Home / Макіяж / Кольоротип літо: правильний макіяж

Кольоротип літо: правильний макіяж

Кольоротип літо – найрізноманітніший за складом. Тому жінкам літнього кольоротипу можуть підійти дуже багато напрямків у макіяжі, навіть іноді взаємовиключні. Але деякі загальні принципи все-таки є.

Контрасти – допустимі!

 Кольоротип літо, на відміну від весни, яка нерідко буває хороша і в відсутність мейк-апу, за відсутності макіяжу може виглядати блідо й невиразно. Більше того: кольоротип літо часто прикрашає яскравий і досить контрастний макіяж. Жінка-літо з темним волоссям і бровами часто схожа на зиму, і її макіяж може бути цілком «зимовим».

Макіяж для літнього кольоротипу допускає контрасти

 Кольоротип літо: макіяж при засмазі

Кольоротип літо правильний макіяж Якщо жінка кольороти-весна майже завжди загоряє дуже легко, то кольоротип-літо може мати проблеми із засмагою. Особливо це стосується неконтрастних і представниць кольоротипу літо. Такі жінки швидко обгорають, тому приймати загар їм потрібно малими порціями. Але є серед жінок літнього кольоротипу і власниці з оливковою шкірою, які відмінно засмагають. В цілому жінкам цього літнього підтипу загар вельми до лиця. Тому кольоротипу літо не забороняється використовувати бронзант, а також підкреслювати засмагу за допомогою косметичних засобів.

 Кольоротип літо: макіяж з веснянками

 Цікаво, що для представниць холодного літнього кольоротипу веснянки – явище зовсім не рідкісне. Тільки колір їх не стільки рудувато-золотистий, як у “осені”, а скоріше холодного попелясто-коричневого відтінку. Веснянки осені та весни більш розмиті, а у кольоротипу літо це завжди чіткі темні цятки. У макіяжі їх можна не маскувати.

 Кольоротип літо: макіяж – не тільки догляд!

 Щоб краса жінки-літо стала явною для оточуючих, дуже важливо приділяти увагу не тільки заходам по догляду за шкірою, але й декоративній косметиці. Як і при виборі одягу, в денному макіяжі кольоротип літо повинен віддавати перевагу холодним і дещо розмитим відтінкам. Правильно нанесений макіяж абсолютно перетворює кольоротип літо. Може зробити жінку-літо ефектною і помітною – майже як представниць колористично більш помітних і яскравих «зим». Навпаки, зовсім без макіяжу жінка-літо ризикує виглядати занадто вже непомітно і простенько.

Кольоротипу літо протипоказано «голе» обличчя

 Кольоротип літо: макіяж – тон

 Якщо жінка-літо світлошкіра, їй потрібно вибирати легкий тональний засіб світло-пісочного або бежево-рожевого відтінку. У будь-якому випадку відтінок тонального крему не повинен бути блідим і чистим – таким можуть користуватися тільки зими. . Якщо твій кольоротип літо, вибирай засіб легкий, але досить щільний, щоб приховати дефекти шкіри і вирівняти її.

Ідеальний тон – основа макіяжу жінки-літа

 Кольоротип літо: макіяж – пудра

 Пудра в макіяжі літнього кольоротипу підбирається на півтону світліше тонального крему. Кольоротипу літо не можна пудрою зловживати: досить покривати Т-зону. А ідеальний варіант тонального засобу для жінки-літа – крем-пудра. Вирівнюючи шкіру, вона робить її м’якою і бархатистою. Жінка-літо часто дуже виграє від скульптування обличчя і від правильного нанесення рум’ян, що підкреслює малюнок вилиць.

Жінці-літу варто серйозно поставитися до скульптування обличчя

 Кольоротип літо: макіяж під очима

 Саме кольоротип літо найчастіше страждає від такої косметичної проблеми, як синяки під очима. У макіяжі їх можна маскувати консілером, який по тону трохи світліше основного засобу. Можна навіть самостійно виготовити хайлайтер для зони під очима, змішавши на тильній стороні долоні трохи тонального засобу з перламутровими тінями для очей – молочними або бежевими. Так обличчя літнього кольоротипу буде здаватися більш свіжим, а очі – сяючими.

Жінці-літу потрібно навчитися маскувати синці під очима

 Кольоротип літо: макіяж очей

 Найчастіше кольоротип літо має сірі або блакитні очі, але іноді зустрічаються сіро-зелені, каро-зелені і навіть темно-карі. Правильно нафарбовані, вони справляють на оточуючих незабутнє враження.

 Макіяж перважно холодних відтінків: димчасті, сіро-бірюзові, рожево-коричневі, лимонно-жовті. З теплих відтінків жінці літо йдуть майже всі варінти коричневого – саме їх найчастіше використовують в макіяжі літнього кольоротипу. Жінці кольоротипу літо можна використовувати і матові, і перламутрові текстури. Дуже йдуть кольоротипу літо підведенні олівцем очі. Бажаний саме олівець, а не рідке підведення, так як воно дає більш світлу і розмиту лінію, що для кольоротипу літо переважає.

 Кольоротип літо: макіяж губ

 Оптимальний вибір для кольоротипу літо – ніжно-рожева помада з перламутровими частинками або матова помада глибокого рожевого (аж до винного) кольору. Засмаглим жінкам кольоротипу літо йдуть губи відтінків Nude. Але жінка-літо може без сорому користуватися і яскравими відтінками. Особливо виграшно на ній виглядає колір кавуна.

 Кольоротип літо: макіяж – принцип одного акценту

 Цей принцип, загальний для всіх, особливо важливо дотримуватися літньому кольоротипу, щоб не перестаратися з макіяжем. На обличчі потрібно виділяти кольором очі, або губи. Тому жінці-літо бажано уникати яскравої помади, якщо вже вона зробила собі «Смокі айз» і не малювати «Смокі айз», якщо обрана яскрава помада.


Check Also

Літній макіяж 2019 року. Тенденції правильного макіяжу

Макіяж дозволяє дівчатам самовиражатися, прикрашати себе, прикрашати собою світ, як і одяг, як спосіб життя, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *