Home / Твоя краса / Обличчя / Чому горить обличчя і як боротися з цією проблемою

Чому горить обличчя і як боротися з цією проблемою

Дуже часто ми стикаємося з тим, що  нібито горить обличчя.

Чесно зізнатися, відчуття в цей момент не дуже приємні. І звичайно ж хочеться якомога швидше позбутися від цієї проблеми.

Але перш ніж усувати наслідки, треба з’ясувати причину, по якій може горіти обличчя.

Чому горить обличчя : причини

1 . Сонячний опік і як результат горить обличчя

Спосіб позбавлення від наслідків – зволожуючий крем. У тому випадку, якщо такого крему під рукою не виявиться, то можна нанести на шкіру кефір або сметану.

2 . Горить обличчя внаслідок вегетосудинної дистонії

Якщо ж людина страждає вегетосудинною дистонію, то тривале перебування на сонці їй взагалі заборонено – можливий не тільки опік ніжної шкіри обличчя, а й інфаркт або ж інсульт. При вегетосудинній дистонії рекомендується змінити каву на чай або на трав’яні збори, в т.ч.  шипшини. Вони сприяють зміцненню судинних стінок.

3 . Горить обличчя внаслідок обвітрення шкіри.

Обвітрена шкіра може також стати причиною, чому горить обличчя. Таке може статися після роботи на вітрі або гулянь . Шкіра висушується і вихід один – нанести на неї крем, який здатний зволожити на тривалий період часу.

4 . Горить обличчя – легка форма обмороження.

Можлива після відвідування вулиці при морозній погоді . Слід нанести живильний крем. Через досить нетривалий час неприємне відчуття зникне.

5 . Обличчя може горіти внаслідок алергія на косметику.

Зазвичай виникає при зміні марки косметики. Приймаємо засіб від алергії, наприклад, « Супрастин », відповідно до інструкції. Звертаємося до лікаря- дерматолога.

6 . Підвищення кров’яного тиску теж може бути причиною що горить обличчя.

Підйом тиску можуть спровокувати будь-які напої. Якщо в цьому випадку починає горіти обличчя, то необхідно упевнитися, що причина прихована саме в напоях і виміряти тиск. Після того, як діагноз буде підтверджений, приймаємо необхідні ліки для стабілізації тиску. Крім цього, кращим гіпертонікам показано відмовитися від нікотину, адже один з його побічних дій – прилив крові до обличчя.

7 . Горить обличчя і внаслідок роздратування шкіри після чистки.

Коли обличчя нестерпно горить після процедур, то це – привід звернутися до лікаря- дерматолога.

8 . Горить обличчя коли згадують людини.

Народні прикмети. Згідно з ними, шкіра обличчя горить , коли згадують людини. Провівши по щоці срібним / золотим кільцем, можна побачити слід від нього. Світлий слід – кажуть хороше, а чорний – погане.

9 . Причиною, чому горить особа, може стати вагітність і клімакс .

При зміні гормонального фону можливий приплив крові до обличчя . При вагітності залишається тільки чекати, а при клімаксі можливе застосування препаратів, що компенсують гормональний фон.

У тому випадку, якщо неприємний свербіж і печіння не проходять тривалий час і рекомендації щодо їх усунення не допомагають, то це – вагомий привід звернутися до лікаря.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *