувається і вирости як професіонал.

Гороскоп для чоловіка-Козерога

У першій і другій декаді травня 2020 року становище зірок порушить звичний хід речей. Багаторазово перевірені схеми перестануть працювати. Щоб викрутитися з ситуації, що склалася, доведеться проявити фантазію, винахідливість і кмітливість.

Не сподівайтеся на допомогу товаришів, в даний період актуальною є приказка: «Дружба – дружбою, а тютюнець нарізно». Знайомі і колеги в першу чергу будуть стурбовані рішенням своїх проблем.

В середині травня з начальником виявиться складно домовитися. 14-15 числа не варто відволікати керівника розмовами про перехід на іншу посаду, підняття зарплати, модернізації в відділі.

Директор розсердиться і не стане розбиратися в нюансах, а підопічні Сатурна можуть позбутися премії, – попереджає гороскоп на травень 2020 року  Козерога.

У третій декаді ситуація почне вирішуватися, багато проблем улагодяться без вашого втручання. Якщо раніше відносини між колегами були натягнутими, то з’являться взаєморозуміння і взаємовиручка.

Працездатність представників земного знаку стрімко зросте. Несподівано для себе за дні, що залишилися ви виконаєте більше завдань, ніж за попередній місяць. При цьому будете насолоджуватися своєю працею і його результатами. Готуйтеся, 31 травня ви отримаєте щедру нагороду за старання.

Любовний гороскоп

У першій декаді у вас, можливо, з’явиться таємний зв’язок. Козероги докладуть усіх зусиль, щоб про відносини не дізналася жодна жива душа. У чому причина такої скритності? Швидше за все, або обранець не вільний, або чоловік є у вас.

Планети рекомендують підопічним Сатурна цінувати і насолоджуватися тим, що маєте, а не заздрити оточуючим.

Існує й інше пояснення ситуації – це роман з начальником, підлеглим або співробітником. Ви не хочете, щоб колеги перемивали вам кісточки під час обідньої перерви, тому мовчіть. Заспокойтеся, до 20 травня секрет в цілковитій безпеці. Що далі, залежить від дій Козерога.

В кінці весни зірки подарують вам таємного шанувальника. Він буде надсилати квіти з доставкою додому, відправляти зворушливі повідомлення на телефон, залишати на робочому столі смакоту.

Насолоджуйтеся романтикою і невідомістю. Незабаром закоханий розкриє інкогніто. Подаруйте йому в подяку побачення, і результат не розчарує.

Гороскоп сумісності на травень

Бурхливі скандали і пристрасні примирення очікують пари чоловік-Козеріг і жінка-Терези або Телець; дама-Козеріг з мужнім Овном. Але як би не складалися обставини, зірки не рекомендують вам розлучатися.

Тиждень видався важким? На вихідні можна відправитися за місто, захопивши з собою друзів з числа Водоліїв і Риб.

Гороскоп кар’єри і фінансів

Якщо підопічним Сатурна подобається висловлювати з приводу свою думку, то їм слід притримати язика 4 числа. Критикуючи дії колег, можна спровокувати відповідну реакцію. Додаткові конфлікти не поліпшать робочу обстановку і завадять просуванню по службі.

Хочете домогтися визнання співробітників? Будьте доброзичливі, демонструйте свої сильні сторони, активно освоюйте нові технології.

У другій декаді травня з’явиться багато невідкладних справ, доведеться навіть в обідню перерву займатися додатковими проектами. Постарайтеся уникнути службового роману, в кінці місяця про нього можуть дізнатися всі.

Навесні готуйтеся до відряджень, в тому числі і закордонним. Вони пройдуть успішно. В результаті випаде можливість розпочати глобальний проект і отримати за поїздку відчутну суму.

Особливу увагу приділіть робочій кореспонденції. Представникам земної стихії потрібно відразу розсортувати її за ступенем важливості і почати використовувати нові знання.

У фінансовому плані період виявиться хорошим. Ви навчитеся поводитися з грошима, знайдете грань між скупістю та марнотратством. 31 травня, досить імовірно, близький родич надасть матеріальну допомогу.

Гороскоп здоров’я

Зірки закликають Козерога в першій декаді місяця дбайливо поставитися до свого організму. Зловживання алкоголем, смаженою, жирною їжею, солодким і фаст-фудом може завдати значної шкоди.

В середині місяця навантаження на шлунково-кишковий тракт зросте. Настає невідповідний період для жорстких дієт. Якщо бажаєте оздоровити організм і перейти на більш корисний раціон, слід робити це поступово. В іншому випадку самопочуття різко погіршиться.

В кінці травня представники земної стихії відчують слабкість. Замість того щоб безперервно пити енергетики, забезпечте собі повноцінний відпочинок. Планети радять взяти тижневу відпустку, зайнятися йогою, слухати класичну музику.

Крім того, розслабитися і відновити втрачену енергію допоможе ароматерапія. Зверніть увагу на ефірні олії бергамоту, лаванди і базиліка.

Гороскоп на травень 2020 року. Сприятливі і несприятливі дні

Підопічні Сатурна 1 декади, в першу чергу займаються творчою і громадською діяльністю, яку супроводжує удача. Швидше за все, вони отримають підвищення по службі 8, 10, 18 або 31 числа. Але успіх дістанеться не просто так. Щоб його досягти, доведеться платити своїм моральним станом 4, 13, 15, 23 і 27 числа.

У решти представників земного знаку в голові будуть виникати геніальні ідеї. Гороскоп на травень 2020 року  Козерогам озвучить їх 1, 9, 19 і 31. Крім того, зверніть увагу на своє здоров’я. Можливо, 5, 14, 24 або 27 відчуєте погіршення самопочуття. В цьому випадку не відкладайте візит до лікаря.

Вдалі числа: 1, 8, 9, 10, 18, 19 і 31.

Невдалі дні: 4, 5, 13, 14, 15, 23, 24, 27 і 28.

Гороскоп на травень 2020 року: Водолій

Сприятливий вплив планет в травні вбереже Водоліїв від невдач в особистій сфері. Поруч з ними стануть оголошуватися люди, в яких вони потребують. Привабливість, що зросла і сплеск життєвих сил допоможуть у вирішенні питань, що стосуються романтичних відносин.

Кінець весни 2020 року чудово підходить для офіційного оформлення відносин між закоханими, підписання важливих ділових угод, початку нового співробітництва з компаньйонами. Ви не будете відчувати жодних проблем у спілкуванні.

Для народжених в 1 декаду неприємну несподіванку може піднести Сатурн. Під його впливом вас будуть долати незрозумілі туга і сумніви, які порушать душевну гармонію. Найгірше буде тим, хто захоче озирнутися на прожиті роки, щоб оцінити свій життєвий шлях і досягнуті успіхи.

Вони прийдуть до усвідомлення того, що занадто мало часу і сил приділяли собі і своїм інтересам на догоду родині. Це відкриття сильно розчарує.

Гороскоп на травень 2020 року  Водолія радить з вдячністю приймати допомогу. У цьому місяці, якщо виникне потреба, навколишні підтримають підопічних Урана або дадуть слушну пораду. Не варто боятися залишитися належним. Здійснювані вчинки безкорисливі.

Гороскоп для жінки-Водолій

На початку травня навіть не починайте порівнювати себе з оточуючими. В іншому випадку представниці повітряного знака прийдуть до невтішних висновків, вирішивши, що інші люди більш обдаровані, успішні і щасливі.

Все це може закінчитися зневірою, з якої буде важко вибратися. Якщо сконцентруєтеся на талантах, то в травні зможете виконати заповітну мрію. Врахуйте, уявне викриття своїх недоліків завадить помітити щасливу можливість.

У другій декаді жінка-Водолій може оновити гардероб. Гороскоп рекомендує звернути увагу на одяг синіх, блакитних, жовтих, зелених відтінків. Дані кольори привернуть в життя підопічної Урана щастя.

У третю декаду травня у інтуїції підвищиться чутливість. і вам відкриється суть речей. Якщо представницю повітряного знака мучить якесь питання або вона переживає, як складуться події в майбутньому, їй можна взяти в руки карти. Вищі сили 23 і 30 числа поділяться своїми секретами. Якщо карт Таро немає в наявності, цілком підійдуть онлайн-ворожіння з інтернету. Правдивість відповідей не зміниться.

Гороскоп для чоловіка-Водолій

У 1-2 декади травня 2020 року спілкуватися з начальством слід обережно. Раніше на порушення субординації дивилися крізь пальці, зараз ситуація змінилася. Невчасно зроблене зауваження керівництву може спровокувати конфлікт. Якщо хочете попросити про потурання або надбавку до зарплати, варто почекати кінця травня, і проблеми улагодяться самостійно.

14-22 числа під дією планет у чоловіка-Водолія зростуть амбіції. Він захоче домогтися покликання і почне складати честолюбні плани. З’явиться впевненість, якої так не вистачало. Однак не поспішайте починати діяти, в іншому випадку з’являться непередбачені складнощі. Оптимальним моментом для втілення задуманого в життя вважається 23 число.

Любовний гороскоп

У травні серце представників повітряної стихії наповниться ніжністю і пристрастю. Симпатія виникне в компанії друзів, але існує шанс, що роль звідників візьмуть на себе рідні. Так чи інакше, роман закрутить підопічних Урана в круговороті любові.

Якщо ви перебуваєте в парі, в травні 2020 року знайдіть спільне захоплення з партнером, і відносини стануть набагато кращими. Це можуть бути заняття танцями, вивчення англійської, випалювання по дереву, велопрогулянки.

Головне, щоб вам обом спільне заняття приносило задоволення. Представники повітряного знака помітять, як улюблений стане ніжнішим, турботливим і пристрасним.

Гороскоп сумісності на травень

Водоліям-ділкам зірки не радять співпрацювати з Тельцями, в іншому випадку бізнес чекають збитки. Позначиться відсутність професіоналізму у представників земної стихії. В особистому житті ситуація дещо інша. Зустрінута колишня дівчина-Телець змусить ваше серце знову битися швидше.

Якщо дама-Водолій любить ходити по нічних клубах, то з великою ймовірністю вона там зустріне представників сузір’їв Рак, Терези, Телець. Представники даних знаків в травні постараються завоювати прихильність підопічної Урана. Вони почнуть подавати гарні подарунки і, швидше за все, покличуть в подорож по Греції.

Гороскоп кар’єри і фінансів

Якщо не приймите заходів, то на роботі представників повітряної стихії чекає вигоряння. Почнуть виникати складнощі, впоратися з якими самостійно майже неможливо. Але зірки рекомендують зібратися і впевненіше йти вперед.

Найбільший дохід в травні 2020 року принесуть творчі проекти. Отримані гроші витратьте на ремонт і облаштування будинку.

У другій декаді можливі складнощі з продажем нерухомості. Для оформлення знадобляться додаткові документи, що сповільнить справу і змусить понервувати.

Травень сприятливий для відпочинку, пікніків на природі і подорожей. Але якщо трапиться нагода піднятися по кар’єрних сходах – не пропустіть її і починайте активно підвищувати свій професійний рівень. Накотило безсилля? Займіться творчістю, поспілкуйтеся з друзями і відчуєте прилив енергії.

У другій половині травня, ймовірно, вас відправлять у відрядження. Якщо Водолії все зроблять правильно, то закордонні партнери 22 числа запропонують довгострокове співробітництво.

Завдяки солідній премії, фінансове становище в травні місяці буде хорошим, тому вирушайте з сім’єю на море.

Гороскоп здоров’я

Якщо захворієте в першій декаді травня, обов’язково сходіть до лікаря. Несприятливий аспект планет підвищує ризик появи ускладнень

В середині місяця постарайтеся уникати сварок і конфліктів. Скандали негативно вплинуть на стан серцево-судинної і нервової систем. Щоб знизити згубний вплив стресу на організм, зірки рекомендують зайнятися йогою, освоїти дихальну гімнастику, приймати ванни з ефірними маслами.

У третій декаді травня самопочуття буде відмінним. При наявності хронічної хвороби зверніться до лікаря 22-23 числа. Є ймовірність, вчасно почавши лікування, позбутися від надокучливої недуги. Гороскоп на травень 2020 року. Сприятливі і несприятливі дні

Водоліїв першої декади очікує неприємний сюрприз. Не дивуйтеся, якщо 1, 9, 17 або 26 травня ви почнете сумніватися в своїх силах, відмовлятися від цілей, занурюватися в депресію і смуток.

Особливо ситуація торкнеться особистостей, які пожертвували своїми інтересами заради щастя близьких. Це позначається негативний вплив Сатурна. 23 і 30 числа, – обіцяє  гороскоп на травень 2020  року Водолія, – негативні думки ослабнуть, і ви відчуєте полегшення.

Підопічні Урана третьої декади, скориставшись потужними енергіями Марса, зможуть досягти мети, подолавши всі перешкоди, що постали на шляху. Найбільш для рішучих дій підходять 5 і 14; але 2 і 19 травня проявіть пильність, ризик зробити помилку підвищується.

Представники повітряного знака другої декади доб’ються успіху в будь-яких справах. Положення зірок притягне до них потрібних людей і забезпечить можливостями для здійснення задуманого. Шлюби або ділові союзи, укладені 4, 13 і 31, будуть міцними. Але до пропозицій, що надійшли 18 і 27, гороскоп на травень 2020 року  Водоліям рекомендує поставитися з підозрою.

Вдалі числа: 5, 6, 13, 14, 22, 23, 30 і 31.

Невдалі дні: 1, 2, 9, 10, 17, 18, 19, 26 і 27.

Гороскоп на травень 2020 року: Риби

У риб, що з’явилися на світ в першу десятиденку буде маса шансів прийти до приголомшуючого успіху. Риб буде переповнювати енергія, і її достатньо буде і для вирішення наявних проблем, і для початку чогось нового.

Представники знаку в травні познайомляться з новими людьми, які будуть вражені їх оптимізмом, щедрістю і винахідливістю.

Рибам 2 і 3 декади зірки пророкують знайомство з людьми з творчої сфери, що мають вагомий авторитет і заслужили популярність в певних колах. Цим особистостям належить зіграти серйозну роль у вашому житті.

Народжені у третю декаду будуть оточені увагою і турботою батьків або своєї другої половинки. Це допоможе їх успішному просуванню по кар’єрних сходах або старту власного бізнесу. У дружньому оточенні ви будете на лідируючій позиції, до вас будуть прислухатися і звертатися за підтримкою.

Рибам в травні 2020 року треба проявити пильність. Доля дасть підказки, в який бік рухатися далі. Якщо підопічні Нептуна розгадають їх, усвідомлюють шлях самовдосконалення. Звертайте увагу на будь-яку інформацію і випадкову зустріч. Зумійте правильно розшифрувати причини їх появи.

Гороскоп для жінки-Риби

В  першу декаду травня будьте толерантні до оточуючих. Стримуйте прагнення висловити невдоволення, сприймайте недоліки поблажливо. Перш ніж критикувати, задумайтеся, можливо, людині потрібна підтримка. Не забувайте допомагати близьким і знайомим. Діючи таким чином в травні, підопічна Нептуна розширить коло знайомств і викличе симпатію у людей, які раніше відносилися негативно.

Велика ймовірність, що 3-4 числа у жінки-Риби попросить вибачення один із недоброзичливців. Швидше за все, не розібравшись в ситуації, він повірив брудним чутками, що ходили про представницю водної стихії, а зараз кається у своїх діях. Якщо ви вибачите колишнього ворога, то в майбутньому зможете стати хорошими друзями.

У середині травня 2020 року підопічна Нептуна отримає добрі звістки. Швидше за все, це «привіт» від родичів або друзів, яких ви давно не бачили.

В останню декаду місяця Рибам буде складно визначитися зі своїми бажаннями. Щоб в травні краще розуміти себе, зірки рекомендують почати вивчати психологію, філософію, астрологію.

Це допоможе з’ясувати внутрішні схильності і потреби. Навіть базові навички розкриють очі і принесуть розуміння подій, що відбуваються.

Гороскоп для чоловіка-Риби

На початку травня 2020 року виникнуть обставини, які почнуть обмежувати дії підопічних Нептуна. Створюється враження, що колеги стежать за вами, передаючи начальству про кожен крок. Відчуття не підводять представників водного знаку – вони і справді знаходяться під пильною увагою. Тому сконцентруйтеся на роботі і постарайтеся не допустити помилок 7-8 травня.

У професійному плані уникайте змін. Настає не найсприятливіший період для відряджень, укладення договорів, влаштування на нову роботу.

Гороскоп на травень 2020 року  Рибам рекомендує витратити вільний час на складання планів і постановку цілей. Подумайте, чим насправді хочете займатися? Ідеальний робочий день, який він? Які люди вас оточують, хто начальник?

Може ви саме хотіли б стати керівником? Сформулюйте образ якомога більш докладно. Тоді вищим силам буде простіше почути чоловіків-Риб і допомогти знайти справжнє покликання.

Комунікабельність та вміння знаходити підхід до самих різних людей в травні виявиться дуже важливими. Адже підсумок багатьох справ перш за все почне залежати від міжособистісних відносин.

Любовний гороскоп

Зірки пророкують роман з людиною, яка займає високу посаду. Швидше за все, це буде начальник відділу, а можливо господар підприємства, на якому ви працюєте.

У травні романтична зустріч може відбутися 4, 12, 27 числа, під час виконання службових обов’язків. Лікарю сподобається його пацієнт; майстру манікюру або перукаря – клієнт; продавцю – покупець.

Підопічні Нептуна в цьому місяці отримають впливового покровителя. Відносини не тільки піднімуть впевненість у своїй красі, привабливості, але і позитивно позначаться на фінансовому стані.

Представники водної стихії, що мають пару, в травні можуть покластися на партнера. Кохана людина душею і тілом віддана  вам. Якщо почнуться труднощі на роботі або в спілкуванні з рідними, запитаєте ради у другої половинки, вона підкаже правильне рішення.

Гороскоп сумісності на травень

У сімейному союзі Риба-Рак настане романтичний період. Спільні вечері сколихнуть почуття і зроблять подружжя ще ближчим одне до одного.

Мужній підопічний Нептуна повернеться до колишньої дівчини-Овна.

Якщо жінка володіє невеликим бізнесом, то вона цілком може собі дозволити відправитися з чоловіком-Козерогом відпочивати за місто. Подруга-Телець скрасить нудні сірі дні.

Гороскоп кар’єри і фінансів

У травні 2020 року багато можливостей для покращення матеріального стану, але доведеться попрацювати.

Представникам водного знака отримають шанс вийти на міжнародний рівень, укласти договори з іноземними інвесторами, поїхати за кордон з перспективою отримати громадянство.

Після запаморочливого успіху захочеться почити на лаврах. Але це стане серйозною помилкою. Гороскоп на травень 2020 року  Рибам радить продовжувати рухатися далі.

У другій декаді місяця деякі особистості з оточення підопічних Нептуна захочуть долучитися до ваших доходів. Врахуйте, позичивши кругленьку суму, ви, швидше за все, попрощаєтеся з грошима. У разі необхідності кредит взяти допустимо, але потрібно стежити за процентною ставкою, не допускаючи її підвищення.

В кінці травня бізнес представників водної стихії продовжує активно розвиватися. Ділові партнери стежать  на вами і підтримують починання. Найманим службовцям також варто подумати про збільшення доходів. 27-29 числа поговоріть з начальником про підвищення зарплати, а поки чекаєте відповіді, починайте підшукувати додатковий підробіток.

Гороскоп здоров’я

У першій декаді Риби будуть сповнені сил і енергії. Заняття спортом і дихальними вправами додатково поліпшать ваше самопочуття. Виняток – 7 травня, під час повного місяця організму потрібно повноцінний відпочинок.

В середині місяця не експериментуйте з продуктами. Екзотична їжа не піде підопічним Нептуна на користь, спровокувавши моторошну алергію. Якщо з’являться підозрілі симптоми: набряк, свербіж, почервоніння, висип, як можна швидше відвідайте алерголога або дерматолога.

У третій декаді травня велика ймовірність підхопити застуду. Щоб не допустити цього, рекомендується одягатися по погоді, дотримуватися особистої гігієни, регулярно провітрювати приміщення. Не зашкодить пропити вітамінний комплекс.

Гороскоп на травень 2020 року.  Сприятливі і несприятливі дні

У травні перед підопічними Нептуна першої декади відкриються небачені раніше перспективи. Енергія, що б’є через край, допоможе вирішити 3, 11, 19 і 27 числа питання, які до цього не давали спокою. Ваша невтомність, дотепність і великодушність будуть притягувати потрібних людей. Однак  гороскоп на травень 2020 року  Рибам не рекомендує довіряти оточуючим 7, 15 і 23.

Представників водного знаку 2-3 декади чекає знайомство з творчими, неординарними і відомими особистостями. 4 і 28 числа ви зможете скористатися зв’язками нових приятелів. Але не слід приймати важливих рішень 8, 16 і 24.

Підопічні Нептуна 3-ї декади можуть цілком розраховувати на допомогу батьків і чоловіка в просуванні кар’єрними сходами.

Вдалі числа травня: 3, 4, 11, 12, 19, 20 27, 28 і 29.

Невдалі дні: 7, 8, 15, 16, 23 і 24.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.