Home / Діти / Зачіски з розпущеним волоссям – привабливі

Зачіски з розпущеним волоссям – привабливі

Зачіски з розпущеним волоссям  виглядають дуже красиво і тому підходять для святкової події. Зробити їх можна не тільки на довгих, але і на середніх пасмах – в обох випадках образ вийде привабливим.

Прості зачіски з розпущеним волоссям

Якщо локони довгі і здорові, то багато часу на створення зачіски з розпущеним волоссям  не займе – досить просто трохи змінити на краще їх і зробити придатними до торжества.

Дуже красиво виглядають образи з ідеально прямими розпущеним пасмами – якщо ваші локони такі від природи, то буде досить лише трохи випрямити їх за допомогою утюжка.

А з прямим волоссям можливо зробити і укладання з чолкою: якщо вона коса за формою, то її тоді можна гладко зачесати набік, а якщо пряма, то теж випрямити, або, навпаки, зробити об’ємною.

                                      Зачіски з розпущеним волоссям – привабливі 1 Зачіски з розпущеним волоссям – привабливі 2                                    Зачіски з розпущеним волоссям – привабливі 3

Не менш ніж з прямими, популярні зачіски з розпущеним волоссям – їх можна виконати як з прямого, так і з хвилястого від природи волосся.

Розмір і форма кучериків можуть бути різноманітними, тому, в будь-якому випадку, образ буде мати свою індивідуальність і виглядати незвично.

Можна, наприклад, зробити великі локони – такі вийдуть, якщо ваше волосся пряме від природи.

Якщо шевелюра кучерява і не дуже довга, то можна зробити дрібні кучерики в стилі афро – з відповідним нарядом цей варіант теж, безсумнівно, буде виглядати дуже цікаво.

Зачіски з розпущеним волоссям – привабливі 4  Зачіски з розпущеним волоссям – привабливі 5

Великою популярністю серед дівчат та жінок користуються такі варіанти з накрученим волоссям, як лялькові кучері: особливість цього укладання в дрібних кучериках, які завиваються від середини голови – зробити їх можна за допомогою бігудей або плойки з маленькою насадкою, якщо пасма хвилясті.

Верхня частина голови при цьому залишається гладкою, якщо шевелюра з чолкою, то її потрібно гладко зачесати.

Ця зачіска виглядає дуже оригінально, але підходить не всім: жінкам з круглим і квадратним обличчямми таку вибирати не варто, тому що вона тільки підкреслить овал обличчя.

В цьому випадку краще звернути увагу не інші види.

Зачіски з розпущеним волоссям – привабливі 6 Зачіски з розпущеним волоссям – привабливі 7

Ще один варіант швидкої, але гарної зачіски з розпущеним волоссям – набік.

Вона робиться на хвилястій шевелюрі, тому спочатку локони потрібно накрутити за допомогою плойки або бігудей, при цьому кучері не повинні бути занадто дрібними.

Після того як ви уклали пасма, їх потрібно перекинути на одну сторону і зафіксувати за допомогою лаку або шпильками-невидимками.

Ця укладання дозволяє зробити об’ємну зачіску навіть на тонких пасмах, за рахунок того, що все волосся збирається в одному місці.

Особливо ефектно зачіска виглядає на довгій шевелюрі. Прикрасити її можна шпилькою або діадемою, але і в такому вигляді вона виглядає цілком привабливо.

Зачіски на розпущене волосся – святкові укладання

Якщо ви хочете зробити укладання більш цікавим, то перетворити його можна за допомогою різних елементів. Якщо шевелюрі не вистачає об’єму, то прекрасним варіантом укладання буде «мальвінка».

Вона вигідно поєднує начісування і розпущені пасма, що разом виглядає дуже ефектно. При цьому зачіски- «мальвінка» дуже швидкі, і при цьому спорудити їх буде можна буквально за кілька хвилинок.

Попередньо вам потрібно буде завити шевелюру, тому що «Мальвінка» робиться на хвилястих пасмах.

Потім пасма на верхній частині голови потрібно начесати шарами, щоб створити додатковий об’єм і зафіксувати їх ззаду на потилиці.

Нижні пасма при цьому залишаються розпущеним. Прикрасити укладання можна красивою шпилькою, яка впишеться в образ.

Такі швидкі і красиві укладання з розпущеним пасмами не тільки привабливі, але і зручні, адже волосся не будуть лізти вам у очі.

Зачіски з розпущеним волоссям – привабливі 8

Якщо у вас довга чолка, то простий і не менш гарний образ в домашніх умовах можливо отримати, просто начесавши її і прибравши назад.

Щоб волосся виглядали об’ємніше, їх можна начесати біля коріння і завити – таке укладання перетворить навіть дуже тонкі пасма.

Зробити образ цікавішим завжди швидко можна за допомогою різних аксесуарів: це може бути і ободок, і діадема або красива широка стрічка.

Обідок підійде для повсякденного способу: це практичний і стильний варіант, зафіксувати його можна як зверху волосся, так і прибрати з його допомогою передні пасма – обидва ці варіанти будуть виглядати дуже привабливо і з хвилястими, і прямими пасмами.

Діадема – більш святковий варіант аксесуара.Ним можна прикрасити укладання типу «мальвінка», або ж повністю розпущену шевелюру – в обох випадках укладання буде виглядати цікаво.

Набирають зараз популярність такі прикраси для волосся як пов’язки – вони також досить зручні, але здебільшого виконують декоративну функцію: можна знайти пов’язки з прикрасою з квітів, незвичайних розмірів і форм – за допомогою цього аксесуара буквально за кілька хвилин можна сформувати в домашніх умовах цікавий вечірній образ.

Зачіски з розпущеним волоссям – привабливі 9

Зачіски з розпущеним волоссям – привабливі 10

Більш цікавий варіант укладання зачіски з розпущеним волоссям  набік можна зробити з каскадних локонів.

Така зачіска виходить дуже стильною і ошатною, так що побачити її можна не тільки на святі, але і на весільному торжестві.

Виглядати оригінально вона буде, в тому числі, і на пасмах середньої довжини, в тому числі і з чолкою.

Перед створенням образу волосся потрібно перетворити в великі каскадні локони, які потім збираються на верхній частині голови з одного боку і заколюють невидимками. Нижні пасма залишаються розпущеними.

Завдяки цьому укладанню, шевелюра виглядає дуже об’ємною, навіть якщо насправді пасма тонкі. Прекрасно вона виглядає також з прикрасами: це може бути штучна квітка або шпилька.

Зачіски з розпущеним волоссям – з плетінням

Дуже цікавим буде варіант з розпущеним волоссям і плетінням. Існують зовсім легкі різновиди плетіння, які можна повторити за кілька хвилин.

Якщо ви хочете повсякденну зачіску, то можна зробити невеликий обідок з бічних пасом: для цього волосся по обидва боки обличя потрібно заплести в косички, після чого перекинути їх через голову і зафіксувати невидимками.

Для косичок можете використовувати навіть найпростіші варіанти плетіння – все одно зачіска буде виглядати цікаво і буде зручна для повсякденного носіння.

Зачіски з розпущеним волоссям – привабливі 11

Більш складний і цікавий варіант плетіння зажадає від вас більше часу, але і його цілком можна повторити своїми руками.

В цьому випадку обідок плететься з передніх пасом від вуха до вуха на передній частині голови, а інші пасма залишаються розпущеним – таке укладання можна створити на будь-яке святкування, виглядати воно буде дуже вражаюче.

Зачіски з розпущеним волоссям – обідки з косичок

Мабуть, найвідоміші зачіски з розпущеним волоссям  і плетінням -коси водоспади.

Вони привертають увагу всіх вікових груп: побачити цю косу можна і на маленьких дівчатках і на дорослих жінках, і в обох випадках вона буде виглядати цілком органічно.

Коса-водоспад поєднує плетіння і кучеряву розпущену шевелюру, тому дає можливість продемонструвати її силу і красу.

Плететься коса на задній частині голови, розпочинається плетіння від скроні і рухається до протилежної сторони.

Заплітати потрібно тільки верхні і середні пасма, а нижні завжди розпускати – за рахунок цього і виходять гарні хвилі, які будуть струмувати по спині.

Не забудьте завити шевелюру, перш ніж будете заплітати, адже пасма обов’язково повинні бути хвилястими, щоб образ виглядав красиво.

Ті, хто добре володіють технікою плетіння, можуть зібрати цю косу збоку – це дещо складніше, але результат також буде дуже привабливим.

Можливо, вам сподобається вдосконалений варіант «мальвінка», доповнений плетінням.

Робиться він так само, як і звичайна «мальвінка», тобто шевелюра начісується зверху і забирається назад, але бічні пасма потрібно не просто заколоти, а заплести в коси – можна використовувати красиве французьке плетіння, тоді коси вийдуть широкими і об’ємними.

Зачіски з розпущеним волоссям – привабливі 12

Зачіски з розпущеним волоссям – привабливі 13

Прикрашається шевелюра яскравою шпилькою, або невидимкою, якщо ви хочете зробити акцент на плетінні.

Зручні і красиві дитячі зачіски з розпущеним волоссям

 Красива зачіска з розпущеним волоссям повинна бути ще й зручною, особливо, якщо вона призначена для дитини в школу.

Зачіски з розпущеним волоссям – укладання для школи

Якщо локони дитини дуже довгі і здорові, то бажання батьків залишити їх розпущеними зрозуміло – адже в цьому випадку можна продемонструвати їх силу і красу.

Однак зачіски з розпущеним волоссям  будуть не завжди зручні для походів в школу, як для самої дівчинки, так і для оточуючих.

Завдання батьків тут – підібрати такий образ, який дозволив би поєднати красу і зручність.

Зачіски з розпущеним волоссям – привабливі 14

Зачіски з розпущеним волоссям  з косичкою

Найпростіше цього досягти за допомогою чолки – якщо вона буде коротка і пряма або коса, то шевелюра не буде лізти дитині в очі, а бічні пасма завжди можна буде заправити за вухо, щоб зробити стрижку зручніше.

Якщо ж чолки немає, то можна сплести з локонів обідок – він допоможе зібрати передні пасма так, що вони не будуть лізти в обличчя і заважати дитині займатися.

Найпростіше своїми руками заплести обідок з двох бічних прядок: зберіть кожну з них в косичку, після чого перекиньте через голову і зафіксуйте шпилькою-невидимкою.

Іншу частину шевелюри можна залишити розпущеною.

Якщо часу не так мало, то можна створити і більш складний, але і красивий варіант обідка – він також плететься з бічних пасом, але огинає голову від вуха до вуха – з цим укладанням буде зручно, і виглядає вона дуже стильно.

Зачіски з розпущеним волоссям – привабливі 15

Зачіски на розпущене волосся – плетіння

Інший варіант прибрати довгі бічні і передні пасма – за допомогою джгутів. Просто зачешіть волосся назад, розділіть їх на невеликі пасма і скрутіть їх в джгутики – їх можна заплести до середини голови, або ж до потилиці, а нижню частину шевелюри залиште розпущеною.

Якщо ви робите зачіски з розпущеним волоссям  в школу для маленької дівчинки, то можна прикрасити джгутики маленькими кольоровими гумками, а для дітей старшого віку підійдуть менш помітні образи.

Зачіски з розпущеним волоссям – привабливі 16

Інший варіант цього способу – замінити джгутики на маленькі косички. У цьому випадку укладання зажадає трохи більше часу, але і виглядати буде привабливіше.

Зачіски з розпущеним волоссям – мальвінка

Якщо шевелюра дитини кучерява або хвиляста і неслухняна, то прибрати довгі пасма в коси, можливо, не вийде, тому що вони будуть вибиватися.

Якщо волосся не дуже довгі, а середні, то цілком можна залишити їх розпущеними, а бічні пасма або довгу чолку зафіксувати за допомогою гарної яскравої шпильки – це зробить образ дівчинки красивим, до того ж на його створення піде не більше декількох хвилин.

Дівчата постарше можуть зібрати в школу зачіску-мальвінку. Вона також зручна і ідеально підійде як для прямих, так і хвилястих пасом.

Особливо вдало вона буде виглядати, якщо зробити її на довгі локони, позбавлені об’єму. Для створення укладання пасма на верхній частині голови потрібно начесати шарами і зафіксувати на потилиці.

Їх можна скрутити в невеликий пучок, або ж зафіксувати шпилькою.

Зачіски з розпущеним волоссям – привабливі 17

Цю зачіску дуже легко і швидко можна перетворити в красивий святковий варіант, якщо шевелюру перед її створенням завити, а замість звичайної шпильки використовувати красиві яскраві аксесуари.


Check Also

Малюнки по клітинках для хлопчиків. Цікава ігрова підбірка

Велику популярність останнім часом набирають малюнки по клітинках для хлопчиків. Щоб ви завжди знали, що …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *