Home / Твоя краса / Догляд за ногами / Чому облазить шкіра на ступнях?

Чому облазить шкіра на ступнях?

Щоб зрозуміти, чому облазить шкіра на ступнях, потрібно знати структуру шкіри та її особливості. Наша шкіра складається з трьох основних шарів: зовнішній шар – це епідерміс, середній – дерма і внутрішній називається гіподерма. Кожен з цих шарів виконує певну функцію, і знаходиться в постійному стані зміни. Кожні 28 днів епідерміс, або зовнішній шар шкіри, повністю замінюється і відбувається оновлення клітин шкіри. Цьому, в свою чергу, сприяють різні чинники, такі як гідратація, тертя, сонце і багато інших.

Причиною облізання шкіри на ступнях може бути зміна погоди. Особливо в сухий і спекотний час, коли настає зневоднення організму, і тіла постійно потрібна волога, для того, щоб підтримувати себе в гарному стані. Також це може статися внаслідок носіння неякісного взуття. Наприклад, це можуть бути закриті туфлі, туфлі зі штучної шкіри, через які дуже мало проходить свіжого повітря і ваша шкіра починає «задихатися». Ще одним фактором, в результаті чого облазить шкіра на ступнях, є природний викид мертвої шкіри, внаслідок її оновлення. Пілінг в салоні краси – це спосіб усунути мертву, суху шкіру з потрісканих ділянок. Щоб вирішити проблему лущення шкіри на ступнях, потрібно правильно доглядати за ними і видаляти мертві клітини вчасно.

Ще однією причиною, чому облазить шкіра на ступнях, може бути нестача в організмі води. Шкіра починає висихати, стискатися і в результаті з’являються бульбашки, лускаті просвіти. Тому якщо вас турбує, що у вас облазить шкіра на ступнях пам’ятайте, що ця проблема носить тимчасовий характер, і, лікується за кілька сеансів. Хоча у випадку інфекції, гормонального збою або прийому лікарських препаратів можуть бути і винятки. Наведемо деякі з відомих причин, які призводять до цього захворювання шкіри: надмірне потовиділення, вірусні інфекції, стафілокок, надмірне перебування на сонці, засмага в солярії .

Облазить шкіра на ступнях – лікуємо безболісно

Доглядайте за шкірою на ступнях щодня, для запобігання подальшого лущення. Вам необхідно буде відмочувати, і мити ноги з додаванням саліцилової кислоти, яка має антисептичні, і ранозагоювальні властивості. Також ви можете зробити ванночку для ніг, додавши у воду кілька крапель лимонного соку . Дати ногам відмокнути протягом 5 хвилин, витерти ноги насухо і скористатися пемзою, для видалення відмерлих клітин шкіри. Носіть взуття тільки з шкарпетками, щоб не допустити огрубіння і сухості шкіри , а також користуйтеся зволожуючими кремами для ніг перед сном.


Check Also

Місячний календар краси на вересень 2018 року

Кожна жінка хоче бути гарною. Тому вона повинна стежити за своїм зовнішнім виглядом, правильно харчуватися …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.