Головна » Твоя краса » Нігті » Як красиво нафарбувати дуже короткі нігті

Як красиво нафарбувати дуже короткі нігті

Хто з жінок не мріє про довгі нігті і витончений манікюр. Звичайно, якщо нігті у вас довгі, то проблем з тим, як їх нафарбувати, зазвичай не виникає. А от як нафарбувати короткі нігті? Не переживайте – акуратно зроблений манікюр і правильний підбір лаку допоможуть вам і в цьому випадку.

Професійний манікюр

Звичайно, перш за все, манікюр повинен бути дуже добре зроблений, найкраще – професійно, в салоні. В іншому випадку, навіть найкрасивіший лак виглядати добре не буде. Однак манікюр можна зробити і в домашніх умовах, акуратно підпиляти нігті, видалити кутикулу за допомогою ножиць або необрізним способом, відшліфувати нігтьову пластинку, якщо це необхідно.

Як красиво нафарбувати короткі нігті: рекомендації

Визначте концепцію вашого манікюру. Потрібно сказати, що на коротких і помірно довгих нігтях краще всього виглядають лаки насичених, яскравих або темних відтінків. Лак може бути яскраво-червоним, синім, зеленим і навіть екстремально чорним – все це чудово підходить для коротких нігтів. Однак,  все це прекрасно виглядає тільки при наявності добре попередньо оброблених нігтів.

Тому, якщо ви не зовсім впевнені в якості свого манікюру, спробуйте накласти лак трохи більш спокійного тону – наприклад, натурального, бежевого або кремового. Лак варто підбирати так, щоб він підходив до відтінку шкіри. Тому, якщо ви не зовсім впевнені у своєму виборі, накрасьте спочатку тільки один ніготь і оцініть отриманий результат.

На коротких нігтях чудово виглядає, так званий, комбінований спосіб манікюру. Можна скомбінувати декілька відтінків на одному нігті. А можна контрастний лак накласти лише на один палець – в будь-якому випадку, це буде виглядати оригінально. Добре будуть виглядати поєднання, здавалося б, парадоксальних кольорів – наприклад сірого, синього і коричневого.

Після того, як ви визначилися із загальною тенденцією, починайте фарбувати нігті. Подбайте про те, щоб освітлення було достатньо хорошим, для того, щоб ви могли вчасно помітити виникаючі похибки в процесі нанесення лаку.

Після того, як ви нанесли первісний шар і просушили його, нанесіть другий, маскуйте ті просвіти, які могли утворитися в процесі нанесення першого шару. Найголовніше, щоб кожен шар ретельно просушується перед нанесенням наступного, інакше, непросохлий лак може покритися борозенками від кисті.

Приклад манікюру показаний на відео:

Check Also

Місячний календар манікюра на липень 2018 року

Місячний календар манікюра на липень 2018 року

Як добре відомо майбутнім місяцем липнем, як втім всіх поточних 2018 року, буде правити відповідальна …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *