Home / Твоя краса / Обличчя / Білосніжна усмішка за допомогою напилення: ризик здоров’я або активного захисту?

Білосніжна усмішка за допомогою напилення: ризик здоров’я або активного захисту?

Напилення емалі на зуби – це повноцінний самостійний сегмент в галузі естетичної стоматології. Метод широко застосовується при протезуванні зубів, а також відновленні візуальної привабливості посмішки після агресивного лікування. Під напиленням розуміють рівномірне нанесення особливої специфічної фарби на поверхню зубів, згодом чого вона міцно «пристає» до них і створює ефект природної білосніжної усмішки.

Для кого актуальна процедура білосніжної усмішки за допомогою напилення ?

Треба сказати, процедура не настільки популярна сама по собі. Людина з повністю здоровою ротовою порожниною вдається до абсолютно інших методів відбілювання, починаючи від лазерного, і закінчуючи медикаментозним.

Але якщо емаль зруйнована сама по собі, або людина потребує малопривабливих протезів, напилення створює найбільш великий попит серед пацієнтів дантистів. Деякі вважають за краще і зовсім екзотичні техніки напилення емалі на зуби, щоб зробити їх платиновими або золотими. Але про все по порядку.

Процес руйнування емалі веде не тільки до численних захворювань ротової порожнини, а й до істотного зниження естетики посмішки. І на жаль, з цим деструктивним процесом нездатна впоратися банальна чистка зубів, навіть якщо вона виконується професіоналом в амбулаторних умовах.

Однак існує новітня гігієнічна процедура, яка передбачає не лише ефективну санацію порожнини рота, але і лікарське напилення концентрованого кальцію на поверхню зубів. Попередні їй методики чищення, наприклад, ультразвуковий, були спрямовані тільки на ліквідацію каменю і подальше нанесення на поверхню кісткової тканини фторвмісної пасти.

Такий метод дійсно допомагав уникнути формування каріозних порожнин, проте він охороняв тільки дентин, не зачіпаючи глибинних структур.

Сучасні технології чистки підходять не тільки для відбілювання, а й для глибокого відновлення зубної емалі. В процесі процедури стоматолог наносить спеціальний розчин, що містить кальцій в оптимальній кількості.

У клініках люксового сегмента для цієї процедури застосовуються ексклюзивні засоби, наприклад, порошок перлів. В результаті зуб насичується кальцієм і стає набагато менш вразливим різних захворювань.

Крім того, полірується поверхня, що створює ефект справжньої голлівудської посмішки. Гранули порошку володіють специфічною структурою, і не мають у своєму складі жорстких абразивів, що виключають підвищення чутливості після застосування методу.

В результаті чистки з кальцинованого напиленням, пацієнт отримує:

Чарівну білосніжну усмішку;

Здоровий блиск і ідеальну щільність;

Мінімальний поріг чутливості після застосування методу;

Міцність зубів і пролонгація їх здорового стану;

Надійна протекція від карієсу, пульпіту та інших деструктивних процесів.

Як виконується процедура?

Треба сказати, що таку процедуру може дозволити собі далеко не кожен середньостатистичний пацієнт. Її, як і стандартну професійну чистку, рекомендується виконувати регулярно, з певним часовим інтервалом.

Однак саме вона забезпечує якісний догляд за ротовою порожниною, тому, шанувальникам голлівудських посмішок все ж варто витратитися на її проведення.

Кожна клініка використовує різні склади при напиленні на зуби для білизни. Якщо ви вирішили звернутися до такої процедури, уточніть, який саме засіб буде застосовано у вашому випадку.

Сам склад наноситься послідовно, переважно за допомогою лазера. Ця процедура є повністю безболісною і безпечною, у зв’язку з чим викликає непідробний інтерес у численних клієнтів естетичних стоматологічних кабінетів.

Для протезування зубів стандартно використовуються коронки з напиленням. Однак стандартні імпланти можуть підійти далеко не всім, адже колір «рідної» емалі так само унікальний, як і все в людському вигляді.

Погодьтеся, білосніжна коронка буде контрастувати з прилеглими зубами сіруватого або жовтуватого відтінку. Саме з цієї причини застосовується напилення одночасно на всі зуби, принаймні, ті, що оголюються при усмішці.

Незвичайною популярністю тепер користується напилення емалі зубів цирконієм. Справа в тому, що самі по собі, коронки з діоксиду цирконію є досить дорогим задоволенням.

Однак при обмеженому бюджеті, можливе застосування того ж матеріалу на вже встановлені металеві коронки. Коронки на зуби з якісним напиленням цирконієм абсолютно не відрізняються від «здорової» частини рота.

Крім естетичної частини, такий метод забезпечує створення на самих штифтах щільного цирконієвого шару, тим самим сприяючи захисту від проникнення металу в ротову порожнину. Адже установка металевих протезів часто веде до відторгнення чужорідних тіл і розвитку алергічних реакцій.

Протезування з одномоментним напиленням

Якщо трапилося так, що ви втратили зуби і вам необхідно відновити їх без шкоди своїй красі, для вас оптимальний варіант протезування зубів з напиленням. Металеві коронки і мости виглядають не дуже привабливо, і це не секрет. А якщо покрити їх щільним речовиною, що імітує здорову, відполіровану емаль, зовнішній вигляд не тільки відновиться, але й значно зміниться.

Пам’ятаєте перші протези, які всі ми могли споглядати в 90-х? Ними були золоті зуби, тобто коронки із золотим напиленням. Не можна сказати, що цей метод коштував дешево, проте їм користувалися всі, хто втратив зуби.

Незважаючи на справжнє золото, виблискує у роті, цей метод не можна було назвати візуально прийнятним. Хоча, чого гріха таїти, деякі епатажні персони навмисно вдаються до нього і сьогодні, коли стоматологія, зокрема, естетична, розвинена, здавалося б, до своєї еволюційної межі.

Існували й сталеві протези. Вони були дешевші, але набагато міцніше. Крім того, вони майже не викликали алергічних реакцій і проблем із запаленням ясен.

Сучасні металеві імітатори зубів з напиленням ніяк не відрізняються від своїх здорових і цілих «сусідів». Протезування проходить у кілька етапів: створюються штифт, потім робиться зліпок, і тільки після цього на каркас наноситься спеціальний склад, що створює ефект повноцінного зуба.

На залізні протези зубів з напиленням часто наноситься нітрид титану. Ця процедура здійснюється вакуумно-плазмовим методом. У підсумку зуб виглядає, ніби він зліплений із золота. Деякі пацієнти звертаються в клініки з проханням покрити золотом тільки частина зуба. Це неможливо, оскільки напиленню піддається весь протез з обох сторін.

Напилення емалі може бути вам корисним відразу в декількох ситуаціях. Якщо мало місце протезування, дана процедура стане найбільш актуальною. Ви також можете сміливо вдатися до неї з метою зміцнення природної емалі або безпечного відбілювання зубів. Якою б не була ваша примха чи необхідність, ми настійно рекомендуємо вам звернутися до досвідченого і грамотного фахівця.

Завдяки високому попиту на стоматологічні послуги, з’явилося безліч приватних клінік і стоматологічних кабінетів, де працюють новачки і стажисти.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *