Home / Твоя краса / Тіло / Де знаходяться акупунктурні точки для схуднення на тілі людини?

Де знаходяться акупунктурні точки для схуднення на тілі людини?

Вплив на акупунктурні точки – це частина китайської медицини. Цей метод застосовують для лікування багатьох хвороб, його практикують при зниженні ваги. Звичайно, не можна схуднути, вживаючи пончики на ніч і мляво масажуючи чарівні точки. Але якщо ви дійсно хочете позбутися від зайвих кілограмів, то потрібно правильно використовувати акупунктурні точки для схуднення, збалансовано харчуючись.

Акупунктурні точки для схуднення: у чому суть?

Де знаходяться акупунктурні точки для схуднення на тілі людини

Цей метод відомий давно, але в традиційному варіанті для його реалізації застосовують спеціальні голки. Саме з їх допомогою впливають на активні точки. Але таку тонку роботу повинен проводити фахівець, самостійно процедуру здійснювати не можна. Професіонал знає, куди, з якою силою і як глибоко необхідно вводити голку.

Важливо знати, що акупунктура – це досить серйозна процедура. Якщо її провести неправильно, то можна заподіяти людині шкоди. Тому з великою відповідальністю поставтеся до вибору фахівця – він повинен мати необхідні знання та навички. Більш безпечна альтернатива – точковий масаж або акупрессура. Вплив виявляється не голочками, а пальцями – фахівець натискає на потрібні місця. На тілі існує більше 300 активних точок, які умовно прийнято об’єднувати в 14 меридіанів.

За ним протікає енергія, тому, впливаючи на них, можна нормалізувати роботу кишечника, відновити обмін речовин, зменшити апетит, вивести зайву рідину і поліпшити самопочуття. Але чи не призведе самостійна стимуляція біологічно активних точок для схуднення до плачевних наслідків? Чи можна це робити самостійно?

Акупунктурні точки для схуднення: як визначити точки?

Теоретично, можна знайти акупунктурні точки своїми силами, але зробити це непросто. Для вимірювань використовується міра довжини – цунь. Її потрібно визначати шляхом заміру ширини фаланги пальця, тому для кожної людини вона буде різною. Стимулювати необхідно до прийому їжі. Якщо людина страждає від надлишкової ваги, то сила тиску повинна бути середньою. На точку слід впливати кінчиком вказівного пальця.

Якщо ділянка тіла маленька, то зручніше це робити сірником. Спочатку надавіть, а потім здійснюйте обертальні рухи за годинниковою стрілкою – це активізує роботу органу. Якщо, навпаки, активність необхідно приглушити, то робіть проти годинникової стрілки. У хвилину слід робити два натискання. Впливати можна від 30 секунд до 5 хв., залежно від завдань, які потрібно вирішити.

Акупунктурні точки для схуднення: куди натиснути?

Як же знайти акупунктурні точки, які знаходяться на тілі людини, для схуднення? Фахівці рекомендують починати з Гуань-юань. Щоб до неї дістатися, необхідно відрахувати 3 цунь від пупка вниз. Її стимуляція притупляє голод. Ще одна – Цзу-сань-лі. Цю біологічно активну точку можна розшукати так: сядьте на стілець, на коліно покладіть долоню. Потрібне вам місце буде розташовуватися під безіменним пальчиком. Якщо регулярно масажувати, то на тиждень можна втрачати до 500 грам жиру. Активною зоною вважається Шао-шан. Її місце розташування – 1/10 цуня, рахуючи від куточка біля основи нігтя.

Багато методик для схуднення припускають масаж точок на вусі. Щоб знизити апетит, масажуйте зону на мочці в тому місці, де вона з’єднується з щелепою. Це одна із найактивніших точок на вусі для схуднення.

За центр насичення відповідає та зона за вухом, яка розташовується в місцях з’єднання верхньої і нижньої щелепи. Відкрийте сильно рот і знайдіть саме рухливе місце за вухом – точка знаходиться прямо під ним. Її краще стимулювати перед їжею, не менше 3 хв.

Цзу-сань-лі – одна з найважливіших зон на тілі. Сядьте рівно, зігніть ноги в колінах. Руки покладіть так, щоб колінні чашечки розташовувалися точно під долонями. Дистальна фаланга четвертого пальця буде над потрібною точкою. Її необхідно масажувати при нездужанні і почутті тривоги, вона допомагає в боротьбі із зайвими кілограмами. Її потрібно масажувати 20 хв. у вечірній час.

Але якщо процес приносить дискомфорт, то краще припинити. Близько зовнішнього кута великого пальця знаходиться Шао-шан. Натискання на неї може викликати легкі больові відчуття. Для схуднення, необхідно впливати на неї 3 хв. з середньою силою тиску. Які ще акупунктурні точки  можна масажувати для схуднення? Від центру щиколотки відрахуйте 6 цуней – зона буде перебувати близько великої гомілкової кістки. Її стимуляція не тільки сприяє схудненню, але і допомагає позбавитися від оніміння рук і ніг людини, неприємних відчуттів в області серця. Щоб знайти всі інші зони, краще звернутися за допомогою до професіонала. Акупунктура в цілому і акупунктурні точки  для схуднення – справа серйозна.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *