Головна » Твоя краса » Тіло » Горб на шиї. Як позбутися?

Горб на шиї. Як позбутися?

Горб на шиї є дуже поширеною проблемою, до якої схильні абсолютно всі. Особливо ця проблема актуальна зараз, адже через сидячий спосіб життя, зумовлений  комп’ютерною інтернет-залежністю, від горба на шиї страждають як дорослі, так і діти.

Найчастіше горб на шиї в області шийного хребця з’являється у жінок після 40, будучи наслідком гормонального порушення через менопаузи. Насправді горб на шиї – це дуже серйозна проблема, адже будучи проявом остеохондрозу чи гіпернапряженності шийних м’язів, горб перешкоджає нормальному кровопостачанню головного мозку.

Горб на шиї
Горб на шиї

В результаті виникають часті головні болі, сонливість і запаморочення. Більше того, через нестачу кисню в лицьових м’язах з’являється обвисання шкіри обличчя, друге підборіддя і інші вже естетичні проблеми. І все це пов’язано саме з горбиком на шиї.

Горб на шиї. Як позбутися?

На щастя вихід є. Раз і назавжди забути про горб на шиї допоможе комплекс вправ від фітес-тренера Аніти Луценко, який вона продемонструє в студії шоу Все буде добре. Виконуючи ці відносно прості вправи хоча б 2-3 рази на тиждень, ви позбудетеся від горбика на шиї, а заодно і супутніх проблем.

Check Also

Місячний календар краси на вересень 2018 року

Місячний календар краси на вересень 2018 року

Кожна жінка хоче бути гарною. Тому вона повинна стежити за своїм зовнішнім виглядом, правильно харчуватися …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *