Home / Твоя краса / Обличчя / Фотоомолодження обличчя: процедура краси XXI століття

Фотоомолодження обличчя: процедура краси XXI століття

В даний час для того щоб залишатися молодою і красивою не обов’язково вдаватися до послуг пластичного хірурга – досить провести процедуру фотоомолодження, яка за результативністю здатна замінити кругову підтяжку обличчя.

 Процедура не тільки зробить більш чіткими контури, але і позбавить від небажаної пігментації, а також зменшить прояв куперозу.

 Крім фотоомолодження обличчя проводять на руках, декольте і шиї.

 Фотоомолодження обличчя – переваги і суть процедури

Фотоомолодження обличчя процедура краси XXI століття

 Дана процедура є інноваційною, проте багато жінок вже встигли відзначити для себе її ефективність. Новітні апарати (фотоомолодження, це апаратна процедура) зводять до мінімуму дискомфорт і неприємні відчуття при її проведенні. Без хірургічного втручання фотоомолодження позбавляє від багатьох вікових та косметичних дефектів шкіри:

 Надасть ліфтинг-ефект і омолодить шкіру не тільки на обличчі, а й руках, шиї, декольте;

 Розгладить дрібні і зменшить прояв глибоких зморшок;

 Позбавить від небажаної пігментації, в тому числі і веснянок;

 Усуває купероз і судинні сітки на обличчі;

 Допомагає в боротьбі з ангіомою та гемангіомами;

 Звужує пори, усуває вугри і розацеа;

 Покращує загальний стан і колір шкіри.

 Проводити процедуру фотоомолодження обличчя рекомендують в осінньо-зимовий період, коли сонячні промені не такі активні. Її суть полягає в наступному – на шкірні покриви йде вплив високочастотних світлових спалахів. Майстер має індивідуальний підхід до кожного клієнта, підбираючи для нього необхідний режим впливу променів.

 Світлові хвилі проникають спочатку в епідерміс, а потім в дерму активізуючи вироблення речовин, які відповідають за молодість і красу шкіри – колаген, гіалуронову кислоту та еластин. Також вони взаємодіють і з меланіном (відповідає за пігментацію) руйнуючи надлишкові його прояви, тим самим пропадають веснянки, пігментні плями, судинні сіточки й інше.

 Проведення процедури фотоомолодження обличчя і протипоказання до неї

 Зважившись провести фотоомолодження першим ділом, що вам запропонують зробити це пройти огляд у дерматолога. Лікар визначає стан і тип шкіри пацієнта, після чого складає план необхідних процедур.

 Далі ту зону, яка буде піддаватися фотоомолодженню, обробляють, індивідуально підібраними фруктовими кислотами готуючи її до світлового впливу.

 Після чого на очі пацієнтові одягають чорні окуляри, і йде безпосереднє «світлове втручання». Спочатку впливають на поверхневі шари шкіри, видаляючи веснянки, судинки, пігментні плями, а потім проникають глибше, стимулюючи вироблення власних запасів колагену, еластину і гіалуронової кислоти.

 Для відчутного ефекту слід пройти курс процедур, які складаються з 3-6 сеансів, кожен триває не більше 40 хвилин. Вже через півгодини після проведеного фотоомолодження обличчя можна повернутися в соціум – тривалої реабілітації не буде потрібно.

 Відразу після процедури можуть спостерігатися почервоніння і легка набряклість шкіри, але явища ці тимчасові. Є деякі рекомендації, яких слід дотримуватися, провівши фотоомолодження – на час (тижня 2) відмовитися від засмаги та відвідування лазень, саун, а також не використовувати пілінги, скраби і спиртовмісну косметику. А ще необхідно – це зволожувати шкіру і захищати її від сонячних променів.

 Процедура фотоомолодження хоч і безпечна, однак, має деякі обмеження до проведення, це:

 Світлочутливість;

 Свіжа засмага або автозагар;

 Будь-які порушення шкірних покривів (у зоні обробки) і варикоз;

 Онкологічні новоутворення і колоїдні рубці;

 Погане згортання крові;

 Період вагітності та грудного вигодовування.

 А ось ніяких вікових обмежень до проведення фотоомолодження немає.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *