Home / Твоя краса / Обличчя / Гормональний крем для обличчя: шкода і користь

Гормональний крем для обличчя: шкода і користь

Жіноча шкіра відображає абсолютно всі процеси, які відбуваються в організмі. Особливо це стосується шкіри обличчя. Прекрасну половину протягом усього життя супроводжує гормональний дизбаланс, який раз у раз необхідно відновлювати. Якщо вчасно не взяти проблему під контроль, вугри, надмірна жирність, постійні почервоніння, передчасне старіння гарантовані. Щоб справитися з цією проблемою багато хто використовує гормональний крем. Багатьом він допомагає зупинити згубні зміни властивостей шкіри. Від комплексу гормонів, що входять до нього, залежить чи буде це використання успішним чи зашкодить.

Підлітковий дизбаланс це тимчасове явище і досить використовувати косметичні лінії, спеціально розроблені для цього віку. У них не використовуються гормони, в складі лише натуральні компоненти, які можуть збалансувати шкірні виділення. Гормональна терапія, що припускає регулярне використання крему більш актуальна в більш дорослому віці. Найчастіше до неї вдаються жінки після 35 років, коли властивості шкіри змінюються, вона стає дуже чутливою до пошкоджень і не може відновитися так швидко, як раніше.

Що використовується в гормональних кремах для обличчя?

Найчастіше це жіночий статевий гормон естроген, який виробляється організмом, але після 35 років його кількості занадто мало. Тому щоб уповільнити процес старіння його використовують в кремі для обличчя. Незважаючи на те, що обговорення його ефективності все ще не закінчилися, цей гормон активно використовується в сучасній косметиці, так як його зовнішнє застосування абсолютно безпечно.

Важливо! Гормони не тільки впливають на зовнішність, але і проникають в організм, беручи участь в його обмінних процесах, а це може серйозно змінити гормональний баланс.

Крім естрогену в них активно використовуються і інші гормони, різного походження (тваринного, рослинного, синтетичного). Завдяки їм стан шкіри поліпшується прямо на очах, і в цьому випадку, це не метафора. Єдиний недолік – його короткочасний ефект. Як тільки ви перестанете користуватися гормональним кремом, стан шкіри знову погіршиться.

Сучасні вчені більш лояльно ставляться до фітогормонів (гормони рослинного походження). Дослідження показують, що вони абсолютно безпечні для людини і не впливають на гормональний баланс. Тільки цей тип гормонів взаємодіє тільки зі шкірою, не проникаючи в кров. Єдине чим вони можуть нашкодити, це викликати алергію, так що будьте уважні і дивіться на склад.

Шкода гормонального крему для обличчя

Не забудьте в гонитві за красою згадати про здоров’я, адже гормональні препарати можуть негативно на ньому відбитися. Абсолютно спокійно можна ставитися тільки до рослинних гормонів. Решта повинні вас насторожити.

Перш ніж використовувати гормональний крем у складі якого перебувають тварини або синтетичні гормони варто порадитися з косметологом. Справа в тому, що побічні ефекти можуть призвести до багатьох захворювань. Врахуйте, якщо ви почнете ним користуватися, відмовитися буде неможливо, так як стан шкіри моментально і дуже серйозно погіршиться.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *