Home / Твоя краса / Тіло / Як позбутися від висячих родимок на тілі

Як позбутися від висячих родимок на тілі

Як позбутися від висячих родимок на тілі

Практично у будь-якої людини є родимки – у кого – то їх більше, у кого – то менше.

Іноді вони можуть надавати зовнішньому вигляду якусь пікантність, будучи прикрасою, а іноді здатні не тільки зіпсувати зовнішній вигляд, але і бути небезпечними для здоров’я.

« Родимка »представляє собою вада розвитку шкіри. Він може бути як вродженим, так і набутим, наприклад, у тих, хто любить часто зіграти або відвідувати солярій.

Існує маса різновидів родимок. Звичайно, в основному, вони не представляють ніякої загрози, але можуть бути й небезпечні. Одним з різновидів родимок є висячі родимки.

Що таке висячі родимки

Це один з різновидів пухлини, доброякісно розвивається з епітелію. Висячі родимки мають вигляд сосочків невеликого розміру неоднорідної структури.

Поверхня родимки може мати колір шкіри або коричневий відтінок. Найбільш часті місця їх розповсюдження – шия, під пахвами або в паху. Хоча природа їх така, що з’явитися вони здатні на будь-якій ділянці тіла.

Дуже небезпечно, коли висячі родимки з’являються на шиї. Це – відкритий ділянку тіла, а, отже, він найбільш схильний до травм і впливу ультрафіолетового випромінювання. Пошкодивши родимку, можна викликати почервоніння або, навіть, кровотеча.

У своїй більшості такі видозміни шкіри безпечні, але якщо їх є велика кількість, то варто затурбуватися і звернутися до лікаря – дерматолога, який проведе обстеження і призначить лікування, визначивши ступінь небезпеки для здоров’я.

У деяких випадках, спостерігаючи за розвитком і станом родимок самостійно, потрібно насторожитися. Наприклад, у тих моментах, коли новоутворення стали збільшуватися в розмірах, змінювати свій колір або форму.

Буває, що висячі родимки починають запалюватися або навіть кровоточити, завдаючи дискомфорт і викликаючи неприємні відчуття. При цьому потрібно терміново здатися фахівця.

Висячі родимки можуть з’явитися з різних причин, основна з яких – вірус папіломи. Такі дефекти шкіри можуть стати результатом травми або подією збоєм в роботі внутрішніх органів.

Такі родимки можуть передаватися у спадок. Якщо вони мають злоякісний характер, то такі новоутворення вимагають негайного видалення.

Хоча, в основному, вони є доброякісними і практично безпечні для здоров’я, якщо не вважати той факт, що, розташовуючись на відкритих ділянках тіла, зовсім прикрашають зовнішній вигляд жінки.

Як позбутися від висячих родимок

Сьогодні видалити висячі родимки можна різними способами. Метод визначить лікуючий лікар залежно від проведеного обстеження.

І не варто забувати, що кожен спосіб видалення висячих родимок має як свої переваги, так і недоліки.

Найпоширенішим способом сьогодні вважається видалення родимок рідким азотом. Він полягає в вплив на певну ділянку азотом, що має наднизьку температуру і «виморожування» родимки. Незважаючи на те, що такий метод досить простий, при ньому можливе ураження здорових тканин шкіри, що знаходяться поряд з новоутворенням.

На дефект шкіри такого роду можна впливати і електричним струмом. Виконуватися така процедура – електрокоагуляція, повинна дуже акуратно і обережно, так як може призвести до опіків тіла, хоча даний спосіб відноситься до числа найбільш ефективних.

Ще одним варіантом того, як позбавитися від висячих родимок є радіохвильова коагуляція, яку застосовують навіть для тонкої і чутливої ​​шкіри. Суть процесу полягає у видаленні новоутворення вольфрамової ниткою. Після такої операції на шкірі не залишається ніяких слідів і рубців .

Найбільш сучасним методом сьогодні вважається видалення висячих родимок, пріжігая їх лазерним променем. При такому способі найменш вірогідна можливість крововтрати, а при злоякісних утвореннях – можливість утворення метастаз.

І, нарешті, якщо висячі родимки представляють собою глибокі і обширні освіти на тілі, залишається тільки застосування хірургічного втручання.

Як видалити висячі родимки в домашніх умовах

Існує також безліч народних способів видалення таких новоутворень шкіри. Можна придбати в аптеці йод і постійно змащувати родимку до того моменту, поки вона не засохне і не відпаде.

Дуже добре для цих цілей використовувати сік чистотілу , пріжігая поверхню родимки. У цьому випадку процедуру потрібно проводити дуже акуратно, щоб чистотіл НЕ викликав опік шкіри.

Є і ще один народний спосіб – перев’язати родимку біля основи власної волосинкою. Буквально через 3 – 4 дні вона засохне і відпаде сама собою.

Але, краще все – таки не експериментувати зі своїм здоров’ям і звернутися в косметичний салон або клініку за допомогою до фахівців. Тому що, навіть самостійно видаливши родимку, потрібно дізнатися причини її появи, які криються в організмі і які може визначити тільки лікар на підставі виконаних аналізів.

Відповідно до їх результатами він призначить чи медикаментозне лікування, або запропонує спосіб видалення.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *