Home / Активний спосіб життя / Фітнес / Як позбутися живота: ефективні вправи для пресу

Як позбутися живота: ефективні вправи для пресу

Важко відшукати людину, яка б пишалася своїм в’ялим животом або звисаючими над поясом боками. Якщо і вас наздогнали подібні проблеми, рекомендуємо ознайомитися з матеріалом, як позбутися живота вдома, виконуючи вправи для пресу. Перш ніж дізнатись про способи боротьби з жировими відкладеннями, виділимо основні причини появи зайвих сантиметрів і негарних складок. А їх, як не дивно, існує багато.

Неправильне і незбалансоване харчування – перше, що сприяє появі жиру і збільшення ваги. Людям, що прагнуть поліпшити свою фігуру, необхідно обов’язково переглянути свій раціон. Виключенням є тільки особи, що прагнуть набрати вагу.

позбутися животаДеградацію людського тіла також забезпечують постійні перекуси солодощами разом з жирною їжею і недоліком свіжих фруктів і овочів. В організмі людини, яка так харчується, починає накопичуватися жир, який згодом «оформляє собі прописку» в області живота і починає його спотворювати.

Аналогічний ефект забезпечує неправильний спосіб життя, представлений сидячою роботою, лежачим відпочинком і повною відсутністю фізичних навантажень. Природно, в таких умовах людина не може спалювати багато калорій і починає обростати жиром.

Ще одна причина – шкідливі звички. Нікотин, що міститься в димі сигарет, погано позначається на обміні речовин. Що стосується ненормованого вживання алкоголю, воно дозволяє хіба що прикрасити боки великими складками і повністю вбити своє здоров’я.

До речі, до появи жирових відкладень в цих місцях може призвести навіть до дизбалансу гормонів або сильного стресу. І це не дивно, адже спокійне життя в сучасних умовах практично неможливе. Нам з вами вдалося визначити кілька основних причин, що сприяють прояву проблеми, пов’язаної з жировими відкладеннями на тілі.

Як позбутися живота: ефективні вправи для пресу

На нашій планеті проживає безліч жінок, яким не до душі в’ялий живіт разом з обвислими боками. Їм добре відомо, що знайти струнку фігуру реально, проте трудомісткий шлях до заповітної мети змушує їх відмовлятися від існуючих схем. Безсумнівно, схуднути і позбутися живота вкрай проблематично.

Але, якщо ви дійсно мрієте мати плоский животик, рекомендуємо зібрати силу волі в кулак і зайнятися собою. А допоможуть вам позбутися живота дієві вправи для пресу. Насамперед потрібно відмовитися від шкідливих звичок, так як алкоголь разом з сигаретами порушує обмін речовин. Примітно, напоїв, що містять спирт – пиво є шкідливим для живота.

Разом з цим напоєм в організм потрапляє велика кількість жіночих гормонів, що сприяють ожирінню. Надійною підмогою в боротьбі з жировими відкладеннями може стати кефірна, рисова або гречана дієта. Зокрема, за допомогою рису ви зможете вивести з організму токсини і шлаки, а гречка не дозволить вам відчувати голод.

Безсумнівно, можна просто дотримуватися суворої дієти, але без фізичних вправ позбутися живота буде проблематично. До того ж, відсутність навантажень зробить процес дуже тривалим і болісним. Напевно, у вас просто не вистачить терпіння.

Вправи для пресу слід виконувати хоча б через день. При цьому для кожного варіанту слід робити не менше трьох підходів, чергуючи їх з хвилинним відпочинком. До речі, між тренуваннями і трапезами повинен бути інтервал. Радимо їсти за годину до заняття, а після нього почекати з трапезою не менше двох годин.

Перед тренуванням необхідно обов’язково розігрітися. Для цієї мети прекрасно підходить п’ятихвилинна пробіжка. Втім, ви можете протягом такого ж періоду покритити обруч або пострибати на скакалці. Після цього можна виконувати вправи для пресу.

Для першої вправи потрібно зайняти правильне вихідне положення. Для цього необхідно прямо встати, витягнути руки вздовж тулуба і поставити ноги разом. У кожній руці повинна знаходитися гантель. Далі ліву руку потрібно зігнути в лікті і завести за спину, нахилитися вправо і повернутися в початкове положення. Далі вправу потрібно повторити в протилежну сторону. Один підхід повинен складатися з двадцяти повторень.

Друга вправа вимагає такої ж стійки, як і в першому випадку. Винятком є розставлені на ширину плечей ноги. Необхідно робити повороти до упору в різні боки. Число повторень в одному підході також біля двадцяти. Після цього необхідно зайняти лежаче положення на боці і спертися на лікоть

Третя вправа передбачає виконання махів ногою з використанням додаткової ваги. У момент зворотного руху ногу слід затримувати над покриттям підлоги на пару секунд, а далі з даної точки здійснювати черговий мах. Кількість повторів за підхід має бути в межах п’ятнадцяти.

Для четвертої вправи для пресу потрібно стати на коліна і спертися на долоні. Далі потрібно почергово виконувати махи ногами, відводячи голову назад. Спочатку потрібно виконати десять повторень на одну ногу, а далі на другу. Зайнявши стояче положення з ногами на ширині плечей, необхідно виконувати випади ногами вперед разом з присіданнями. При цьому в руках потрібно тримати гантелі.

Після випаду однією ногою потрібно зайняти початкове положення і виконати все з іншого кінцівкою. П’ятнадцяти разів для кожної ноги в одному підході буде достатньо. Ця вправа допоможе вам також підкачати ноги. Надати допомогти, щоб позбутися живота може і обруч. Його потрібно крутити щодня по 45 хв. Деякі моделі обручів укомплектовані масажними кульками.

Якщо ви володієте таким виробом, тривалість тренування можна скоротити вдвічі. До того ж, працюючи з цим спортивним снарядом, ви можете спокійно прослуховувати музику або переглядати улюблену передачу.

Позбутися живота можна і за допомогою фітболу – великого м’яча. Виконуючи вправу з його використанням, ви будете тренувати косі м’язи свого животика і м’язи сідниць. Необхідно сісти на м’яч, випрямити спину, опустити і відвести назад плечі. Далі слід катати м’яч сідницями по підлозі, намагаючись не рухати корпус.

В процесі виконання даних вправ у вас можуть з’явитися розтяжки. Запобігти їх появі можна за допомогою олій. Половину маленької ложечки соняшникової олії слід змішати з п’ятьма крапельками вітаміну «Е», отриману суміш слід з елементами масажу нанести на живіт і почекати, поки вона вбереться. Як ви бачите, вправи для пресу, щоб позбутися живота є простими, але при правильному підході вони можуть забезпечити відмінний результат. Більше того, ви тільки що змогли дізнатися, як захистити себе від розтяжок і зберегти здоров’я.


Check Also

Тай-бо. Мегапопулярні тренування з чудовим результатом

Тай-бо – це фітнес-програма, що набула шаленої популярності в цілому світі, а зараз впевнено завойовує …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *