Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Яким шампунем мити нарощене волосся

Яким шампунем мити нарощене волосся

Про догляд за волоссям можна знайти дуже багато рекомендацій і порад. А нарощене волосся вимагає ще ретельнішої і дбайливої турботи. Догляд за нарощеним волоссям практично нічим не відрізняється від догляду за натуральними локонами. Про основні правила слід поцікавитися у майстра, який проводив процедуру: яким шампунем можна без особливого хвилювання мити нарощене волосся, як їх правильно сушити і чого потрібно уникати.

Як вибрати шампунь для нарощеного волосся

З’єднання стрічок і капсул досить міцне, тому з нарощеними волоссям можна засмагати, відвідувати солярії та сауни, купатися в басейні і море, користуватися бігудями, робити хімічну завивку і фарбувати. Все, як для натурального волосся. Єдине, що потрібно знати – яким шампунем мити нарощене волосся, і які засоби по догляду застосовувати не можна категорично.

Кращий вибір – спеціальні шампуні, склад яких ідеально підібраний для нарощеного волосся. Вони не порушать їх структуру, збережуть красу і блиск на тривалий час.

Нарощене волосся повинне радувати, тому:

Розчісувати їх слід спеціальною щіткою.

У міру забруднення волосся потрібно мити, тобто в звичайному режимі. Для миття волосся фахівці не рекомендують використовувати шампуні, як для жирного, так і для сухого волосся. Для жирного волосся тому, що вони можуть пересушити нарощене волосся. А для сухого волосся – входить до них пом’якшувач провокує вичісування волосся.

Мити нарощене волосся правильно

Слід мити неконцентрованими шампунями (концентровані засоби необхідно розводити невеликою кількістю води) нейтрального кислотно-лужного балансу, тобто для нормального волосся. В процесі миття голова повинна знаходитися тільки в вертикальному положенні. Структуру волосся має лускату. Якщо воно миється неправильно, то лусочки розкриваються, волосся починає плутатися, втрачає еластичність і блиск.

Корисні поради для нарощеного волосся

Не можна користуватися масками для коренів волосся. Бальзами і кондиціонери можна наносити тільки на кінчики нарощеного волосся.

Після миття волосся слід просто промокнути рушником і висушити феном з прохолодним повітрям. Не можна лягати спати з мокрою головою! Щоб надати волоссю додатковий блиск, бажано нанести рідкий шовк. Під час сну волосся повинно бути заплетене в косу, але не туго.

Термін носіння волосся напряму залежить від того, яким шампунем мити нарощене волосся. Якщо догляд правильний, те термін складає від 2 до 6 місяців. Корекцію варто проводити в міру відростання власного волосся.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *