Home / Твоя краса / Обличчя / Прилад дарсонваль для обличчя: застосування

Прилад дарсонваль для обличчя: застосування

Шкіра кожної людини з віком втрачає еластичність і красу. Продовжити її молодість можливо, користуючись різними косметологічними процедурами, однією з яких є застосування дарсонваля. Цей прилад глибоко впливає на клітини шкіри за допомогою електрики. Прилад дарсонваль може вирішити багато шкірних проблем, позбутися від прищів, розгладити мімічні і дрібні зморшки. Акуратно користуючись ним відповідно до інструкції і правильно регулюючи силу струму, можна добитися відмінного результату.

Прилад дарсонваль – область застосування і протипоказання

Прилад дарсонваль для обличчя: застосування

Дарсонваль широко використовується для догляду за обличчям і вирішення багатьох проблем.

При регулярному його застосуванні можна не тільки поліпшити стан шкіри, але і всього організму в цілому.

Дарсонвалізація дозволяє нормалізувати кровообіг в тканинах, зміцнити судини і поліпшити обмін речовин. Жінки, що використовують дарсонваль, відзначають позбавлення від безсоння і зміцнення нервової системи.

Прилад дарсонваль допомагає усунути дрібні зморшки, вугровий висип і роздратування на шкірі. Причому не тільки усунути, але й запобігти їх появі завдяки нормалізації роботи сальних залоз. При цьому пори на обличчі звужуються, шкіра знаходиться в тонусі і її стан покращується.

Придбати цей прилад можна в аптеці. Його вартість визначається потужністю, кількістю насадок і компанією – виробником.

Незважаючи на уявну простоту процедури, дарсонваль не варто використовувати тим жінкам, які страждають захворюваннями судин, серця, крові.

Вагітним жінкам, годуючим матерям і хворим на онкологічні захворювання дарсонвалізація також протипоказана.

Прилад дарсонваль для обличчя: застосування

Зазвичай дарсонвалізацію проводять фахівці салонів краси. Однак завдяки простоті її використання, таку процедуру можна виконувати і в домашніх умовах. Найкраще перед цим отримати консультацію у професіонала.

Спочатку обличчя ретельно очищають, використовуючи підходящий засіб для вмивання. Далі необхідно дочекатися повного вбирання вологи в шкіру. Обличчя має бути абсолютно сухим.

Перед вживанням робочу поверхню дарсонваля, ту, яка буде стикатися з обличчям, обробляють спиртом. Залежно від проблеми вибирають інтенсивність струму і починають рух приладом по шкірі, уникаючи області навколо очей.

Закінчивши процедуру, необхідно вмитися і через 20 – 25 хвилин нанести на шкіру зволожуючий крем.

Користуватися приладом необхідно обережно, роблячи перерви в один – два дні і даючи шкірі обличчя відпочити. Не слід використовувати дарсонваль одночасно з лікарськими препаратами для лікування прищів.

Особливо ефективне лікування дарсонвалем вугрового висипу. Для цих цілей процедуру рекомендується проводити двічі на день тривалістю не більше п’яти хвилин. Проводячи лікування, необхідно дотримуватися техніки безпеки і не торкатися приладом до металевих предметів, щоб уникнути удару струмом.

Також варто уникати передозування, так як в цьому випадку в результаті можна отримати сухе лущення шкіри. Через порушення роботи сальних залоз, може виникнути ще більша кількість прищів, позбутися яких буде достатньо важко.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *