Home / Активний спосіб життя / Фітнес / Вправи для позбавлення жиру на животі вдома

Вправи для позбавлення жиру на животі вдома

Проблема надлишкової ваги сьогодні вважається дуже поширеною серед багатьох людей. Однак саме жінки переживають через неї найбільше: вони сидять на дієтах, виконують різноманітні вправи для позбавлення жиру на животі або приймають ліки. Всьому причиною є сучасний спосіб життя, адже навколо стільки смачної, але такої калорійної їжі, а весь рух обмежується дорогою на роботу і назад додому. Давайте розглянемо, як можна позбутися надлишкової ваги за допомогою нескладних фізичних вправ.

Особливості виконання вправи для позбавлення жиру на животі

Вправи для спалювання жиру на животі вдомаЯкщо немає часу на відвідування спортзалу, можна займатися фітнесом вдома. Подібні заняття дозволяють зберегти хорошу форму, а також приносять величезну користь здоров’ю.

Домашні заняття мають безліч переваг. Наприклад, одні жінки соромляться своїх форм і просто бояться ходити в тренажерний зал чи фітнес-клуб. У інших просто не вистачає часу між роботою і домашніми справами.

Головне, мати достатню мотивацію, адже домашні вправи для позбавлення жиру на животі програють тренажерним залам тільки в цьому. Однак якщо людина дійсно бажає отримати хороший результат, вона обов’язково переможе свою лінь. Дуже часто підтримка близьких людей є кращою мотивацією.

Жінки мають певні особливості накопичення жиру. Він збирається в районі живота, а також стегон. Через велику кількість підшкірного жиру живіт, як правило, стає трохи пухким, відповідно, це знижує жіночу самооцінку. Саме тому, щоб мати плоский живіт, потрібно починати виконувати вправи для позбавлення жиру на животі   вдома, при появі перших складочок.

Ефективні вправи для позбавлення жиру на животі

Для того щоб жирова тканина перестала накопичуватися, необхідно щодня споживати мінімум калорій і затрачати при цьому максимум енергії. Для цього доведеться виконувати спеціальні вправи, адже багато жінок цілими днями просиджують на роботі, практично не змінюючи положення.

Перш за все, потрібно почати гуляти під час перерв. Тільки це має бути справжня прогулянка, як мінімум 10 хв. постійної ходьби, тому недостатньо просто вийти на вулицю, а потім назад повернутися в офіс. Як можна більше ходіть по сходах і повертайтеся додому пішки, не бійтеся збільшувати при цьому навантаження і дистанції.

Подібні заходи не допоможуть скинути багато надлишкової ваги, проте з їх допомогою на животі перестане накопичуватися жир.

Вправи для позбавлення жиру на животі

Перед тим як виконувати вправи для позбавлення жиру на животі, потрібно його помасажувати, підготувати м’язи, а також поліпшити кровообіг. Необхідно трохи погладити область живота за годинниковою стрілкою, збільшуючи тиск. Тільки коли м’язи розігріються, можна починати виконувати вправи.

Існує безліч різних вправ, і головним під час їх виконання є регулярність, адже організм зобов’язаний звикнути до всіх навантажень. Легкі систематичні тренування володіють великим ефектом.

Спробуйте виконати ці ефективні вправи для позбавлення жиру на животі, тільки робіть їх по черзі.

Вправи для позбавлення жиру на животі: вправа №1

Спочатку потрібно лягти спиною на підлогу (бажано підстелити що-небудь м’яке), потім випрямити руки вздовж свого корпусу.

Витягніть ноги і почніть не поспішаючи піднімати їх під кутом в 30-40 градусів. Постарайтеся утримати їх в подібному становищі максимально довго. Якщо вийде, потримайте ноги в повітрі 15 секунд, далі повільно опустіть їх і повторюйте цю вправу, поки не відчуєте втому. Потрібно зробити вправу як мінімум 10-12 разів, намагаючись витримати по 20 секунд. Можна періодично відпочивати, однак не більше хвилини.

Вправи для спалювання жиру на животі вдома 1

Вправи для позбавлення жиру на животі: вправа №2

Сидіть в положенні лежачи на спині. Почніть піднімати корпус, при цьому залишаючи ноги на підлозі (їх можна зігнути в колінах).

Піднімаючи корпус, руки потрібно тримати за головою. Підніматися слід на декілька секунд, як в попередній вправі.

Вправи для спалювання жиру на животі вдома 2

Виконуючи цю вправу, потрібно обов’язково тримати спину прямо, зафіксувавши ноги спеціальними навантажувачами.

Вправи для позбавлення жиру на животі: вправа №3

Для виконання цієї вправи для позбавлення жиру на животі потрібно добре підготуватися, адже доведеться одночасно піднімати і ноги, і корпус. Це непросто, оскільки потрібно утримувати рівновагу, при цьому напружуючи все тіло.

Підніміть корпус і ноги під кутом в 20 градусів і залишіться в такому положенні на 10 секунд. Потрібно зробити мінімум 5 повторів.

Вправи для позбавлення жиру на животі: що можна робити для спалювання жиру крім вправ?

Щоб отримати помітний ефект, мало робити прості вправи від жиру, хоча на животі жирові накопичення прибрати набагато легше, ніж з стегон або рук. Бажано доповнити їх правильним харчуванням, бігом або хоча б прогулянками. Постарайтеся їсти якомога більше жироспалюючих продуктів, навчіться готувати низькокалорійні страви. Багато сучасних інструкторів радять додатково займатися аутотренінгом.

Не переживайте, якщо на наступний день цифра на вагах не зміниться. Все прийде з часом. Перш за все, худне обличчя, після нього груди і тільки потім живіт зі стегнами. Крім того, м’язи важать набагато більше, ніж жир, тому перший час при інтенсивних тренуваннях вага часто злегка збільшується. Головне – вірити у власні сили і продовжувати тренуватися.


Check Also

Тай-бо. Мегапопулярні тренування з чудовим результатом

Тай-бо – це фітнес-програма, що набула шаленої популярності в цілому світі, а зараз впевнено завойовує …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *