Home / Твоя краса / Тіло / «Геть вусики!» Або як ліквідувати волосся на жіночому обличчі

«Геть вусики!» Або як ліквідувати волосся на жіночому обличчі

Бороди і вуса – прерогатива суто чоловіча, і, напевно, тут не потрібно заглиблюватися в фізіологію. Проте трапляється, що неконтрольований ріст волосся на обличчі може торкнутися і прекрасної половини людства. Зазвичай це пов’язано з гормональним дизбалансом та іншими ендогенними факторами. Проте факт залишається фактом – навіть якщо пролікувати власну ендокринну систему, волоски, ймовірно, перестануть рости, але нікуди не зникнуть. Як ліквідувати волосся на жіночому обличчі

Ліквідувати волосся на жіночому обличчі: чому з’являються волоски?

«Геть вусики!» Або як ліквідувати волосся на жіночому обличчіКожна жінка, що стикається з подібною проблемою, завжди думає – невже це відбувається тільки зі мною? Як мені з цим боротися? Як пересилити своє горе, звертаючись за допомогою?

Насправді ж, все не так безхмарно. Від підвищення волосся на обличчі, згідно з міжнародними статистичними даними, страждає близько 30% всіх жінок. І це без урахування тих персон, поява волосся на обличчі у яких пов’язана суто з національним чинником. Ліквідувати волосся на жіночому обличчі – процес досить простий.

Однак, як ми вже підкреслювали, якщо попередньо з’ясувати причину такої зміни зовнішності, можна безплідно боротися з ним до останнього, страждаючи від їх нових і нових появ.

Якщо у вас з’явився такий дефект, як волоски на обличчі, в першу чергу слід звернутися до фахівцря і вивчити її генез. Оскільки якщо ви не з’ясуєте природу розлади, воно буде постійно рецидивувати, і ліквідувати волосся на жіночому обличчі в даному випадку просто безглуздо. Давайте розбиратися в причинах появи даного естетичного дефекту і викорінювати його найдієвішими способами!

Ліквідувати волосся на жіночому обличчі: генетична схильність

Найчастіше, причиною неконтрольованого зростання на обличчі стає генетичний код. Простіше кажучи, з даним явищем в основному стикаються жінки певних національностей і рас. Особливо схильні до цього дівчата з Кавказу. Однак це далеко не єдина причина для появи естетичної недосконалості.

Ліквідувати волосся на жіночому обличчі: гормональні причини

Ендокринний збій є лідируючим провокуючим фактором для появи волосся на прекрасному жіночому личку. Дуже часто на цю проблему скаржаться ті, хто вдається до гормональної контрацепції, а саме, вживає комбіновані оральні контрацептиви.

Сальні залози і волосяні фолікули взагалі вкрай різко реагують на гормональні коливання, тому поява волосся на обличчі цілком може припасти на період вагітності, менопаузи, статевого дозрівання і т.д.

Якщо ви вважаєте ріст волосся на своєму обличчі проблемою суто гормональнобю, є сенс відвідати гінеколога і ендокринолога. Профільні фахівці обстежують вас, проведуть всі необхідні фізикальні та інструментальні обстеження, направлять вас на лабораторну діагностику (гормональна панель), і винесуть остаточний вердикт щодо першопричини такого розладу. Сумна статистика свідчить, що у половини жінок, які звернулися до лікарів з характерними скаргами, діагностується досить важка патологія – синдром полікістозних яєчників (СПКЯ).

Ліквідувати волосся на жіночому обличчі: шкідливі звички

Вирішуючись ліквідувати волосся на жіночому обличчі, ви також повинні розуміти, що вам доведеться скоректувати власний спосіб життя.

Неодноразово доведено, що активне куріння і зловживання спиртними напоями деструктивно впливає на ендокринну систему. Тому жінки, які відчувають пристрасть до даних згубних звичок, мають велику схильність до зростання волосся на обличчі.

Від надмірного вживання алкоголю та куріння грубіє голос, загострюються риси обличчя, погіршується якість шкіри.

І природно, цей руйнівний процес не може не торкнутися сальних залоз. Тому якщо вже ви вирішили взятися за свою красу, вам доведеться повністю і категорично відмовитися від своїх шкідливих звичок.

Ліквідувати волосся на жіночому обличчі методами професійної косметології

Професійні способи ліквідувати волосся на жіночому обличчі підходять тим, хто хоче отримати довготривалий ефект відразу. У спектр професійних послуг ліквідації волосся входить:

Шугаринг (епіляція цукровою пастою);

Воскова епіляція;

Фотоепіляція;

Лазерна епіляція.

Розглянемо всі варіанти докладніше. Лазерна епіляція стане чудовим рішенням для тих, хто шукає перманентного результату і замислюється про те, як ліквідувати волосся на жіночому обличчі назавжди.

Ліквідувати волосся на жіночому обличчі : принцип лазерного видалення простий: на проблемну зону направляється інтенсивне і чітко спрямоване випромінювання, яке нагріває і буквально «підриває» волосяні фолікули. Їх залишки виводяться з шкіри шляхом стандартних метаболічних процесів протягом 3-4 тижнів. Через цей часовий проміжок, процедуру доведеться повторити.

Лазерне видалення назавжди позбавить вас від небажаних волосків, однак для цього потрібно кілька сеансів із зазначеним часовим інтервалом. Ви також повинні бути готові до накопичувального ефекту і високої вартості послуги. Простіше кажучи: ви заплатите достатню суму грошей, однак не розраховуйте, що вийдете з салону або кабінету з ідеально гладкою шкірою!

Фотоепіляція придатна скоріше для світлошкірих дівчат з контрастними темними волосками на тілі та обличчі. В принципі, її механізм такий же, як у лазерної епіляції. Проте в даному випадку випромінювання «бере» тільки добре пігментовані волоски. Фолікула руйнується внаслідок складних біохімічних процесів за участю меланіну.

Воскова епіляція і шугаринг схожі практично у всьому і відрізняються лише використовуваними матеріалами. У першому випадку в ході процедури використовуються клейкі воскові смужки, у другому – цукрова паста. Ці процедури досить болючі і не несуть у собі постійного ефекту. Повторювати їх доведеться раз на місяць, а то й частіше.

Ліквідувати волосся на жіночому обличчі: об’єктивні плюси салонних процедур

Ліквідувати волосся на жіночому обличчі назавжди (або, принаймні, довгостроково);

Гарантований результат;

Мінімальні ризики для здоров’я шкіри (за умови виконання грамотним кваліфікованим фахівцем).

Ліквідувати волосся на жіночому обличчі : до мінусів варто віднести

Накопичувальну дію (забудьте про миттєвий ефект, якщо звертатися не до воску або шугарингу);

Високу вартість;

Тимчасові витрати на відвідування салону і пошук хорошого майстра.

Якщо ви не готові до витрат, але хочете отримати більш-менш «довгограючий» ефект, спробуйте призвести воскову епіляцію або шугаринг своїми руками, прямо вдома.

Однак настійно рекомендуємо вам попередньо ознайомитися з процесом епіляції, подивившись відповідні ролики на каналах б’юті-блогерів. До речі, там же можна знайти рецепти виготовлення пасти вдома! Можна також використовувати спеціальні креми, щоб ліквідувати волосся на жіночому обличчі .

Ліквідувати волосся на жіночому обличчі: освітлення волосся

Деякі жінки не хочуть ризикувати і видаляти волоски, вважаючи, що вони почнуть рости ще інтенсивніше. Вони часто задаються питанням про те, як освітлити волосся на обличчі, щоб не травмувати шкіру і не зіткнутися з опіком. З метою знебарвлення можна використовувати спеціальний готовий крем, а можна використовувати підручні засоби, начебто перекису водню. Освітлення може допомогти і зовсім прибрати волосся з обличчя, але даний процес займе значну кількість часу (ослаблені волоски будуть просто відпадати і випалюватиметься).

Ліквідувати волосся на жіночому обличчі: дотримуйтесь інструкції

Купіть перекис водню 3%;

Рясно змочіть в ній ватяний диск;

Протирайте проблемні ділянки протягом 5 хв. Кожного дня;

Виконуйте маніпуляції, поки не досягнете бажаного ефекту;

Якщо бажаного результату не спостерігається, спробуйте зробити так. Змішайте перекис з якісним кремом для гоління (пропорції – 1: 1). Нанесіть на проблемну ділянку на 20 хв. Бажано створити парниковий ефект, покривши поверхню шкіри з масою звичайною харчовою плівкою. Після того, як 20 хв. пройдуть, змийте склад з лиця звичайною теплою водою із застосуванням м’якого гелю для вмивання. Намастіть живильний або заспокійливий крем. Цей метод також підійде тим, кому знебарвлення потрібно «тут і зараз».

Об’єктивно оцініть свої матеріальні можливості, якщо вирішуєте вдатися до лазеру. Врахуйте, що однієї процедури буде мало в будь-якому випадку. Якщо у вас грубе і жорсткеі ся що нагадує щетину, вам може знадобитися понад 5 сеансів. Можливо, ліквідувати волосся на жіночому обличчі у вашому випадку необов’язково, і ви цілком обійдетеся знебарвленням? Так чи інакше, ми впевнені, що ви зробите правильний вибір.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *