Головна » Твоя краса » Обличчя » Чому горить обличчя і як боротися з цією проблемою

Чому горить обличчя і як боротися з цією проблемою

Дуже часто ми стикаємося з тим, що  нібито горить обличчя.

Чесно зізнатися, відчуття в цей момент не дуже приємні. І звичайно ж хочеться якомога швидше позбутися від цієї проблеми.

Але перш ніж усувати наслідки, треба з’ясувати причину, по якій може горіти обличчя.

Чому горить обличчя : причини

1 . Сонячний опік і як результат горить обличчя

Спосіб позбавлення від наслідків – зволожуючий крем. У тому випадку, якщо такого крему під рукою не виявиться, то можна нанести на шкіру кефір або сметану.

2 . Горить обличчя внаслідок вегетосудинної дистонії

Якщо ж людина страждає вегетосудинною дистонію, то тривале перебування на сонці їй взагалі заборонено – можливий не тільки опік ніжної шкіри обличчя, а й інфаркт або ж інсульт. При вегетосудинній дистонії рекомендується змінити каву на чай або на трав’яні збори, в т.ч.  шипшини. Вони сприяють зміцненню судинних стінок.

3 . Горить обличчя внаслідок обвітрення шкіри.

Обвітрена шкіра може також стати причиною, чому горить обличчя. Таке може статися після роботи на вітрі або гулянь . Шкіра висушується і вихід один – нанести на неї крем, який здатний зволожити на тривалий період часу.

4 . Горить обличчя – легка форма обмороження.

Можлива після відвідування вулиці при морозній погоді . Слід нанести живильний крем. Через досить нетривалий час неприємне відчуття зникне.

5 . Обличчя може горіти внаслідок алергія на косметику.

Зазвичай виникає при зміні марки косметики. Приймаємо засіб від алергії, наприклад, « Супрастин », відповідно до інструкції. Звертаємося до лікаря- дерматолога.

6 . Підвищення кров’яного тиску теж може бути причиною що горить обличчя.

Підйом тиску можуть спровокувати будь-які напої. Якщо в цьому випадку починає горіти обличчя, то необхідно упевнитися, що причина прихована саме в напоях і виміряти тиск. Після того, як діагноз буде підтверджений, приймаємо необхідні ліки для стабілізації тиску. Крім цього, кращим гіпертонікам показано відмовитися від нікотину, адже один з його побічних дій – прилив крові до обличчя.

7 . Горить обличчя і внаслідок роздратування шкіри після чистки.

Коли обличчя нестерпно горить після процедур, то це – привід звернутися до лікаря- дерматолога.

8 . Горить обличчя коли згадують людини.

Народні прикмети. Згідно з ними, шкіра обличчя горить , коли згадують людини. Провівши по щоці срібним / золотим кільцем, можна побачити слід від нього. Світлий слід – кажуть хороше, а чорний – погане.

9 . Причиною, чому горить особа, може стати вагітність і клімакс .

При зміні гормонального фону можливий приплив крові до обличчя . При вагітності залишається тільки чекати, а при клімаксі можливе застосування препаратів, що компенсують гормональний фон.

У тому випадку, якщо неприємний свербіж і печіння не проходять тривалий час і рекомендації щодо їх усунення не допомагають, то це – вагомий привід звернутися до лікаря.

Check Also

Місячний календар краси на березень 2018 року

Місячний календар краси на березень 2018 року

Нарешті настала весна, за якою ми всі скучили. Зима вже порядком набридла, хочеться нарешті зняти …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *