Home / Твоя краса / Тіло / Горб на шиї. Як позбутися?

Горб на шиї. Як позбутися?

Горб на шиї є дуже поширеною проблемою, до якої схильні абсолютно всі. Особливо ця проблема актуальна зараз, адже через сидячий спосіб життя, зумовлений  комп’ютерною інтернет-залежністю, від горба на шиї страждають як дорослі, так і діти.

Найчастіше горб на шиї в області шийного хребця з’являється у жінок після 40, будучи наслідком гормонального порушення через менопаузи. Насправді горб на шиї – це дуже серйозна проблема, адже будучи проявом остеохондрозу чи гіпернапряженності шийних м’язів, горб перешкоджає нормальному кровопостачанню головного мозку.

Горб на шиї
Горб на шиї

В результаті виникають часті головні болі, сонливість і запаморочення. Більше того, через нестачу кисню в лицьових м’язах з’являється обвисання шкіри обличчя, друге підборіддя і інші вже естетичні проблеми. І все це пов’язано саме з горбиком на шиї.

Горб на шиї. Як позбутися?

На щастя вихід є. Раз і назавжди забути про горб на шиї допоможе комплекс вправ від фітес-тренера Аніти Луценко, який вона продемонструє в студії шоу Все буде добре. Виконуючи ці відносно прості вправи хоча б 2-3 рази на тиждень, ви позбудетеся від горбика на шиї, а заодно і супутніх проблем.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *