Home / Твоя краса / Тіло / Значення родимок по розташуванню на тілі

Значення родимок по розташуванню на тілі

В давнину існували цілі обряди, по розташуванню, розмірам і кольорам родимок віщували долю людини, ставились діагнози. Згідно з однією із сучасних теорій, значення родимок  на тілі залежить від того, де вони знаходяться. Родимки є своєрідними антенами, які регулюють інформаційно-енергетичний обмін організму з навколишнім світом, сприяють гармонізації цього процесу. Недарма володарі великої кількості родимок вважаються щасливими людьми. Яке значення родимок по розташуванню на тілі дізнаєтесь прочитавши дану статтю.

Значення родимок на спині

Значення родимок по розташуванню на тілі

Люди які мають родимки на спині означають, що власники таких родимок добродушні, відкриті люди, з щедрою душею і великим серцем. Поєднують в собі такі якості як сміливість, романтизм, сором’язливість, люблять давати поради.

 Значення родимок на животі

Про особистостей, які носять родимки на животі є неординарними особистостями, егоїстичними і самозакоханими. Йдуть по життю легко долаючи перешкоди, без труднощів заводять нових знайомих і без жалю розлучаються зі старими приятелями.

Значення родимок в області грудей

Про людей, які мають родимки в області грудей говорять про чуттєвість натури, здатність любити вірно, самовіддано, нескінченно. Ті, у кого є родимка на лівій грудній клітці, вельми працелюбні і цілеспрямовані, везучі в сімейному житті. Жінки з родимками на грудях чудові матері, самовіддано віддають дітям всю себе.

Ті, хто захоплюються наукою про родимки, стверджують, що значення родимок  на тілі залежить і від сторони їх розташування. Причому для жінок і чоловіків ці показники різні. Жінки з родимками з лівої сторони тіла – більш щасливі, ніж носійки родимок з правого. Сильна половина людства успішна з родимками, що розташовуються з лівої сторони.

І для повноти картини, що розповідає значення родимок на тілі, торкнемося їх колірних характеристик.

Родимки темного кольору вказують на зв’язок з Сатурном і «володіють» кармою володаря.

Червоні родимки пов’язують нас з Юпітером, кажуть про кардинальні зміни в житті, аж до зміни світогляду.

Люди чуттєві, з дипломатичними здібностями, вміють захоплювати і зацікавлювати, знаходяться під впливом Венери і носять на тілі світлі родимки.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *