Home / Здоров'я / Ідеальна фігура / Як прибрати складки з боків – комплекс вправ

Як прибрати складки з боків – комплекс вправ

Скоро літо, а разом з ним легкі наряди і знову думки про те, як краще замаскувати жирові відкладення. Стоп! А адже у нас ще достатньо часу для того, щоб вирішити проблему.

Комплекс вправ, включаючи розминку і розтяжку, який допоможе прибрати  злощасні складки з боків. Комплекс виконується ізольовано. Це означає, виконувати потрібно тільки його, інші вправи можна не включати.

Як прибрати складки з боків – комплекс вправ

Встаємо на розминку

Всі вправи виконуються з одного вихідного положення: стоячи прямо, ноги на ширині плечей, руки на стегнах.

Щоб прибрати складки з боків, спочатку робимо по 8-10 нахилів вліво і вправо.

Далі виконуємо кругові рухи стегнами, при цьому плечі і п’яти залишаються на одному місці. Робимо по 5-6 кіл в одну і в другу сторону.

Після цього вип’ячуємо живіт і груди вперед, стегна і плечі фіксовані. Коли повертаємося в звичайне положення, напружуємо м’язи преса. Виконуємо по 8 випинань.

Тепер робимо кругові рухи верхньою частиною тіла, а стегна і нижня частина залишаються нерухомими. 5-6 кіл в одну й іншу сторону буде достатньо.

Старий добрий хула-хуп – куди ж ми без нього?! Протягом 3 хвилин крутимо обруч.

Легкий комплекс вправ, щоб прибрати складки з боків

Вправи виконуються одна за іншою. Кожна з них повторюється 8-10 разів (на кожну сторону). Після того, як завершили один підхід, зробіть ще два-три підходи і приступайте до розтяжки.

1. Стоячи прямо, ноги широко розставлені, прямі руки витягнуті вгору. Тепер робимо нахил до лівої ноги і тягнемося до неї правою рукою, ліва рука залишається нагорі. Далі змінюємо руки і тягнемося лівою рукою до правої п’яти, а права рука йде вгору.

2. Лягаємо на підлогу на спину, ноги згинаємо в колінах і ставимо на підлогу. Руки розкинуті в сторони і будуть використовуватися для опори. Трохи піднімаємо сідниці і кладемо зігнуті ноги збоку на підлогу – поперемінно то на одну, то на другу сторону.

3 Встаньте на коліна, упор – на прямі руки перед собою, п’яти підведені над підлогою і схрещені. Скручуємося вліво, тягнемо стегно і плече один до одного, коліна залишаються на місці. Тепер робимо на іншу сторону.

Розтяжка проти складок на боках

Стоячи прямо, ноги на ширині плечей, прямі руки розташовані уздовж тіла. Трохи присідаючи, робимо широке коло руками в сторони і стуляємо їх вгорі, повністю випрямляючи і трохи відкидаючись назад. При цьому робимо глибокий, повільний, плавний вдих через ніс. Повертаємо руки по колу вниз, видихаючи через рот (повільно і спокійно). Повторюємо 2-3 рази.

Розставляємо ноги ширше плечей, піднімаємо пряму ліву руку вгору і тягнемо її вправо, згинаючись також вправо. Права рука при цьому ковзає вниз по нозі (її можна використовувати для опори). Слідкуйте за тим, щоб нахилятися саме в бік, а не вперед. Вирівнюйте тіло. Затримайтеся в цьому положенні на 18-20 секунд, відчуйте, як тягнуться бічні м’язи (зовнішні косі м’язи преса). Повторіть на ліву сторону.

Стоячи прямо, ноги на ширині плечей. Повертаємо корпус вліво, намагаючись подивитися назад. Стегна залишаються на місці. Затримайтеся на кілька секунд, потягніться вправо.

Ляжте на підлогу на спину. Руки розкинуті в сторони. Тепер, залишаючи плечі і руки на місці, повертаємо стегна вліво, застигаємо в цьому положенні на 20-25 секунд, далі повертаємо стегна вправо і лежимо ще 20-25 секунд.

Все, тренування закінчена. Повторюйте цей легкий комплекс вправ 3 рази на тиждень, і через кілька місяців побачите прекрасний результат: підуть складки з боків, лінія талії стане більш вузькою, а ваше самовідчуття – більш умиротвореним.


Check Also

Як схуднути взимку – підбірка дієвих способів

Дівчата діляться на дві категорії. Одні вважають, що взимку в низці свят можна і розслабитися. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *