Home / Твоя краса / Обличчя / Алмазний пілінг: технологія виконання процедури

Алмазний пілінг: технологія виконання процедури

Алмазний пілінг шкіри обличчя – це досить популярна на сьогоднішній день процедура. Вона відмінно допомагає в боротьбі з такими косметичними недоліками, як пігментні плями, дрібні зморшки, шрами і рубці.

Що таке алмазний пілінг?

Алмазний пілінг технологія виконання процедури

Алмазний пілінг – це вид механічного пілінгу – мікродермабразії. Дана процедура відрізняється щадним впливом на шкіру і виконується за допомогою спеціального апарату, який має алмазне напилення.

Алмазне шліфування дозволяє не тільки видалити ороговілі клітини шкіри, але і провести вакуумний масаж, який активізує глибокі шари дерми, покращує кровонаповнення, живить і збагачує її киснем. Завдяки посиленому кровообігу вдосконалюється стан колагенових волокон і виробляються нові клітини, що сприяють підвищенню тонусу шкіри, поліпшенню сприйнятливості до активних компонентів, які входять до складу косметичних засобів.

Технологія виконання процедури алмазного пілінгу

Апарат, який застосовується для виконання алмазного пілінгу, має не менше 10-и різноманітних насадок, підбір яких здійснюється індивідуально для кожного клієнта, залежно від типу шкіри і виду проблеми, що вимагає усунення. Кожна насадка представлена у вигляді щіточки з алмазним напиленням.

Насадки при виконанні процедури поперемінно змінюються, завдяки чому досягається найбільший ефект, особливо в місцях, які погано піддаються обробці. Перед проведенням алмазної шліфовки шкіра пацієнта розпарюється і змащується зволожуючими засобами, що збільшує результативність даної методики.

Щоб запобігти розтягування шкіри і зміни ситуації в гіршу сторону, всі рухи здійснюються по силових лініях обличчя. Насадка під час процедури безперервно обертається. Одночасно працює і спеціальна витяжна система, яка видаляє частинки пилу, що запобігає їх потрапляння в дихальні шляхи лікаря-косметолога і пацієнта. Триває процедура близько 20 хв. Далі шкіра очищається і обробляється зволожуючим кремом.

В залежності від індивідуальних особливостей шкіри і ступеня тяжкості усунення проблеми, пацієнту може бути призначено від 1-ої до 20-и процедур. Після кожних 2-х процедур робиться перерва – не менше 7-ми днів. Це важливо для регенерації шкіри. Ефект від алмазного пілінгу помітний відразу, але тим не менш, кінцевий результат варто оцінювати після завершення всього курсу.

Пацієнту після виконання такого пілінгу слід відмовитися від засмаги, застосування спиртовмісних косметичних засобів, занять спортом, а також відвідування сауни і бассейна. Результат від процедури може зберегтися до 4-х місяців. Це залежить від того, яка мета була поставлена спочатку. Так, наприклад, проблеми акне і закупорених пор можуть повернутися вже через 1-2 місяці, а про дрібні зморшки після шліфування можна буде забути приблизно на 6 місяців.

Проведення процедури, за відгуками, може супроводжуватися відчуттям легкого приємного поколювання і тепла. Це не супроводжується болем і дискомфортом, а скоріше, навпаки, приносить задоволення. Після завершення алмазного відлущування в перші 2 години можлива поява невеликого почервоніння шкіри. А якщо вона особливо чутлива, почервоніння може триматися до 2-х діб, але його легко приховати за допомогою будь-якого тонального засобу.

Показання та протипоказання для виконання процедури

Алмазний пілінг обличчя проводиться, коли необхідно поліпшити зовнішній вигляд розтяжок і рубців, вирівняти тон обличчя, звузити пори, прибрати дрібні зморшки, а також позбутися від в’ялості і тьмяності шкіри. Вікових обмежень до даної процедури немає.

Що стосується побічних ефектів, то вони відсутні, якщо процедура буде проведена правильно. Крім того, дозволяється вдаватися до алмазному шліфування навіть при наявності схильності до алергічних реакцій, так як його гіпоалергенність підтверджується численними клінічними дослідженнями. Відмовитися від алмазного пілінгу слід при наявності запальних захворювань шкіри і судинних зірочок, хворим на цукровий діабет, а також у період вагітності,

Алмазний пілінг – це процедура, яка зробить Вашу шкіру, сяючою, рівною і здоровою. Вона практично не має протипоказань, як за станом здоров’я, так і за віком. Єдиний недолік цього виду пілінгу – досить висока ціна. Але маса позитивних відгуків про процедуру говорить про те, що вона того варта.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *