Home / Здоров'я / Вагітність і пологи / Гімнастика при тазовому предлежанні.

Гімнастика при тазовому предлежанні.

Всі види гімнастики , перераховані вище мають на меті профілактику ускладнень та підготовку організму до пологів . А що робити тим жінкам , які вже зіткнулися з якими-небудь ускладненнями ? Існують і специфічні види гімнастики для вагітних. Зокрема , гімнастика для вагітних при тазовому предлежанні плода.

gimnastika6

Зазвичай плід сам приймає правильне положення: головою до виходу з матки. Проте в деяких випадках дитина опиняється в бічному або тазовому положенні. Зазвичай , жінкам пояснюють , що до терміну в 36 тижнів малюк може сам перевернутися , і пропонують особливу гімнастику для того , щоб допомогти йому в цьому.

У досягненні результату вам знадобиться все та ж колінно- ліктьова поза. Саме вона є вихідною для всіх вправ коригуючої гімнастики.

Встаньте у вихідне положення. Вдихніть якомога глибше , а потім такий же глибокий видих. 5 – 6 повторень ;
Наступна вправа : на вдиху почніть нахилятися вперед , спробуйте торкнутися підборіддям кистей рук , а потім поверніться у вихідне . Всі рухи повинні робитися повільно і плавно. 4 – 5 повторень ;
Підніміть одну ногу в сторону і випрямити . Торкніться носком стопи статі , і поверніть ногу у вихідне . Повторіть вправу з другою ногою . 3 – 4 повторення кожною ногою ;
Єдине вправу , яке робиться не з колінно -ліктьовий пози , а стоячи на четвереньках , це вже знайома вам по кішка.

Дана гімнастика для вагітних виконується з 30 тижня і до 37-38 тижнів . Робити вправи потрібно 2 рази на добу , після їжі , через 1-1,5 години.

Існує й інший метод впливу на положення плоду . Вправа всього одне , і виконується воно перед їжею 3 рази на день. Потрібно лягти на ліжко і повільно повернутися на правий бік . Полежати так хвилин 10 , і повільно перевернутися на інший бік і полежати ще 10 хвилин. Повторити 3 – 4 рази.

Як бачите , види гімнастики для вагітних дуже різноманітні , кожен з них переслідує свою мету. Головне , приймаючи рішення займатися , в обов’язковому порядку проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Деякі патології повністю виключають фізичні навантаження , інші припускають заняття тільки в присутності досвідченого тренера. Як доповнення до гімнастики рекомендується практикувати ходьбу , а також плавання.


Check Also

Як зробити дитину хлопчика – дієві методи та відгуки

Напевно, протягом  всієї історії свого розвитку, люди намагаються пізнати таємницю зачаття і навчитися передбачати і, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *