Home / Активний спосіб життя / Фітнес / Фітнес для обличчя

Фітнес для обличчя

Стати молодшою і красивішою можна і без пластичних операцій. Все що потрібно – терпіння і завзятість.

Кожного дня людина переживає ті чи інші емоції. Завдяки мімічним м’язам ми можемо повною мірою виразити стан вашого настрою. Ми сміємося, хмуримося, сумуємо, дивуємося … У цьому зв’язку різні групи м’язів обличчя перебувають у постійній напрузі. Щоб висловити одну лише посмішку, необхідна злагоджена роботи декількох десятків лицьових м’язів (до 53). Часто м’язи обличчя напружуються нерівномірно, і через це на шкірі з’являються передчасні зморшки. А з часом перенапружуються і сполучні тканини, що робить зморшки більш глибокими, а контур обличчя злегка «поплив».

Кожна нова зморшка на обличчі, це трагедія для жінки. Для того щоб приховати такі неприємності багато хто використовує спеціальну косметику, а деякі подумують провідати пластичного хірурга.

На щастя, виправити ситуацію можна і без допоміжних засобів. Сьогодні існують безліч методик спеціальних вправ для збереження молодості обличчя. Такі техніки покращують колір обличчя, розгладжують зморшки, а для ще не «постраждалої» шкіри, це відмінна профілактика старіння.

Для початку необхідно ваше бажання і тверда впевненість у тому, що ви беззаперечно будете слідувати всім правилам. Тут головне дотримуватися регулярність, і не збиватися на півдорозі.

Перед початком занять купіть велике дзеркало, перед яким ви будете робити вправи. Також постарайтеся вивчити анатомію обличчя: розташування кісток і м’язів, а також їх функціональні особливості. Такі знання дозволять вам зрозуміти логіку вправ, і так ви набагато швидше відточите техніку лицьового фітнесу.

Всіляких різновидів фітнесу для обличчя існує дуже багато. І не факт, що саме обраний вами комплекс вправ буде ефективний. Тому пробуйте різні варіанти, і стежте за результатом. Може бути, що ви щодня будете дивитися в дзеркало, то не помітите змін. У цьому зв’язку, досвідчені жінки, що доглядають за своїм обличчям, дають пораду. Скористайтеся фотоапаратом з хорошим дозволом, і зробіть знімки проблемних ділянок шкіри крупним планом. Через 2-3 тижні занять знову проведіть зйомку, і порівняйте фотографії. А найвагомішим доказом поліпшення будуть компліменти від оточуючих.

Перед кожним заняттям ретельно вмивайтеся. Причому спочатку потрібно вимити руки, а вже потім чистими руками очистити шкіру обличчя від бруду. Найчастіше перед початком вправ на обличчя потрібно нанести крем.

Чого не треба робити

    Не робіть великих перерв. У тиждень допускаються 2 дні вихідних. Якщо будете займатися, потім «закидати», а потім знову починати, то не буде ніякого ефекту.
Якщо на обличчі є травми, то ні в якому разі не варто чинити тиску на ці області. Вправи можна продовжувати, але з меншою інтенсивністю до тих пір, поки не пройде біль.
Якщо ви робили підтяжку обличчя хірургічним способом, то обов’язково порадьтеся з лікарем перед початком занять. Зазвичай, після таких операцій варто витримати паузу тривалістю, як мінімум, на рік.
Не перестарайтеся з вправами. Не потрібно сильно натискати на шкіру. Від цього ефект процедури не буде кращим.

Вправи для обличчя

    Для підтяжки щік.

Розкрийте рот якомога ширше і висуньте до межі язик. Спробуйте утриматися в цьому положення як мінімум 7 секунд. Після чого приберіть язик і складіть губи трубочкою на кілька секунд. Закрийте рот, злегка стиснувши зуби. Тепер посміхайтеся, не розтуляючи губ, і розтягніть їх якомога ширше. Після чого надійти до межі щоки, і протримаєтеся в такому положенні 10-15 секунд.

    Від носогубних складок.

Утримаєте посмішку з піднятими куточками губ близько 30-40 секунд.

  Для м’язів підборіддя.

Встаньте або сядьте прямо. Витягніть вперед підборіддя, а також висуньте вперед нижню щелепу, ніби ви хочете нею дістати до стелі. У такому стані необхідно затриматися на 15-20 секунд.

Не рекомендується робити вправи, якщо є наступні проблеми:
захворювання шкіри обличчя: вугри, екзема, бородавки і т. д.;     вірусні та бактеріальні інфекції, наприклад герпес;     захворювання лицьових нервів;     ЛОР-хвороби;     гіпертонія;  проблеми в лімфатичній системі.


Check Also

Тай-бо. Мегапопулярні тренування з чудовим результатом

Тай-бо – це фітнес-програма, що набула шаленої популярності в цілому світі, а зараз впевнено завойовує …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *