Home / Твоя краса / Догляд за ногами / Ефективні вправи від варикозного розширення вен

Ефективні вправи від варикозного розширення вен

Про красу і здоров’я своїх ніг мріє практично кожна жінка, а ще більше це питання турбує тих, хто стикався з такою проблемою, як варикоз. Це збільшення вен, від якого бажано позбуватися в найкоротші терміни. Для цього створена ціла комплексна програма і ефективні вправи при варикозі, які дозволяють вилікувати захворювання швидко і в максимально в короткий термін. Вправи придумані не тренерами чи іншими фахівцями, а лікарями, які стикаються з цією проблемою у своїх пацієнтів найчастіше. І хоч ця недуга більше відноситься до медичної галузі, в косметології таке питання зачіпається іноді навіть частіше, а рішення продумуються з максимальною користю для організму.

Ефективні вправи від варикозу

Ефективні вправи від варикозного розширення венПодібному захворювання схильні більше жінки, ніж чоловіки, саме тому більшість вправ розраховані на жіночу аудиторію. Спеціальна гімнастика – це не тільки турбота про власне здоров’я:

Тренування стегон, сідниць і гомілки
Нормальна циркуляція крові
Зміцнення м’язів
Мінімум часу на заняття (близько 10-15 хвилин в день)
Можливість займатися вдома, не відвідуючи фітнес-центри та багато іншого

Профілактичні та лікувальні вправи від варикозу є обов’язковим моментом у боротьбі з цією недугою. Саме комплексний підхід і загальний розвиток організму дають максимальний ефект!

Навіть при непомітних ознаках варикозного розширення вен ви можете бути впевнені, що будь-який кваліфікований лікар в обов’язковому порядку надасть комплекс вправ, який зможе вам допомогти. Саме фізичні навантаження допоможуть вам позбавитися від недуги, так як зміцнення належних м’язів перешкоджає розширенню вен.

На даний момент більшість флебологов (флеболог – лікар, який спеціалізується на захворюваннях вен) вже створили найбільш підходящі вправи при варикозі, які здатні допомогти будь-якій людині. Таку гімнастику потрібно виконувати всього лише три рази на день близько п’ятнадцяти хвилин кожен захід. Ці правила дозволять вам назавжди забути про проблеми з варикозом і поліпшити стан вашого організму в цілому.

Вам не доведеться викладатися на повну міць, такі вправи проти варикозу легкі у виконанні і не вимагають високої фізичної підготовки. Їх також можна виконувати з невеликими перервами по пару хвилин. Це не посилене тренування, якщо ви не можете зробити вправу – просто знизьте навантаження або відкладіть її на інший день.

Перш, ніж приступати до занять, необхідно полежати, при цьому поклавши ноги на подушку вище рівня вашого тіла. Це дозволить поліпшити кровопостачання перед майбутніми вправами, підвищить загальний тонус ніг, зарядивши їх новою порцією енергії.

Найбільш поширена вправа проти варикозу – це так званий “велосипед”. Вам необхідно лягти на рівну поверхню і щільно притиснутися спиною до неї. Після цього починайте “крутити педалі” ногами в повітрі. Немає необхідності перенапружуватися, робіть все в міру своїх можливостей.

Ефективні вправи – комплекс найпоширеніших вправ

    Вправа “ножиці”: необхідно прийняти горизонтальне положення, при цьому витягнути руки уздовж тулуба. Дихання має бути рівним. Прийміть положення ніг таке, щоб їх можна було схрещувати в повітрі. Ритм вправи і його швидкість ви зможете вибрати також самостійно
Вправа, призначене для стоп. У цьому випадку вам потрібно просто потренувати ваші стопи, крутити ними проти або за годинниковою стрілкою і здійснювати інші невеликі фізичні руху. Найголовніша перевага такої вправи – це те, що його можна виконувати де завгодно, будь ви вдома або на роботі.
“Напів-прес”, такий вид вправи аналогічний звичайному пресу, виконання якого знає практично кожна людина. Вам необхідно лягти на підлогу, зігнути ноги в колінах. При підйомі тулуба обов’язково робіть глибокий вдих, це дозволить регулювати дихання. Положення рук повинна бути уздовж тіла, тим самим допомагаючи м’язам адаптуватися. У вихідне положення повертатися з видихом. Повторювати вправи можна від чотирьох до восьми разів.

Цього “мінімального” набору вистачить, щоб вести ефективне лікування та профілактику варикозного розширення вен. Для більш ефективної та гарантованої боротьби варто звернутися до спеціалізованого комплексу.

Ефективні вправи – ефективність виконання

Необхідно розуміти, що тільки регулярне виконання вправ при варикозному розширенні вен зможе дати потрібний ефект. Нарешті варто виділити контрастний душ. Це вважається самим приємним і легким способом забезпечити “масаж” ногам. Якщо у вас присутні більше одного виду струменя в душі, то потрібно вибирати ту, яка володіє найбільшою потужністю. Для щоденного застосування буде достатньо близько хвилин сім, не більше.

Комплекс вправ від варикозу  показані на відео:


Check Also

Місячний календар краси на вересень 2018 року

Кожна жінка хоче бути гарною. Тому вона повинна стежити за своїм зовнішнім виглядом, правильно харчуватися …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *