Home / Твоя краса / Нігті / Як красиво нафарбувати дуже короткі нігті

Як красиво нафарбувати дуже короткі нігті

Хто з жінок не мріє про довгі нігті і витончений манікюр. Звичайно, якщо нігті у вас довгі, то проблем з тим, як їх нафарбувати, зазвичай не виникає. А от як нафарбувати короткі нігті? Не переживайте – акуратно зроблений манікюр і правильний підбір лаку допоможуть вам і в цьому випадку.

Професійний манікюр

Звичайно, перш за все, манікюр повинен бути дуже добре зроблений, найкраще – професійно, в салоні. В іншому випадку, навіть найкрасивіший лак виглядати добре не буде. Однак манікюр можна зробити і в домашніх умовах, акуратно підпиляти нігті, видалити кутикулу за допомогою ножиць або необрізним способом, відшліфувати нігтьову пластинку, якщо це необхідно.

Як красиво нафарбувати короткі нігті: рекомендації

Визначте концепцію вашого манікюру. Потрібно сказати, що на коротких і помірно довгих нігтях краще всього виглядають лаки насичених, яскравих або темних відтінків. Лак може бути яскраво-червоним, синім, зеленим і навіть екстремально чорним – все це чудово підходить для коротких нігтів. Однак,  все це прекрасно виглядає тільки при наявності добре попередньо оброблених нігтів.

Тому, якщо ви не зовсім впевнені в якості свого манікюру, спробуйте накласти лак трохи більш спокійного тону – наприклад, натурального, бежевого або кремового. Лак варто підбирати так, щоб він підходив до відтінку шкіри. Тому, якщо ви не зовсім впевнені у своєму виборі, накрасьте спочатку тільки один ніготь і оцініть отриманий результат.

На коротких нігтях чудово виглядає, так званий, комбінований спосіб манікюру. Можна скомбінувати декілька відтінків на одному нігті. А можна контрастний лак накласти лише на один палець – в будь-якому випадку, це буде виглядати оригінально. Добре будуть виглядати поєднання, здавалося б, парадоксальних кольорів – наприклад сірого, синього і коричневого.

Після того, як ви визначилися із загальною тенденцією, починайте фарбувати нігті. Подбайте про те, щоб освітлення було достатньо хорошим, для того, щоб ви могли вчасно помітити виникаючі похибки в процесі нанесення лаку.

Після того, як ви нанесли первісний шар і просушили його, нанесіть другий, маскуйте ті просвіти, які могли утворитися в процесі нанесення першого шару. Найголовніше, щоб кожен шар ретельно просушується перед нанесенням наступного, інакше, непросохлий лак може покритися борозенками від кисті.

Приклад манікюру показаний на відео:


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *