Home / Макіяж / Засіб для зняття макіяжу з очей своїми руками

Засіб для зняття макіяжу з очей своїми руками

Підведені очі, підфарбовані тушшю, виглядають дуже ефектно, але перед тим як йти спати, їх потрібно змити, так як косметика погано впливає на очі і вії. Косметичними компаніями пропонується безліч різних засобів з досить значними цінами, за допомогою яких можна легко зняти косметику. На ділі ж ці засоби настільки прості, що їх цілком можна приготувати самостійно, причому не докладаючи до цього жодних надзусиль.

У запропонованому рецепті ми будемо використовувати просту суміш, в яку входять рослинні масла, для видалення звичайної (не водостійкої) туші і олівця для очей. При цьому відбувається легке видалення косметики, і чутливу шкіру повік не потрібно буде протирати багато разів. Косметика легко видаляється завдяки з’єднанню її з маслом. Основними маслами, які використовуються в засобах для зняття макіяжу з очей, є оливкова олія, рицинова олія і масло каноли.

Використання масла з виноградних кісточок.

Також його можна змішати з касторовою олією у пропорції 2 до 1. Для такого масла характерні швидка вбираність і відсутність жирного блиску. Давно відомо, що для догляду за віями рицинова й оливкова олія в суміші з іншими інгредієнтами – чи не найкраще з натуральних засобів.

Вибір  аплікатора.

Не можна торкатися масла голими пальцями, так як в нього можуть потрапити бактерії. Краще для цього використовувати звичайні м’які бавовняні серветки, які є у кожної жінки. Засіб має зберігатися в підходячій баночці, яка обов’язково повинна бути простерилізована.

Готується засіб дуже швидко. Масло або суміш масел наливаються в ємність і встряхукються. Для того щоб поліпшити зволоження шкіри і для зменшення зморшок бажано додати одну капсулу вітаміну Е. На кришці обов’язково повинна бути вказана дата виготовлення. Термін зберігання суміші можна дізнатися, перевіривши аналогічний термін на упаковці одного з масел.

При необхідності нова бавовняна серветка опускається в суміш, після чого м’якими рухами протираються вії, очі і шкіра обличчя навколо них. Потрібно стежити за тим, щоб суміш не потрапила в око. Це може обернутися серйозним роздратуванням. Масло повинно залишитися на кілька секунд, а потім макіяж можна знімати, використовуючи іншу серветку, яка змочена чистою холодною водою. Процедура вимагає повторення до тих пір, поки косметика не буде знята повністю. І вже з чистим і свіжим обличчям можна сміливо відправлятися в ліжечко.


Check Also

Літній макіяж 2019 року. Тенденції правильного макіяжу

Макіяж дозволяє дівчатам самовиражатися, прикрашати себе, прикрашати собою світ, як і одяг, як спосіб життя, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *