Home / Макіяж / Як правильно робити макіяж при навислих повіках

Як правильно робити макіяж при навислих повіках

Як відомо, правильний макіяж повинен делікатно вирівнювати огріхи зовнішності, переносячи увагу на достоїнства такої. Головне, знати, що і як можна скорегувати за допомогою косметики. Одна з найчастіших проблем дівчат – це нависла повіка, тобто занадто велика нерухома повіка, яка нависає на рухому. Мало того, що це робить важчим погляд, роблячи його втомленим, так ще зводить нанівець всі хитрощі з макіяжем очей, адже тіней практично не видно. Як правильно робити макіяж піде мова в даній статті.

Як правильно робити макіяж очей при навислій повіці

Як правильно робити макіяж очей при навислих повікахЯк правильно робити макіяж – більше світла

У будь-якій косметичці завжди повинен бути присутнім світлий відтінок тіней. В ідеалі – білий, але можна і кремовий, або ж ледь рожевий. Головне, щоб він був матовий або з легким перламутром, але, ні в якому разі, не блискучим. Такі тіні потрібні для того, щоб малювати «відблиск» на обличчі.

Нависла повіка часто робить погляд важким і похмурим. Щоб пом’якшити цей ефект, потрібно завжди наносити світлі тіні на всю нерухому повіку до брови, і тушувати. Не завадить висвітлити і внутрішні куточки очей – це освіжить погляд.
Якщо ж очі ще й маленькі, то потрібно уникати будь-яких темних ліній під очима. Замість цього краще маленьким пензликом нанести трохи світлих тіней по нижню лінію росту повік.

Як правильно робити макіяж – наносити тіні

При навислому повіку найкраще вибирати матові тіні спокійних тонів. Накладаючи їх на повіку, їх необхідно тушувати так, щоб вони виходили за природну складку віка і зовнішній куточок ока. Це допоможе збільшити очі, а заодно пом’якшить нависання.

Прийнято вважати, що такому типу очей не йдуть темні відтінки тіней. Це не зовсім так. Просто не можна їх наносити занадто щільно.

Темні тіні необхідно добре розтушувати, щоб створити ефект димки.

Як правильно робити макіяж – малюємо складку повіка

Одна з найчастіших проблем макіяжу при навислому повіку – це промальовування повіки. Звичайно, темні тіні в складці повіки виглядають ефектно, але що робити, якщо самої складки невидно?
Якщо нависання не сильно велике, то можна намалювати складку вище природної . Для цього потрібно провести пензлем в тому місці, де нависання стикається з рухомою повікою, а потім вже намалювати нову складку, повторюючи обриси повіки, і розтушувати.
Якщо ж нависання велике і повіки практично не видно, то краще відмовитися від такого макіяжу, і просто розтушувати тіні до м’якого переходу.

Як правильно робити макіяж – що не йде очам з навислою повікою

Найприкріше, що може бути в макіяжі очей при навислому повіку – це те, що їм не йдуть стрілки. Єдине, що можна дозволити – це намалювати тоненькі стрілки не від внутрішнього куточка, а від центру повіки. До речі, такі стрілочки, можуть вигідно подовжити невелику повіку. Головне, щоб хвостик стрілки дивився вгору, інакше погляд буде здаватися ще більш похмурим і важким.

Слід бути обережніше з блискучими текстурами. Краще використовувати матові або перламутрові тіні. Якщо ж дуже хочеться додати блиску, то можна нанести блискучі тіні на внутрішній куточок ока і по нижній лінії росту повік або ж трохи в центр рухомого повіка.

Також потрібно уникати всіляких різких ліній, контрастів і чітких кордонів. Для навислої повіки більше підходять м’які переходи, спокійні тони і ретельна розтушовка.
Відео як робити макіяж при навислому повіку:


Check Also

Літній макіяж 2019 року. Тенденції правильного макіяжу

Макіяж дозволяє дівчатам самовиражатися, прикрашати себе, прикрашати собою світ, як і одяг, як спосіб життя, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *