Home / Твоя краса / Значення родимок на обличчі та їх видалення

Значення родимок на обличчі та їх видалення

Значення родимок на обличчі та їх видалення

Неможливо знайти жодної людини, у якого на тілі немає родимок.

Зазвичай вони з’являються в ранньому дитячому віці і зникають, за відомостями деяких джерел, у літніх людей після 80-90 років.

Вам не варто турбуватися, якщо на обличчі присутні невеликі родимки, кажуть, що кожна з них має своє значення.

Значення родимок на обличчі

Наприклад,

  • якщо у вас є плямка в області чола, близько брів, то це говорить про неабияких розумових здібностях і посидючості. Такі люди можуть швидко сприймати і переробляти інформацію, знаходити найвірніший вихід із, здавалося б, складних ситуацій.
  • Якщо родимка розташована навпаки, високо, біля лінії росту волосся, то її володар часто наділений яскраво вираженими лідерськими якостями, є цілеспрямованою людиною, який веде за собою і звик добиватися поставлених цілей.
  • Якщо родимка знаходиться над переніссям, то швидше за все у вас дуже розвинена інтуїція, або навіть присутні деякі екстрасенсорні здібності. Але зворотна сторона подібних талантів – можливі проблеми з психікою, подібні люди надзвичайно чутливі.
  • Симпатичні родимки на щоках говорять про те, що їх власниця чарівна і приваблива, здатна зачаровувати чоловіків і сама багато закохується. Кажуть, що такі родимки також є символами благородного походження.
  • А ось цятки на підборідді можуть повідати про те, що їх носій часто відчуває слабкість і незахищеність перед життєвими труднощами. Жінки з такими родимками дуже часто заводять сім’ю в юному віці.

Значення родимок на обличчі, які становлять небезпеку

Родимки на обличчі й тілі можуть не тільки багато чого сказати про людину, а й завдати істотної шкоди здоров’ю.

Так, якщо у вас є родимки, які ви можете потенційно пошкодити,  час від часу кровоточать і турбують якось по іншому, обов’язково запишіться на прийом до дерматолога.

Справа в тому, що невуси (так по-науковому називають родимки) можуть переродиться в меланому – ризик її виникнення дуже високий при механічних пошкодженнях, а також сонячних опіках. А меланома – це не що інше, як рак шкіри, більш того, практично не піддається лікуванню.

Тому жінки з великою кількістю родимок повинні бути особливо уважні при звичайному або кислотному пілінгу, а чоловіки – при голінні .

Також молоді дівчата, ті, що захоплюються пірсингом, повинні бути вкрай обережні і уникати проколів близько тих місць, де розташовані невуси.

Якщо на прийомі лікар-дерматолог дійшов висновку, що в запобіганні неприємних наслідків родимку потрібно видалити, вам найкраще погодитися на цю процедуру – вона проводиться в стаціонарі, практично безболісна і не представляє небезпеки для організму.

Видалення родимок на обличчі

Важливо пам’ятати, що видаленням родимок повинен займатися тільки фахівець і тільки в спеціалізованих клініках, косметологав в салоні робити подібну процедуру заборонено.

Існують 5 основних методів видалення родимок, але хірургічним, найрадикальнішим, користуються вкрай рідко і лише для дуже великих родимок, або тих, на тлі яких вже виникла меланома.

Також для випалювання новоутворень застосовується лазер і метод електрокоагуляції, процедури проводяться швидко і практично безболісно, ​​але основний їх мінус полягає в можливому пошкодженні шкіри навколо, що означає появу невеликих рубців або білих плям.

Самим же ефективним на сьогоднішній день є видалення родимок на обличчі радіокоагулятором (назва методу – «радіохірургія»), він здатний видалити плямочки акуратно, не зачіпаючи навколишні непігментовані тканини, а після самої процедури практично не залишається слідів.

Як правило, вилучену тканину відправляють на біопсію, щоб переконатися, що родимка не мала злоякісних утворень.

Так чи інакше, якщо вас турбують родимки на обличчі – це привід якомога швидше звернеться до лікаря, а після до хірурга з метою їх видалення.

А якщо ж ви хочете позбутися від родимки в косметичних цілях, подумайте – може бути, разом з нею ви втратите і частину своєї індивідуальності.

Адже скільки знамениту модель Сінді Кроуфорд на початку її блискучої кар’єри не просили видалити родимку над губою, вона не піддалася на вмовляння і тепер її родимка – саме те, що робить Сінді неповторною. Подумайте над цим.


Check Also

Місячний календар краси на листопад 2020 року

Докладний місячний календар краси на листопад 2020  року на кожен день. Сприятливі і несприятливі дні. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *