Home / Твоя краса / Нігті / Зворотний френч-манікюр

Зворотний френч-манікюр

«Френч навпаки» – один з супермодних варіантів французького манікюру, і його, до того ж, дуже легко зробити в домашніх умовах!

Модний манікюр передбачає яскраві відтінки, поєднання різних фактур і контрастних кольорів. Одне з найпопулярніших колірних поєднань – золото з помаранчевим.

Як зробити «зворотний» французький манікюр?

Зворотний френч-манікюр

1. Перше, що ми робимо – знежирюємо нігтьову пластину (це потрібно, щоб лак краще тримався). Найзручніше використовувати безворсові диски.

2. Наступний етап – це нанесення спеціального засобу на спиртовій основі, який забезпечує зчеплення кератину нігтя з лаком, який лягає рівніше і тримається довше.

3. Переходимо до бази під лак. Вибирайте базу, яка містить у своєму складі глину, вона буде вирівнювати і зволожувати нігтьову пластину. Покривши нею нігтьову пластину, запечатайте вільні краї нігтів практично сухим пензлем.

4. Коли база просохне (зазвичай через одну-дві хвилини) можна наносити перший шар основного кольору. Наносячи перший шар, не набирайте багато лаку на кисть. Намагайтеся робити його максимально тонким, це своєрідна грунтовка і гарантія стійкості покриття. Залишками лаку запечатайте вільний край і дайте лаку підсохнути одну-дві хвилини.

5. Роблячи манікюр зворотний френч, другий шар лаку можна наносити щільно тільки біля основи нігтьової пластини, у кутикули і вздовж бічних валиків. І також чекаємо одну-дві хвилини, щоб шар лаку просох.

6. Також у два шари нанесіть інший відтінок, відступивши від кутикули 3-4 мм і як би малюючи відображення кутикули, щоб було видно основний колір лаку. Таким чином створюється ефект зворотного френча.

7. Завершальний етап – нанесення топового покриття (не забувайте запечатувати вільний край) і, в ідеалі, експрес-сушіння. Все, манікюр зворотний френч готовий!


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *