Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Відновлення спаленого волосся

Відновлення спаленого волосся

Необережне фарбування, особливо виконане в домашніх умовах, занадто часті укладання з використанням гарячих щипців і утюжка – і ось ви вже не впізнаєте свою зачіску. Спалене волосся складно назвати гарними: вони стають жорсткими на дотик, втрачають блиск і пружність, їх важко укладати. Безумовно, запобігти виникненню такої проблеми простіше, ніж вирішувати її: потрібно лише дбайливо підбирати зафарбовуючі засоби, звертатися до перевіреного майстра, не захоплюватися гарячими укладаннями. Але від помилок не застрахований ніхто. Як же врятувати волосся і допомогти їм знайти колишню красу?

Як відновити спалене волосся

Відновлення спаленого волоссяДуже поширена відповідь на це питання: потрібно зістригти і відрощувати волосся заново. Можна, звичайно, дійсно вирішити проблему за допомогою стрижки. Але часто все виявляється не так сумно, хоча деколи від спалених волосся буквально викликає сльози – настільки безнадійно вони виглядають. При належному терпінні і регулярності догляді ви зможете за пару місяців якщо не повернути колишній стан волосся, то хоча б значно покращити їх вигляд.

Перше, що необхідно зробити для відновлення волосся – забути на найближчі кілька місяців про щипці, утюжок і бажано навіть про фен. Вашому волоссю зараз необхідний гранично дбайливий догляд. Кожні 15 днів підрезайте кінчики – це оздоровить спалені волосся, додасть їм більш акуратний і свіжий вигляд.

Корисно також придбати якісний кондиціонер глибокої дії для пошкодженого волосся, що містить кератин. Бажано користуватися таким кондиціонером двічі на день, залишаючи на вологому волоссі на кілька хвилин для ретельного живлення і пом’якшення. Інший варіант – кондиціонер з етиловий спиртом, що допомагає утримувати вологу у волоссі.

Маски для спаленого волосся

Найпопулярніша маска для спаленого волосся готується дуже просто. За основу беремо майонез (3-4 столових ложки), добавляємо ложку реп’яхової олії, жовток, ложку соку алое. Змішавши всі компоненти, наносимо маску на шкіру голови і акуратно розподіляємо по довжині волосся. Обернувши голову поліетиленом і рушником, залишаємо маску на пару-трійку годин. Далі промиваємо волосся теплою (але не гарячою!) водою і після цього вимити волосся шампунем.

Ще одна перевірена багатьма маска – суміш меду, реп’яхової олії, коньяку (по 1 столовій ложці кожного інгредієнта) і яєчного жовтка. Реп’яхову олію можна замінити оливковою. Щоб волосся було більш блискучими, рекомендується добавляти до складу маски лимонний сік.

Поживна маска, здатна оживити спалене волосся, готується з кисломолочних продуктів, наприклад, з кефіру або кисляка. Відмінним засобом для живлення волосся є пиво. Краще використовувати перераховані маски не частіше одного разу на тиждень, щоб волосся не стали жирними і не ослабли ще більше.

Серед професійних засобів також є різні маски, які підходять для спаленого волосся. Щоб добитися оптимального ефекту і як слід просочити волосся, потрібно придбати не тільки саму маску, але й незмивний кондиціонер глибокої дії (в ідеалі одного виробника). Також потрібно приготувати 10-15 рушників і підігріти їх, щоб вони були теплими, але не гарячими. Суміш маски і 2 ложок кондиціонера потрібно нанести на вимите волосся, обернути голову теплим рушником і залишити на дві хвилини, далі змінити рушник і залишити ще на дві хвилини, і так далі.

Чим лікувати спалене волосся

Існує безліч доступних засобів, здатних зробити ваше волосся гарніше. Лимонний сік, як ми вже говорили, надає волоссю блиск і здоровий вигляд. Його можна добавляти в маски, в шампунь, обполіскувати волосся водою з декількома краплями соку лимона.
Масло льону – відмінні ліки для спаленого волосся. Його можна намащувати на волосся  2 – 3 рази на тиждень. Ні в якому разі не слід підігрівати лляне масло, при високій температурі вона втрачає свої лікувальні властивості. Так що беріть масло кімнатної температури,  добре втирайте його в шкіру голови, а далі розподіліть по волоссю і залиште хвилин на сорок. Після цього необхідно як слід промити волосся шампунем.

Масло жожоба – ще один помічник у оздоровленні волосся. Його можна використовувати як до миття голови, так і після, в якості поживного засобу для кінчиків волосся. Косметологи рекомендують також використовувати перед миттям волосся касторове, обліпихове, кокосове або морквяне масло (можна з добавлянням жовтка).

Чого не можна робити при спаленому волоссі

Часто спалене волосся – це результат невдалого фарбування, при цьому і колір ви отримуєте абсолютно не той, який планували. Не  намагайтеся фарбувати волосся знову, це може їх остаточно висушити. Далі, як уже говорилося, відмовтеся від гарячих укладань. Не використовуйте в зачісці нічого такого, що може травмувати ваше вже постраждале волосся: занадто сильні затягування волосся, начісування, надлишок лаку. Будьте якомога більше дбайливі й акуратні і дотримуйтесь вищенаведених порад, щоб знову радіти красі і здоров’ю ваших локонів!


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *