Home / Твоя краса / Як відбілити зуби народними методами

Як відбілити зуби народними методами

Красива посмішка завжди привертає увагу і полонить оточуючих. А все це завдяки білосніжним зубам.

Народні методи відбілювання зубів

Якщо ви хочете дізнатися, як відбілити зуби народними засобами є кілька способів, які користуються особливою популярністю, допоможуть вам. Таку увагу вони заслужили завдяки своїм властивостям, які залишаються ефективними вже не один десяток років.

  Відбілювання зубів : Харчова сода.

Завдяки соді можна відбілити зуби швидко і ефективно. Для цього

намочіть щітку водою і вмокніть в соду, після чого чистіть нею зуби. Але не робіть це занадто довго, так як можете стерти емаль. Для поліпшення смаку використовуйте соду разом із зубною пастою або лимонним соком. Сода має антибактеріальний ефект, але незважаючи на це, вживати її потрібно не частіше одного разу на тиждень.

  Відбілювання зубів : Перекис водню.

Як відбілити зуби народними методами

Багато препаратів для відбілювання в своєму складі містять перекис. Найбільш безпечна концентрація – 3%, якщо використовувати більш сильний розчин, можна пошкодити емаль. Нанесіть перекис на ватний диск і протріть ним зуби або ж після чищення зубів прополощіть ротову порожнину розчином (в 50 мл води додайте 20 крапель перекису), після чого ще раз прополощіть рот водою. Антибактеріальна дія допоможе зміцнити зуби і перешкодити проникненню мікробів.

  Відбілювання зубів : Активоване вугілля.

Подрібніть одну таблетку вугілля і вмокніть в цей порошок вологу зубну щітку. Можете використовувати його в комбінації із зубною пастою, після чого прополощіть рот водою.

 Відбілювання зубів травами і ягодами

Існує кілька способів відбілювання рослинами, ягодами і фруктами, які підійдуть практично всім. Найбільш ефективні і популярні: полуниця, яблуко і лимон. Все це завдяки лимонній і яблучній кислоті в їх складі. Вони допомагають розчиняти наліт на зубній емалі.

Полуниця не тільки смачна, але й корисна як лікувальний препарат, відбілює зуби. Потрібно розтерти полуницю до кашкоподібного стану і нанести на зуби, потримавши пару хвилин. Після даної процедури  рот потрібно прополоскати водою.

Засоби, до складу яких входить лимонний сік, завжди ефективно. Протирайте зуби цедрою лимона і прополощіть рот лимонним соком. З м’якоті лимона можете робити таку ж суміш, як і у випадку з полуницею. Використовувати лимон потрібно з обережністю, так як він містить багато кислоти і може «спалити» зубну емаль.

Олія чайного дерева

Олія чайного дерева часто використовується в косметології і має багато позитивних сторін. При використанні олії  чайного дерева емаль не травмується, ясна зміцнюються. Олія має антибактеріальну дію, протимікробні властивості. На відміну від інших засобів відбілювання олією чайного дерева може проводитись два рази на тиждень.

Досить широко поширене використання шавлії. При відбілюванні зубів використовуються її листя. Як і всі трави, вона має антисептичну та протимікробну дію. Плюсом буде і заспокійливий ефект. Листя шавлії можна використовувати після, інших засобів для відбілювання зубів, натираючи ним зуби і ясна.


Check Also

Місячний календар краси на листопад 2020 року

Докладний місячний календар краси на листопад 2020  року на кожен день. Сприятливі і несприятливі дні. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.