Home / Твоя краса / Нігті / Як навчитися робити спа-манікюр

Як навчитися робити спа-манікюр

Спа-манікюр в останні роки набув небувалу популярність, і це не дивно. Адже в результаті зроблених процедур шкіра рук набуває не тільки доглянутого вигляду, але і стає дійсно здоровою, тому що саме оздоровлення є основним завданням спа-манікюру.

Особливості спа-манікюру

Косметичні салони, які пропонують своїм клієнтам цю процедуру дуже часто проводять її за власною оригінальною програмою, проте між ними є і, безумовно, загальні моменти. Всі програми включають в себе пілінг, косметичну маску або парафінову ванночку, оздоровчий і косметичний масаж рук, процедури з кутикулою і дизайнерське оформлення нігтів.

Перед спа-манікюром майстер ретельно вивчає стан нігтів і шкіри рук клієнта і залежно від отриманих результатів підбирає індивідуальний вид процедури. Тому важко дати універсальний рецепт, який би міг підійти абсолютно кожній людині. Однак існує певна послідовність дій, яка є спільною для всіх фахівців.

Послідовність дій спа-манікюру:

Насамперед, потрібно видалити старий лак і косметичні засоби.

Далі потрібно зайнятися обробкою нігтів і їх шліфуванням. Методики здійснення цього етапу можуть бути найрізноманітнішими. Однак і тут існує одна спільна деталь – нігті повинні бути абсолютно сухими, так як волога обробка нігтів загрожує їх розшаруванням. Зазвичай для цього використовують неметалеві пилочки, а найзручнішими вважаються гумові або картонні пилочки з абразивним напиленням.

Наступним етапом є процедури, спрямовані на те, щоб пом’якшити шкіру рук і кутикулу. Для цього можуть застосовуватися найрізноманітніші засоби, що входять в асортимент спа-процедури.

Видалення кутикули або її обробка. Сучасні засоби ефективно пом’якшують шкіру кутикули і навіть можуть видаляти її частково без застосування ріжучих інструментів.

Застосування поверхневого пілінгу, за допомогою якого позбавляються від відмерлих лусочок шкіри, що уповільнюють процес обміну речовин і старять її.

Застосування глибокого пілінгу, іноді званого хімічним. На цьому етапі використовують спеціальний препарат, який глибоко зволожує шкіру, піднімає її тонус і сприяє швидкій регенерації пошкоджених ділянок.

Парафінова ванночка – необов’язкова, але вкрай корисний етап, активно відшаровується і видаляє старі клітини шкіри. Ця процедура триває біля півгодини і підсилює дію піллінга.

Лікувальний масаж, що підсилює кровообіг і зміцнює здоров’я рук.

Як робиться спа-манікюр дивіться на відео:


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *