Home / Твоя краса / Нігті / Як зробити омбре-манікюр в домашніх умовах

Як зробити омбре-манікюр в домашніх умовах

Техніка омбре, а іншими словами – градієнт, плавний перехід кольору – це модний ефект, який продовжує утримувати міцні позиції в списку найпопулярніших і затребуваних. Це стосується одягу, фарбування волосся та манікюру. Як зробити омбре-манікюр дізнаємось з цієї статті.

Як зробити омбре-манікюр, в модній техніці в домашніх умовах Як зробити омбре-манікюр в домашніх умовах

Манікюр з ефектом омбре – це плавний перехід від одного тону або півтону в інший. Він гарний, привертає погляд, у нього маса шанувальників і він доречний на будь-якому заході. Головне, вибрати вдалу і відповідну під ваш образ один з його різновидів. Адже омбре – манікюр може бути виконаний в 3 -х варіантах.
Перший передбачає перехід в межах одного кольору – змінюється лише ступінь насиченості.
Другий варіант як зробити омбре-манікюр допускає використання декількох відтінків, причому контрастних. Найбільш вдалими вважаються поєднання відтінків, згідно колірного спектру жовтий -фіолетовий, червоний -зелений, оранжевий -синій. Однак часто використовують яскраві та насичені, модні кольори сезону, наприклад синій, смарагдовий, бірюзовий і інші в поєднанні з білим або чорним.
Третій варіант омбре – манікюру – це фарбування кожного нігтя в різний колір. При цьому ви можете вибирати як яскраві, так і пастельні відтінки – всі варіанти виглядають дуже стильно і привертають увагу.

Як зробити омбре-манікюр – алгоритм виконання  виглядає таким чином

Зробіть звичайний манікюр, щоб нігті виглядали доглянутими. Наклейте скотч на область навколо нігтя, щоб не забруднити шкіру на пальцях і не забарвити кутикулу. Нанесіть основу для лаку і шар того відтінку, який ви обрали базовим. Дайте першому шару підсохнути.

На тарілочку або будь-яку іншу, зручну для вас поверхню вилийте другий відтінок, обраний вами. Візьміть шматочок косметичного спонжа або губки, пофарбуйте його краєчок другим кольором і стрімкими, але короткими рухами наносьте його на кінчики нігтів.

Якщо ви вирішили зробити складний градієнт кольорів, то з кожним з них виконайте процедуру, описану в пункті вище. На завершення процедури наноситься захисне покриття для лаку. Акуратно зніміть смужки скотчу.

Якщо лак потрапив на шкіру навколо нігтя, акуратно видаліть його за допомогою ватної палички та рідини для зняття лаку. Це класична схема виконання манікюру в техніці омбре.
Техніка виконання омбре-манікюру на відео:


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *