Головна » Твоя краса » Нігті » Зворотний френч-манікюр

Зворотний френч-манікюр

«Френч навпаки» – один з супермодних варіантів французького манікюру, і його, до того ж, дуже легко зробити в домашніх умовах!

Модний манікюр передбачає яскраві відтінки, поєднання різних фактур і контрастних кольорів. Одне з найпопулярніших колірних поєднань – золото з помаранчевим.

Як зробити «зворотний» французький манікюр?

Зворотний френч-манікюр

1. Перше, що ми робимо – знежирюємо нігтьову пластину (це потрібно, щоб лак краще тримався). Найзручніше використовувати безворсові диски.

2. Наступний етап – це нанесення спеціального засобу на спиртовій основі, який забезпечує зчеплення кератину нігтя з лаком, який лягає рівніше і тримається довше.

3. Переходимо до бази під лак. Вибирайте базу, яка містить у своєму складі глину, вона буде вирівнювати і зволожувати нігтьову пластину. Покривши нею нігтьову пластину, запечатайте вільні краї нігтів практично сухим пензлем.

4. Коли база просохне (зазвичай через одну-дві хвилини) можна наносити перший шар основного кольору. Наносячи перший шар, не набирайте багато лаку на кисть. Намагайтеся робити його максимально тонким, це своєрідна грунтовка і гарантія стійкості покриття. Залишками лаку запечатайте вільний край і дайте лаку підсохнути одну-дві хвилини.

5. Роблячи манікюр зворотний френч, другий шар лаку можна наносити щільно тільки біля основи нігтьової пластини, у кутикули і вздовж бічних валиків. І також чекаємо одну-дві хвилини, щоб шар лаку просох.

6. Також у два шари нанесіть інший відтінок, відступивши від кутикули 3-4 мм і як би малюючи відображення кутикули, щоб було видно основний колір лаку. Таким чином створюється ефект зворотного френча.

7. Завершальний етап – нанесення топового покриття (не забувайте запечатувати вільний край) і, в ідеалі, експрес-сушіння. Все, манікюр зворотний френч готовий!

Check Also

Місячний календар краси на вересень 2018 року

Місячний календар краси на вересень 2018 року

Кожна жінка хоче бути гарною. Тому вона повинна стежити за своїм зовнішнім виглядом, правильно харчуватися …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *