Home / Твоя краса / Тіло / Видалення волосся дурманом

Видалення волосся дурманом

Багато жінок погодяться, що видалення волосся не найприємніша справа, яка завжди забирає багато нервів і часу. Але не варто засмучуватися, є відмінний спосіб, який допоможе забути про щотижневе, а в гіршому випадки, і щоденне видалення непотрібного волосся на тілі. Це чудодійний засіб – видалення волосся дурманом.

Видалення волосся: чому ефективний дурман?

Дурман являє собою отруйну рослину, яка містить в собі велику концентрацію алкалоїдів. Саме завдяки алкалоїдам, волосяна цибулина у багато разів уповільнює свою активність. Таким чином, знижується ріст волосяного покриву.

Для повного видалення волосся дурманом, чудо-траву потрібно застосовувати протягом одного року. Волосся поступово ставатимуть набагато тонше, їх структура почне руйнуватися, і після закінчення приблизно року, волосся припинять своє зростання назавжди. Так-так, назавждиА !!! Саме один рік є безпечним для використання дурману. Більш тривалий термін, може згубно вплинути на здоров’я людини. Пам’ятайте, що дурман є отруйною рослиною, і в першу чергу його застосування повинно бути безпечним для здоров’я.

Як приготувати настоянку дурману для видалення волосся?

Для видалення волосся дурманом використовують простий рецепт настоянки, яку легко приготувати в домашніх умовах. Для початку потрібно перемолоти насіння дурману. Далі, взяти пів склянки перемеленого насіння і з’єднати з однією склянкою спирту. Отриману настоянку слід щільно закрити в скляній посудині, і дати настоюватися 21 день.

Якщо ж у вас немає можливості приготувати настоянку дурману самостійно, то ви зможете з легкістю її купити в готовому вигляді.

Видалення волосся дурманом: правила застосування.

Настоянку дурману наносять після того, як самостійно виконано видалення волосся (найзручнішим для вас способом). Таким чином, максимально наближають вплив настойки дурману до волосяної цибулини. Один раз в день змазують настоянкою шкіру, на якій необхідно видалити волосся. Чи не змивають близько години. По закінченню часу шкіру промивають теплою водою. Такі процедури повторюють щодня 2-3 місяці, потім роблять 1 місяць перерви, і знову повторюють курс.

Видалення волосся дурманом є ефективним засобом, адже результат не змусить вас чекати, всього через місяць волосся стане тонше і значно сповільнять своє зростання.

Видалення волосся дурманом: протипоказання.

Видалення волосся дурманом має свої протипоказання. Не варто використовувати настоянку:  при вагітності ; у період годування грудьми; при вираженій алергії; особам, які не досягли 20 річного віку; при нервових розладах; при гострих захворюваннях нирок; хворим на цукровий діабет; при гнійних висипаннях;  при дерматиті

Використання настоянки дурману в даних випадках і при зазначених захворюваннях заборонено. Не варто ризикувати, перш за все, подбайте про здоров’я. Щоб не заподіяти собі більше шкоди, ніж користі.

Видалення волосся дурманом допоможе назавжди позбутися від непотрібного волосся на тілі. Всього через один рік ви забудете про салонну болючу епіляцію або епіляцію в домашніх умовах. Ви будете насолоджуватися своїм гладким тілом. Це саме те, що вам потрібно, ви ніколи не пошкодуєте про обраний спосіб. Чудо-настойка перетворить ваші бажання в реальність.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *