Home / Дозвілля / Ворожіння на хлопця. Корисна підбірка

Ворожіння на хлопця. Корисна підбірка

Хочете дізнатися справжні почуття коханої людини до себе? Заглянути в майбутнє вашої пари або загадати нареченого? За допомогою простих ворожінь можна зробити всі ці речі і навіть більш того. Перед вами кілька перевірених часом і досвідом поколінь способів ворожіння на хлопця, на кохання, які обов’язково потрібно спробувати вдома. Хоча б заради забави.

Ворожіння на хлопця на папері

У всі часи дівчат хвилювали питання: як знайти свою любов, хто стане улюбленим навік, з ким доведеться зв’язати свою долю? Для цього дівчата збиралися ввечері і здійснювали ворожіння на кохання хлопця, або свого судженого-рядженого

Але ворожили не тільки в минулі часи. У наш час дівчат теж цікавить їх майбутнє, особливо, якщо це стосується любові.

Однак якщо раніше способи ворожіння передавалися від мам до дочок, від бабусь до онучок, то зараз це нечасте явище. У наш час високих технологій про ворожіння можна дізнатися з інтернету, спеціальної літератури, різних інших джерел.

Але для того, щоб ворожити, краще знати необхідні умови і дотримуватися їх, тоді ворожіння можна максимально наблизити до правдивого.

По-перше, найвдаліший період для ворожіння вважається ніч з 6 на 7 січня, тобто Святвечір, або ще Святки, в дні з 6 по 19 січня. У цей період з давніх пір незаміжні дівчата ворожили на своїх суджених.

Для здійснення ворожіння часто використовувалися різні предмети, такі як: дзеркало, віск свічки, обручку заміжньої подруги, карти, звичайний папір і ще багато іншого.

Також всі дівчата звертали увагу на надіслані їм різні знаки. І завжди з особливим трепетом і серйозністю ставилися до своїх снів, різноманітних контурів  і форм, кількості парних і непарних чисел або речей, навіть до поведінки домашніх тварин.

Серед численної кількості ворожінь на хлопця і на любов, можна виділити кілька найбільш прості і відомі.

Один з найпопулярніших і використовуваних видів ворожінь це ворожіння на хлопця  на папері. Цей спосіб можна застосовувати де завгодно, використовуючи тільки папір і ручку.

Ворожіння для дівчат бувають найрізноманітніші і, на перший погляд, дивні. Вони можуть дати відповідь на ваші питання і переживання: подобаєтеся ви хлопцю?, чи подзвонить він вам?, чи кохає  він вас?, хто за вами нудьгує?, і так далі.

Причому не можна ворожити часто, задавати одні і ті ж питання, ставитися до ворожіння несерйозно, просто як до пустощів.

Приклад ворожіння якщо у вас є якісь надії на певний день.

Для цього необхідно написати своє ім’я, дату, яка вас цікавить, і якийсь час. Все це необхідно написати в один рядок. Далі, якщо деякі букви повторюються, то їх треба записати в стовпчик перед першою такою буквою. Далі в кожному такому стовпці викресліть по 2 букви, якщо незакреслених букв залишилося 10 і більше, то їх потрібно звести до елементарного. наприклад: 34 це 3 + 4 = 7.

Значення:

0- нічого особливого не станеться

1- буде радісний настрій

2 – будете засмучені

3- чекайте подорож або поїздку кудись

4 – чекайте звіски від свого хлопця

5- можливо хтось зверне на вас увагу

6 – вас чекає приємна зустріч

7- будете сумувати й тужити.

8- у вас трапиться романтична зустріч або велика любов

9- швидше за все очікуйте зради.

Другий спосіб – це класичне ворожіння на хлопця  на папері. Знадобиться: аркуш паперу, свічка, ручка, блюдечко і світла вертикальна гладка поверхня (підійде стіна).

Коли почнеться захід, можна приступати до справи. Необхідно зрозуміти, яке питання вас хвилює найбільше, записати його на папері, листок зім’яти і кинути у вогонь. Далі потрібно покласти блюдечко з попелом між стіною і свічкою, а по тіні яка з’явиться на стіні судити про результат.

Найбільш часто виходять такі фігури: квітка – флірт, побачення, можливе швидке весілля, смуги – незабаром може статися подорож, хрест – хвороби, біди і неприємності. ви можете не відразу зрозуміти малюнок, в таких випадках необхідно обережно, з різних ракурсів розгледіти малюнок, поки ви не побачите чіткий малюнок. Правильно розтлумачити малюнок – теж не зовсім просто, вірніше це проблема, яка часто виникає, але які б фігури ви не побачили б, всі вони будуть близькі за значенням.

Третій спосіб – ворожіння на хлопця на папері, здобув назву “Чи”. Його суть в тому, щоб написати хвилююче вас питання з надбавкою чи. Наприклад: Чи любить, чи подзвонить, чи зустрінемося і т.д. Далі потрібно підрахувати всі букви в кожному слові і написати отримані цифри під словами. Якщо число дорівнює десяти або більше, то його треба звести до однозначного, наприклад: 23 = 2 + 3 = 5. Далі треба порахувати суми всіх сусідніх цифр і записати результат під парою, потім те ж саме зробити з цими цифрами і так далі, поки не вийде однозначне число, яке і буде відповіддю на ваше запитання.

Розшифровка отриманих чисел така:

1 – правильну відповідь підкаже інтуїція

2 – так

3 – ні

4 – так

5 –  швидше за все

6 – виникатимуть перешкоди

7 – швидше за все ні

8 – так, але не зараз

9 – не зараз

Ще одне ворожіння на хлопця  на папері – це ворожіння “так” – “ні”. Потрібно в думках сконцентруватися на своєму питанні і накреслити на папірців паралельні смуги, їх можна написати будь-яку кількість. Після цього кожні пари потрібно перекреслити по горизонталі так, щоб вийшло щось на подобу літери Н. Якщо в результаті у вас вийшли букви Н, і не залишилося вертикальної смужки, то ваше бажання збудеться. Наприклад: ННННННННН. Якщо у вас залишиться хоча б одна вертикальна лінія, то не збудеться. Наприклад: HHHHHHHI.

Ще один спосіб: ворожіння на хлопця  на папері, це ворожіння на сумісність. Цей спосіб дасть можливість дівчині побачити, які у неї шанси бути з якимось молодим хлопцем. Для цього необхідна ручка, папір, прізвище, ім’я та по батькові хлопця. Свої прізвище ім’я та по батькові потрібно записати в один рядок, в той же час кожну повторювану букву записувати під такою ж.

Після цього так само вчинити і з ім’ям, прізвищем та по батькові хлопця. Далі підрахуйте кількість повторюваних букв і запишіть під стовпцем, якщо кількість парне, то 1, якщо непарна, то 0. Далі підсумовуємо попарно ці числа і їх суму записуємо під кожною парою, якщо залишилася в ряду якась зайва цифра – її потрібно теж зносити в нижній ряд. Після цього підсумовуємо вже пари по 3 цифри, потім результат – парами по 2, і так далі, поки не вийде одна цифра. Якщо вийшло число більше 10, то його потрібно перетворити в однозначне наступним способом: 34 = 3 + 4 = 7. Число, яке виникло в кінці і буде вашою сумісністю за десятибальною системою.

Ворожіння на любов хлопця на дзеркалі

Ворожіння проводиться в абсолютній темряві. Потрібно взяти два однакових дзеркала. У одного дзеркала по його краях поставити в чарочки дві запалені свічки так, щоб вийшов своєрідний коридор між свічками, провідний в дзеркало. Взяти друге дзеркало і тримати таким чином, щоб бачити відображення першого дзеркала і свічок. При цьому примовляти: «Суджений, ряджений, прийди до мене, повечеряй». Через деякий час можна буде в дзеркалі побачити свого майбутнього хлопця.

Ворожіння на любов хлопця по книгам, радіо чи телевізорі

Це можна віднести до самого сучасного типу ворожінь. Задайте питання, що цікавить, що стосується майбутнього хлопця або любові. Увімкніть радіо, телевізор або відкрийте книгу. Перше, що було почуто або побачено в книзі і буде відповіддю на питання.

Звичайно, ворожіння на хлопця  не варто сприймати надто буквально. Не потрібно спеціально шукати хлопця саме з тим ім’ям, яке вам випало. Нехай результат ворожіння не стане сенсом життя. Але, якщо ворожіння збудеться, це буде дуже цікаво.

Ворожіння на хлопця за допомогою карт. Що потрібно для ворожіння на хлопця

Відносини між хлопцем і дівчиною є досить складним і загадковим процесом. Протягом тривалого часу психологи намагалися вставити в якісь рамки таку взаємодію представників протилежних статей. Але, на жаль, не все можна пояснити і передбачити. І хід розвитку подій у відносинах тут не виняток. Але, що ж робити. Як дізнатися, що відчуває до вас хлопець і що чекає вас в майбутньому.

Дізнатися цю інформацію можна кількома шляхами. Звичайно, найпростішим варіантом є відверта розмова зі своєю половинкою. Але, немає гарантій, що хтось не збреше. Слова можуть красиво звучать, але не завжди в них є сенс. Тому якщо ви хочете напевно дізнатися про почуття свого молодого чоловіка, то краще поворожити. Оптимальним варіантом тут стане ворожіння на картах. Найчастіше з таким питанням звертаються до ворожок або «бабок». Але, виконати цю процедуру можна і власними руками. Головне знати основні принципи ворожіння на картах.

З давніх-давен вважалося, що карти наділені магічною шар, яка дозволяє заглянути в минуле і передбачити майбутнє. Але, тільки в руках справжнього майстра вони володіють певною силою. Сьогодні карти можуть використовуватися для різних цілей. При цьому для ворожіння можуть використовуватися як відомі карти «Таро», так і звичайна колода гральних карт.

Відома величезна кількість розкладів на гральних і звичайних картах, за допомогою яких можна отримати повно цінної інформації про хлопця, який вас цікавить. За допомогою ворожіння ви визначитеся, чи варто починати відносини з конкретною людиною, чи є ваші почуття взаємними, а також які перешкоди доведеться подолати на своєму шляху до щастя.

Важливо: потрібно щоб ваша колода була строго індивідуальною. Можна на прохання зробити розклад своїм подружкам або знайомим, але не допускайте, щоб вони торкалися до ваших карт.

Для того щоб поворожити на хлопця, необхідно взяти звичайні карти. При цьому варто враховувати, що для ворожіння використовуються тільки карти, вище шістки. А це означає, що потрібно взяти колоду і вибрати з них всі шістки.

Ворожіння є досить складним процесом. Тут потрібно не тільки підготувати карти, але і виконати інші деякі дії. Так, щоб ворожіння було ефективним, необхідно представити хлопця, на якого ви ворожите. Цьому етапу підготовки потрібно приділити особливу увагу. Тут не варто поспішати. Чим більше деталей ви згадаєте про людину, тим більше шансів провести правильне і точне ворожіння.

Коли ви будете готові, необхідно дістати з колоди бубнового короля і даму, які відповідно будуть символізувати вас і вашу половинку. Ці карти на деякий час відкладаються в сторону. Після цього колода карт ретельно перемішується і з неї дістається 11 карт, які в подальшому і будуть брати участь у ворожінні. Решту карт можна відкласти в сторону, щоб вони не відволікали увагу.

До обраних карток потрібно додати раніше відкладеного короля і даму. Отже, у вас вийшло 13 карт. Їх потрібно взяти і ретельно перемішати. Після цього приступаємо до відкриття карт. Одну за одною дістаємо карти і розкладаємо по порядку зліва на право.

Карти повинні бути відкритими, тобто лежати картинками вгору. Таким чином, проводиться ворожіння на хлопця з 13 карт. Досвідчені ворожки не рекомендують робити такий розклад кілька разів поспіль, так як в цьому немає сенсу. Найправдивішим вважається перший результат, решта ж вважається більше грою, ніж ворожінням.

Ворожіння на хлопця. У кожному правилі є виключення

Звичайно, при необхідності може бути проведено друге ворожіння. Виділяють ряд випадків, при яких ворожіння може бути проведено повторно. Так, наприклад, якщо ви хочете дізнатися якусь дрібницю або отримати відповідь на конкретне запитання, то можна провести повторний розклад. При цьому необхідно скористатися іншим розкладом, так як повторення того самого методу не дасть результату.

Розклад є тільки початком ворожіння. З викладених карт можна почерпнути якусь інформацію, а то й знати їх конкретне значення. Тому, щоб отримати відповіді на свої питання, необхідно дізнатися, що означає та чи інша карта в розкладі.

Значення карт у розкладі

При проведенні розкладу особливої уваги варто приділити взаєморозміщенню бубнового короля і дами. Якщо король і дама лежать поруч, то, швидше за все, найближчим часом у вас почнуться серйозні стосунки з молодим чоловіком, на якого проводилося ворожіння. Якщо ж між королем і дамою лежать кілька карт, то не варто відразу засмучуватися. В даному випадку варто розглянути значення проміжних карт. Якщо між домінуючими картами будуть лежати карти з поганим значенням, то це буде свідчити про те, що ваші відносини не мають світлого майбутнього. Швидше за все, вашим відносинам буде щось перешкоджати.

При тлумаченні розкладу особливої уваги варто приділити червовим картами. Якщо після короля йде п’ять карт цієї масті, то це означає, що ви можете мати спільне майбутнє з молодою людиною. Наявність пікової сімки або бубнової дев’ятки свідчить про те, що для того щоб зав’язати серйозні стосунки, вам потрібно витратити досить багато часу. Вироком для відносин є наявність пікового короля в розкладі. Якщо така карта випала вже на початку, то можете не продовжувати ворожіння, так як в цьому вже немає сенсу.

Важливим є і наявність однозначних карт. Так, наприклад, якщо вам випало три тузи, то це буде свідчити про те, що ваш союз може відбутися в самий найближчий час, і він буде дуже успішним. Якщо ж між бубновим королем і дамою буде лежати дама іншої масті, то готуйтеся до того, що між вами стане якась жінка. Вона може стати перешкодою для ваших відносин.

Звичайно, не варто повністю сподіватися на ворожіння, особливо якщо ви здійснюєте його своїми руками. Справа в тому, що тільки досвідчені ворожки можуть точно визначити ваше майбутнє за допомогою карт. Часто буває таке, що розклад показав одне, а насправді все склалося інакше. Так, наприклад, ви можете зробити розклад, який покаже, що у вас немає спільного майбутнього з конкретною людиною, а в реальності ви створюєте прекрасну і міцну сім’ю.

Ворожіння на хлопця за допомогою повної колоди

Для ворожіння на хлопця  можна використовувати також колоду з 36 карт. Для цього вам потрібно буде гарненько перемішати колоду, після чого правою рукою відсунути частину колоди. Після цього по одній карті потрібно розкласти колоду на кілька купок. Кількість купок залежить від того, скільки букв в імені вашого коханого. Після цього береться остання купка і розкладається. При цьому перша карта останньої купки лягає наверх передостанньої купки.

Таку процедуру потрібно проводити до тих пір, поки не залишиться дві купки. Після цього карти розкладаються на 4 шпальти горілиць. Саме за цими стовпчиками буде визначатися ваше спільне майбутнє з хлопцем. Якщо в сусідніх стовпчиках буде стояти дві шістки, то це буде означати те, що людина хоче підійти до вас, але щось йому заважає.

Кохання молодої людини до вас позначать дві поруч лежачих вісімки. Наявність дев’яток і десяток вказує на те, що у вас немає спільного майбутнього з людиною. Якщо дев’ятки говорять про відсутність інтересу, то десятки позначають наявність іншої дівчини, яку хлопець дуже любить. Наявність в розкладі двох дам говорить про те, що людина відчуває до вас тільки фізичний потяг.

При ворожінні варто врахувати, що чим більше карт однієї масті лежать в розкладі, тим більше почуттів відчуває до вас молода людина. І тут не важливо, яким чином проводиться ворожіння, будь то 11 карт або вся колода.

Ворожіння на 4-х королів

Загадайте молоду людину або чоловіка, який вас цікавить на одного з королів:

Якщо він зовсім юний – виберіть карту бубнової масті,

Для людини у віці, що займає солідну посаду, береться карта трефовий король;

Невільний чоловік відповідає карті червового короля;

Якщо хлопець для вас є персоною-інкогніто або він зустрічається з іншою дівчиною – загадайте його під картою пікового короля.

Після цього гарненько перетасуйте колоду, лівою рукою зніміть карти строго в напрямку до себе. При цьому важливо максимально зосередитися на думках про свого коханого.

Тепер починайте неспішно розкладати карти і примовляти:

«Скажи мені милий: Кохаєш мене? Я тебе кохаю, всім своїм серцем, всією своєю душею, знайдуться кращі ніж ти»

Таким чином, на кожен склад викладайте по одній карті:

«Кохаєш мене» – викладаєте 1-ю карту

«Я тебе кохаю» – викладаєте 2-ю карту

«Всім своїм серцем» – викладаєте 3-ю карту

«Усім своїм душею» – викладаєте 4-ю карту

«Знайдуться кращі ніж ти» – викладаєте 5-ю карту

За допомогою ворожіння ви визначитеся, чи варто починати відносини з конкретною людиною.

Тлумачення:

Ставлення молодої людини до Вас характеризує фраза на якій зупинився рахунок, тобто на який випав задуманий Вами Король;

У тому випадку, якщо обрана Вами карта не покинула колоду після першого прочитання, потрібно продовжити робити розклад, поки він не з’явиться;

Якщо карта задуманого хлопця випадає в перше коло, молода людина щиро любить Вас;

Коли задумана карта випадає на другому або третьому, колі у молодої людини, про яку ви запитуєте, поки немає особливо полум’яних почуттів по відношенню до вас.

Якщо Ваш обранець показується після четвертого і більше кола, в такій ситуації очевидно, що Ви кохаєте свого обранця набагато більше, ніж він вас.

Порада: незалежно від того який із способів ворожіння Ви обрали, здійснювати всі маніпуляції з картами потрібно в спокійному, умиротвореному стані, перебуваючи в повній самоті. В іншому випадку ризикуєте отримати інформацію, яка не відповідає дійсності.

Спосіб ворожіння на ім’я молодої людини

Найголовніша умова даного методу – Вам потрібно знати повне ім’я свого обранця, а також постійно думати про нього в процесі ворожіння, детально візуалізувати його зовнішній вигляд.

Ворожіння на ім’я хлопця відбувається наступним чином:

Вам потрібно перетасувати стандартну колоду (стандартну, значить звичайну гральну що складається з 36 карт);

Потім потрібно розкласти її на таку кількість частин, скільки букв містить повне ім’я вашого коханого, карти слід розкладати сорочкою вгору;

Після того, як Ви розкладете всю колоду, починаєте відкривати по одному ряду карт починаючи з нижнього;

Ваша мета знайти в одному ряду дві (або чотири) однакових карти;

Якщо в ряду однакових карт не знайдено, відкриваєте наступний;

Якщо ви перебрали всі ряди і однакових карт не знайшли, акуратно зберіть їх, стежачи за тим, щоб вони не змішалися і знову розкладіть вгору сорочкою, але тепер уже використовуйте зменшувальну версію імені молодої людини або його прізвисько.

Схема розкладу карт при ворожінні на ім’я хлопця

І наостанок зверніться до тлумачення значень, карт при ворожінні на ім’я хлопця:

2 шістки – позначають шлюбний союз, 4 шістки – кажуть про небачену вірність;

2 сімки – у вас має бути зустріч з задуманою людиною, 4 сімки – чекайте романтичного побачення;

2 вісімки – готуйтеся до розмови, 4 вісімки – остерігайтеся сварки;

2 дев’ятки – віщують кохання, 4 дев’ятки – переживете неймовірну любов;

2 десятки – кажуть про інтерес, 4 десятки – свідчать про розрахунок з боку молодої людини;

2 валета – вас чекають клопоти, 4 валета – сильна метушня;

2 жінки – свідчать про надію, 4 дами – вказують на плітки;

2 короля – віщують міцну дружбу, 4 короля – позначають родинні стосунки;

2 туза – вказують на можливу інтимну близькість, 4 туза – кажуть про бурхливу пристрасть.

Як дізнатися ставлення вашого обранця до вас за допомогою карт?

Провести ворожіння на ставлення хлопця можна так. Знайдіть карту, яка буде уособлювати молоду людину (як правило, це король або валет червоної масті). Покладіть її в центр, ретельно перетасуйте колоду і розкладіть карти таким чином: першу – справа, другу знизу, третю зліва, четверту зверху, п’яту, шосту, сьому та восьму – по кутах.

Тепер приступайте до інтерпретації отриманих значень. У цьому способі ворожіння масті карт істотної ролі не грають, важливо тільки їхній номінал.

Тлумачення отриманого розкладу:

Шістка – вказує на тривалу подорож і розлуку через нього;

Сімка – віщує вам швидке побачення;

Вісімка – свідчить про неприємну розмову, яка може привести до розриву;

Дев’ятка – подарує вам взаємну любов і навіть заміжжя;

Десятка – інтерес молодої людини до вас виключно дружній;

Валет – вказує на суєту і зайве занепокоєння;

Дама – придивіться, можливо, в оточенні хлопця з’явилася ваша суперниця, карта вказує на зраду;

Король – Вам допоможе вірний друг;

Туз – Ваші почуття повністю взаємні.

Слід обов’язково пам’ятати, що ворожіння потрібно проводити тільки після заходу сонця, а краще вночі. Попередньо варто морально і психологічно налаштуватися, і не думати про погане, а вірити в хороше, вирішити, які питання цікавлять, поставити цілі ворожіння, і не боятися нічого, розслабитися, бути впевненою.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *