Home / Дозвілля / Ворожіння на Новий рік. Підбірка

Ворожіння на Новий рік. Підбірка

З давніх-давен ворожити починають з  25 грудня і за всі дні, поки тривають Святки – до 17  січня. В  цей час ворожіннячко  дасть достовірненький результатик і відкриє, що слід очікувати від майбутненького. По неділях і понеділочках ворожіннячко вводить людей в оману. Ці дні найкраще оминути. Нічка 31 грудня наповнена особливенькою енергетикою очікування дива. Безсумнівно, в цю нічку можна з величезною вірогідністю дізнатися, що збудеться в новенькому рочці. Ворожіння на Новий рік  внесуть в свято пожвавлення і різноманітність. Тільки потрібно підготувати все заздалегідь.

Ворожіння на Новий рік – на любов

Використовуючи ці види ворожіннячок, ми хочемо дізнатися, чи з’явиться найближченьким часом суджений, як складуться відносини з ним і чи чекає продовження.

На волоссячку. Перед сном беремо чистенький гребінчик. Повільно причісуємо волоссячко, примовляючи: «Суджений-ряджений, прийди до мене вбраний». Коли закінчите зачісуватися, гребінчик кладете під подушечку і лягаєте спати. Вночі повинен наснитися той, хто стане вашою доленькою. Роблячи це ворожіннячко, зосередьтеся на процесі і повірте, що бажана людина обов’язковенько присниться.

На цибульці.Це ворожіння починається в нічку перед Різдвом. Якщо у вас декілька претендентів на вашу руку, а вам складувато з них обрати, тоді допоможуть цибулинки. Берете їх таку кількість, скільки існує  шанувальників. На кожній цибулинці необхідненько написати ім’ячко чоловіка. Далі їх ставлять в скляночку з водичкою, нашіптуючи: «Цибулька – цибулька, розкажи, хто мій наречений». Тепер залишилося дочекатися, коли проросте першенька цибулинка і подивіться ім’я на ній.

На сірничках. Це популярний спосіб пророкувань, знайомий ще нашим предкам. Він допомагає дізнатися, які почуття відчуває до вас партнер, і вважається дієвеньким методом ворожіннячка. Нам знадобиться новенька коробочка, з якої необхідно витягти два сірнички. Вирішіть, який з них символізує чоловіка, а який вас. Поставте їх вертикальненько так, щоб вони не впали, на невеличкій відстанці один від одного. Сірнички потрібно підпалити і подивитися, що з ними відбідеться. Передбачення грунтується на тому, в яку сторінку нахиляються головки і яким чином.

Коли сірничок, що символізує чоловіка, відхилився в іншу від жіночої сторону, то це говорить про негативненьке  ставлення.

Коли сірничок залишився стояти вертикальненько, то ставлення чоловіка до жінки байдуженьке.

Коли сірничок чоловічий нахилився в бік жіночої, то це означатиме симпатію.

Хорошою ознакою вважається, якщо обидва сірнички нахилилися в бік одне одного, це означає взаємність і добре ставлення в парі.

«Кручу, верчу, від ялиноньки правду знати хочу!»

Щоб ворожити вам знадобиться прикрашена новорічна ялиночка і помічник. Людині, якій ворожать  зав’язують оченята, щоб не підглядала. Помічник  розкручує його за годинниковою стрілочкою. Після людина, у якої зав’язані оченята, повинна зняти з ялиноньки іграшечку. Визначати майбутнє особисте ньке життячко слід за кольором прикраси.

біленький – ніяких змінок в житті не буде;

зелененький – бурхливі стосунки;

червоний – романтичненькі і ніжненькі почуття;

сріблястенький або золотавенький – обранець або обраниця будуть матеріально забезпеченими;

фіолетовинький – згасаюча пристрасть;

чорний – нещасне коханнячко.

Щоб ворожити таким способом, бажаненько прикрасити ялиноньку різнокольоровими іграшечками.

Ворожіння на Новий рік  – на майбутненькє

Ворожіння на каблучці. Найдоступніше і просте ворожіння для Новорічної ночі – ворожіння на каблучці, яке опускається в келишокз шампанським. У святкову ніч потрібно дочекатися головної  її подійки і поки годинничок буде бити, потрібно загадати бажаннячко, далі  кинути заздалегідь приготовану каблучку в келишок з шампанським і порахувати кільця: якщо їх виявиться парненька кількість – бажаннячко здійсниться, а якщо непарна – то в наступаючому році, швидше за все, це бажаннячко не збудеться.

Ворожіння на винограді. Наступне ворожіння з дванадцятьма виноградинками передбачає поїдання виноградин. Слід починати їсти виноградинки, коли в новорічну нічку годинничок почне бити північ. Перед вживанням в їжу кожненьку з них, слід голосненько і чіткенько вимовляти своє бажаннячко, а потім запивати ягоду ковточком шампанського. Якщо все встигнути і проговорити, і з’їсти, і запити за той час, поки б’ють курантики- то, доленька вам неодмінно посміхнеться, а бажаннячко здійсниться.

Ялинкові прикраси. До свята в кожному будинку стоїть красуня ялиночка, прикрашена різними іграшечками. Пророцтва і ворожіння на Новий рік  з їх участю досить веселі і в них можуть брати участь всі охочі. Бажано, щоб іграшок на ялинці було якомога більше і різного кольору. Ворожуючому зав’язують оченята, розкручують трохи і відправляють в сторону ялиночки. Йому необхідно зняти першу іграшку, на яку він наткнувся рукою. Іграшка білого кольору означає, що в наступному році ніяких важливих змін в житті не відбудеться. Чорна означає нещастя в коханні. Червона ж обіцяє швидку зустріч з другою половинкою. Зелена – яскраві почуття, а ось фіолетовий колір попереджає про охолодження пристрасті і почуттів. Сріблястий і золотистий кольори віщують зустріч з багатим нареченим.

Монетка з блюдцем. Хто бажає дізнатися про своє фінансове благополуччя в майбутньому році, знадобиться монетка, три блюдця і асистент. Той, кому ворожать повинен вийти з кімнати, асистент ховає під одним блюдцем монетку. Якщо, той кому ворожать з першого разу вгадує розташування монети, то в прийдешньому році він буде жити в достатку, якщо з другого разу, то це теж не привід падати духом, грошей буде менше, але в достатній кількості. Якщо ж вгадуєте тільки з третього, то, на жаль, особливих статків нажити не вийде.

Оригінальне новорічне ворожіння на воску. Що потрібно для простого обряду: палаюча свічка; парафін або віск; скляночка наповнена  холодною водичкоою. Розтопити невелику кількість воску або парафіну, використовуючи полум’я свічки, потім різко виплеснути розплавлену масу в водичку, налиту в скляночку. В результаті простої маніпуляції можуть вийти химерні застиглі об’єкти. За силуетом фігури можна судити про події наступаючого року – в залежності від того, які асоціації виникають у ворожбитів жінки при погляді на застиглий віск. Наприклад, зображення собаки може свідчити про щиру відданість друзів, змія каже про зраду.

Новорічні ворожіння на скляночках з водичкою.  Ось що необхідно для обряду: перша скляночка – водичка з сіллю; друга скляночка – водичка з цукром;  третя скляночка – водичка з добавлянням хлібчика; четверта скляночка – покласти в водичку каблучку.

Ті жінки, яких не цікавить питаннячко заміжжя, беруть три скляночки, а дівчата, які бажають дізнатися про можливості створення сім’ї – чотири скляночки. Достатньо наповнити кожну скляночку до половини водичкою. Людина, якій ворожать повинна відвернутися від скляночок, помічник її зав’язує щільно очі, повертає пару раз по колу, потім перемішує скляночки і пропонує вибрати будь-яку з них. Несвідомий вибір певної скляночки говорить про пріоритетні події наступаючого року. Якщо попалася солодка водичка, значить, життя цієї людини наповниться успіхом і щастям. Коли трапляється солона водичка, варто насторожитися, так як вона каже про сльози і негатив. Хлібчик у водичці свідчить про грошову вигоду і забезпеченість. Якщо ж людина вибирає скляночку з каблучкою, значить майбутній рік ознаменується сімейними подіями.

Візеруночки на склі. Ще один нескладненький спосіб дізнатися свою доленьку- заморозити скло. Для такого ворожіння на Новий рік  необхідно дзеркальце або скло. Його слід облити водичкою і винести на мороз опівночі. Коли скло покриється візеруночками, внесіть його в будиночок і приступайте до ворожіння. По візерунках на склі можна дізнатися наступненьке:

ялинкові візеруночки – вам доведеться працювати, не покладаючи рук;

кругові візеруночки – вас чекає достаток;

квадратні візеруночки – найближченьким часом можуть виникнути непередбачені труднощі;

ромбовидненькі і трикутненькі візеруночки – ви знайдете довгоочікуваний успіх.

Тіні на стінці. Картинки майбутнього вам покаже звичайнісінький папір. Візьміть величенький газетний папір і стисніть його в щільну кулю. Помістіть паперову кулю на тарілочку і підпаліть. Коли папірчик прогорить, піднесіть тарілочку до стіночки і запаліть перед нею свічечку. Тінь, яка впаде на стіночку, набуде вигляду фігури, що означає одне з подій вашого життячка. Крутіть тарілочку і розглядайте отримані візеруночки. Будь-яку побачену картиночку можна трактувати за допомогою сонничка

Ворожіння на Новий рік на майбутню дитиночку

У центр столика ставлять пиріг.  Людині, якій ворожать зав’язують оченята і просять його розрізати. Простежте, щоб ножик був з дерев’яненькою ручечкою. Якщо людина, якій ворожать торкнеться ножичком серединки пирога – в році, що наступить можна очікувати народження хлопчини, якщо краї – дитинка з’явиться не швидко і швидше за все це буде дівчинка. Якщо ножик опуститься на скатертиночку – в найближчі роки очікувати діточок не варто.

Ворожіння на Новий рік на кар’єру

Налийте в мисочку водиці і, уважненько дивлячись на своє відображення в ній, подумки задайте питаннячко: «Складеться моя кар’єра там-то і там-то?» Далі ще трішки подивіться на водичку, думаючи про свою роботу, а ви винесете мисочку на мороз на всю нічку. Вранці подивіться на лід. Якщо він вимерзнув луночкою – кар’єра в цьому році не складеться, як не старайтеся. Якщо лід піднявся нерівномірненько – видно горбочки і западинки – то і  злети в кар’єрі і падіннячка вас чекають невеликі. Якщо водичка застигла рівненько, то і кар’єрний ріст буде поступовеньким. А якщо лід пішов горбинкою, то вас чекає стрімкий зліт.

Котячі підказки. Імовірність настання задуманої події вам допоможе дізнатися кішечка. Сформулюйте питаннячко так, щоб на нього можна було дати однозначненьку відповідь. Далі покличте кішечку, назвавши її ім’ячко не більше трьох разочків. Якщо Мурочка прийде до вас, простежте, якою лапкою вона переступила поріжечок кімнатки. Якщо спочаточку вона поставила лівеньку лапку – це до удачі, праву – бажаннячко не здійсниться. Якщо ж кішечка проігнорує ваш поклик, то на втручаннячко доленьки розраховувати не доводиться – ваша задумочка залежить тільки від вас.

Ворожіння на Новий рік – на кохання

Ворожіння на взуття. Найпростішим варіантиком з’ясувати, з якої сторінки чекати майбутненього чоловіка, є ворожіння на Новий рік  за допомогою взуттячка. Опівночі зніміть взуттячко з лівої ніжки і киньте за ворітця через ліве плечико. Підійдіть і визначте напрямочок, який вказує носок взуття, що впало.

Ворожіння з дзеркальцем. Одним з найбільш містичненьких і страшненьких є ворожіння з дзеркальцями. Наші бабусі попереджали про небезпеку цієї затійки. Щоб помітити обличчя чоловіка, розмістіть на поверхні столика два столових прибори і дзеркальце. Сідайте прямо перед дзеркальцем, встановивши перед собою запалененьку свічечку. Починайте зазивати суджененького повечеряти і чекайте моментику, коли за вашою спинкою з’явиться людина. Коли ви побачите облік, кричіть «Чур цього місця!», Щоб прогнати нечисту силу. Чур свідчить, що найбільш сміливенькі дівчаточка могли піти в процесі ворожіннячка ще далі, дозволивши людині, що з’явилася сісти поруч. Далі він повинен вийняти з кишеньки якусь річ, найчастіше – каблучку. На цьому моментику потрібно гнати «наречененького», так як він може виявитися дияволом. Залишену наречененьким річ дівчинка забирає в нагороду.

Ворожіння на королів. В нічку з 13 на 14 січня перед тим, як лягти спатки, дівчаточкам потрібно покласти під подушечку гральні карти із зображенням королів. Вранці, не дивлячись, витягти одну карту. Який король дівчинці дістанеться, таким і чоловік буде: піковий король – старенький і ревнивий, хрестовий король – військовий, король червовий – молоденький і багатенький, а бубновий король – бажаненький.

Ворожіння на любов. Під ліжечко потрібно поставити невеличку мисочку з водичкою, а на неї покласти невеличку дерев’яненьку паличку і сказати перед сном: «Суджений, прийди і мене через місточок переведи». Хто уві сні через місток переведе – за того і заміж вийде.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.