Home / Маски для обличчя / Желатинові маски від чорних цяток: рецепти, які дійсно допомагають

Желатинові маски від чорних цяток: рецепти, які дійсно допомагають

Дуже багато жінок стикалися з таким неприємним явищем як комедони або чорні цятки. Основна маса намагається впоратися з ними за допомогою дорогих засобів або ж регулярних походів у косметичну клініку або салон. Результат, нехай і недовгий, але все ж є. Ми нарікаємо на його недовговічність і знову йдемо второваною стежкою, геть перекреслюючи досвід попередніх поколінь. А адже ще наші мами і бабусі знали, як виправити ситуацію, не вдаючись до розорення сімейного бюджету. І це желатинові маски від чорних цяток!

 Навіщо потрібні желатинові маски від чорних цяток?

Желатинові маски від чорних цяток рецепти, які дійсно допомагають  Ми готові платити величезні гроші за невеликий тюбик чудодійного засобу від прищів в юності і за ще менший – від зморшок в більш зрілому віці. А якщо проблеми зі шкірою не залишилися в минулому? І жінка 35 – 40 років, як і раніше страждаючи від чорних цяток, попутно змушена починати важку боротьбу зі зморшками? У цьому випадку доцільно впритул зайнятися шкірою обличчя. І ідеальним рішенням підійдуть желатинові маски. Желатин володдіє воістину унікальними властивостями. Він створює міцну плівку на шкірі, яка сприяє легкому видаленню чорних цяток. Однак, крім цього він ще й чудово живить і зволожує внутрішні шари шкіри, перешкоджаючи формуванню зморшок. Ми пропонуємо вам кілька рецептів, які дають відмінний результат. Застосовуючи їх 1-2 рази на тиждень, в залежності від типу шкіри, ви отримуєте чисте обличчя, пружну і підтягнуту шкіру.

 Желатинові маски від чорних цяток: підготовка шкіри

 Відразу обмовимося, що наносити желатинові маски слід тільки на ідеально чисту шкіру. Вам потрібно не просто вмитися з милом або гелем, а приготувати гарячий відвар з ромашки або кропиви і розпарити над ним обличчя. Так само можна скористатися скрабом, щоб видалити верхній старий шар епітелію. Тільки після цих процедур можна наносити очищувальну маску.

 Желатинові маски від чорних цяток : рецепти і технологія виготовлення

 Желатинові маски з молоком від чорних цяток

 Це найбільш поширений варіант очищаючої і в той же час зволожуючої маски. Для її приготування нам знадобиться харчовий желатин, який можна придбати в кожному супермаркеті або звичайному невеликому магазинчику. Не варто скуповувати всю наявну кількість. Вам буде цілком достатньо одного пакетика.

    Змішати по 1 ст. ложці желатину і молока. Якщо хочете, щоб маска лягла більш товстим шаром, тоді змішуйте 2: 2.

   У такій пропорції не варто розраховувати на те, що желатин повністю розчиниться. Тому після його набухання, нагріваємо все на водяній бані. З метою економії часу можна скористатися мікрохвильовою піччю. У цьому випадку буде достатньо восьми – десяти секунд.

   На підготовлене обличчя наносимо маску або пензлем для макіяжу, або ватним спонжем. Однак, якщо вам незручний ні той, ні інший спосіб нанесення, то можете просто розподілити масу пальцями.

   Постарайтеся не використовувати мімічні м’язи. Необхідно почекати хвилин п’ятнадцять – двадцять, поки маска не застигне твердої плівкою. Час залежить від шару, який ви нанесли.

   Обережно підчепивши плівку нігтями, починаємо її знімати, у напрямку від підборіддя до чола. Намагайтеся прикладати зусилля паралельно обличчю, тоді ви зможете уникнути неприємних відчуттів, і плівка не порветься.

   Уважно огляньте зняту маску. З внутрішньої поверхні на ній повинні залишитися невеликі точки або горбки. Це і будуть ваші колишні комедони. Якщо вони є, значить все зроблено абсолютно правильно!

   Тепер необхідно нанести легкий зволожуючий крем.

 Желатинові маски з фруктами від чорних цяток

 Ця маска так само відмінно допомагає позбутися чорних цяток. Однак, вона ще живить шкіру обличчя і зволожує її! Не варто забувати, що використання фруктів або ягід може викликати алергію, тому заздалегідь перевірте, чи не виникне такої проблеми. Зробити це можна елементарно. За тридцять хвилин до нанесення маски нанесіть на тильну сторону зап’ястя трохи тертих фруктів, які збираєтеся ввести до її складу. Якщо через хвилин п’ятнадцять з’явилися неприємні відчуття або роздратування – не варто наносити і експериментувати з обличчям. Перевіряти краще будь-які фрукти, навіть ті, на які ніколи не було алергії.

    Попередньо пропущені через блендер фрукти віджимаємо, а сік і змішуємо з желатином. Пропорція така, як в попередньому рецепті. Залишаємо набухати, а потім нагріваємо на водяній бані або в мікрохвильовці близько десяти секунд.

   Наносимо суміш желатину і соку на обличчя і залишаємо на п’ятнадцять хвилин.

   Акуратно знімаємо утворену плівку, а разом з нею і позбавляємося чорних цяток!

   Заключним акордом наносимо зволожуючий крем.

 Желатинові маски з білком від чорних цяток

 Дана маска чудово видаляє комедони і при цьому звужує пори.

    Беремо 1 ст. ложку харчового желатину змішуємо з 1 ст. ложкою молока.

   Залишаємо на кілька хвилин, щоб желатин зміг набрякнути, а потім нагріваємо в мікрохвильовці або водяній бані.

   Остудивши масу, вводимо в неї 1 сирий яєчний білок. Потім все ретельно перемішати.

   На попередньо очищену шкіру обличчя намащуємо маску і залишаємо на п’ятнадцять – двадцять хвилин. Чекаємо повного висихання. А скільки на це знадобиться часу, залежить від товщини нанесеного шару.

   Акуратно знімаємо утворену плівку. Чорні цятки повинні залишитися на ній.

   Наносимо зволожуючий крем.

 Желатинові маски з борошном від чорних цяток

 Дана маска підходить абсолютно всім типам шкіри, приготувати її можна дуже швидко, а ефект виходить карколомний.

    Необхідно змішати в рівних частках молоко і желатин, а далі дати кілька хвилин постояти, щоб він набряк.

   Підігріти до повного розчинення.

   Остудити і вбити кисляк і пшеничне борошно по 1 чайній ложці.

   Нанести на підготовлену шкіру обличчя і шиї.

   Дати грунтовно висохнути, а потім зняти утворилася плівку.

   Нанести зволожуючий крем.

 Желатинові маски від чорних цяток: рекомендації щодо застосування

 На закінчення додамо кілька невеликих, але дуже важливих моментів, що істотно полегшують весь процес. Здавалося б, це найпростіші істини, але їх невиконання може спричинити не дуже приємні наслідки.

    Постарайтеся, щоб желатинові маски жодним чином не торкалися волосся. Видалити желатин з брів і волосся вкрай складно і неприємно. Одягніть пов’язку, щоб виключити потрапляння на коріння волосся, а так само будьте дуже уважні при нанесенні складу і уникайте області брів.

   Якщо ж все-таки вам вдалося покрити брови і коріння волосся желатином, то не варто механічно його зчищати. Після того, як ви знімете плівку з обличчя, просто вмивайтеся і водою видаліть желатин.

   Наносите не менше трьох або чотирьох шарів, а потім чекайте повного висихання складу. В іншому випадку желатинові маски будуть зніматися частинами.

 Однак, незважаючи на всі зусилля, витрачені на процедуру, результат того вартий! Шкіра стає ніжна і бархатиста. Комедони зникають, як за помахом чарівної палички, а мімічні зморшки стають менш вираженими!


Check Also

Перепелині яйця – користь, шкода, норма вживання

Перепелині яйця  вживали ще в Стародавньому Єгипті – згадки були знайдені археологами в папірусах єгиптян. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *